Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartmani Larus-M w Mimicach...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dareksedzia
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 17.01.2008
Apartmani Larus-M w Mimicach...

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksedzia » 15.02.2008 11:14

Dzień dobry!!!
Po wielu dniach czytania tego forum w końcu zapadła decyzja gdzie wybieramy się w tym roku na wakacje. Wybraliśmy Mimice - apartamenty Larus-M. W związku z tym mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów wie coś na ich temat, może ktoś spędzał tam urlop? Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi ....
mirusk
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirusk » 16.02.2008 15:20

Witam
Jadę tam pierwszy raz. Na początku lipca dokładnie 6-13.07.2008.w zeszłym roku byłem w miejscowóści Poljica
dareksedzia
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksedzia » 20.02.2008 10:50

Czołem!!!
Gdybyś po powrocie podzielił się swoimi spostrzeżeniami byłbym zobowiązany. My w ogóle pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji i wszelkie wskazówki będą z pewnością przydatne. :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 20.02.2008 10:51

darku w jakim terminie będziecie w Mimicach :] ? :D
mirusk
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirusk » 20.02.2008 11:14

Cześć nie napisałeś kiedy jedziesz. Po powrocie coś napisze. Tu jest o tyle dobrze , ża mam apartament od niedzieli do niedzeli mam nadzieje że unkniemy korków. w tamtym roku na atostradzie stalem ze 3h w jedną stronę
dareksedzia
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksedzia » 21.02.2008 00:04

Witam ponownie!!!
My mamy rezerwację od 16.08 do 30.08.2008. Apartamenty wyglądają ładnie (przynajmniej na zdjęciach) , zaliczka wpłacona, a co będzie to zobaczymy... Może spotkamy się z kimś z forum tam na miejscu tym bardziej że planujemy kursować po okolicy :) :) :)
mirusk
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirusk » 21.02.2008 13:32

WITAM
Dziwne że macie od soboty do soboty , mi przesłał meila
że tylko od niedzieli do niedzieli - co potwierdziłem ( nawet lepiej mi pasuje ze wzgłędu na korki ). Może tylko ten teremin
Zdąże jeszcze Ci coś napisać po powrocie.
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 20.06.2008 18:07

Witam wszystkich
My też jedziemy piewrszy raz do Cro - Mimice wyjazd 25.06.08 r. z Legnicy.
Po powrocie z pewnością coś wkleję na forum o wyprawie. Jedziemy sami i też mamy małego pietra!!!
Pozdrawiam
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 20.06.2008 18:26

Witajcie :) My się wybieramy do Mimic trzeci raz z rzędu. Nasz apartament położony jest w pobliżu sklepu, kawałek spacerkiem do plaży, ale my tak lubimy, ze względu na dzieci. Wasz Larus fajnie blisko plaży, przechodzimy obok niego codziennie :)
Będziemy w terminie od 4 do 18 sierpnia i widzę, że uda nam się spotkać z dareksedzia :)
Pozdrawiamy i jakby ktoś chciał coś więcej o Mimicach to chętnie opowiem.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 20.06.2008 18:29

Yoana :) powklejaj jakieś zdjątka :)) chyba jak 3 raz jedziesz to musi być cudownie dla was:) w MImicach ? :)
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 20.06.2008 19:20

adam11 - Ty byłeś w Mimicach, czy chcesz się dopiero cokolwiek dowiedzieć. Pytam bo mnie również interesują wszystkie info o tej mieścinie.
Jak coś masz to napisz.
Pozdrowienia dla wszystkich Mimicowców!!!
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 20.06.2008 20:07

Tak tak, Mimice po raz trzeci. Dla nas rewelacja, strzał w dziesiątkę. Zdjęcia wklejałam w innym wątku założonym przez Kombiaczka, ale powtórka może być ;-)

panorama miasteczka od strony plaży
Obrazek

Obrazek

Obrazek

od strony zejścia na plażę rzut oka na plażę
Obrazek

moi synowie na drugiej plaży, mniejszej, bardziej obleganej przez gości kilku dużych pensjonatów
Obrazek

nasza plaża w dniu z mega falami

Obrazek
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 21.06.2008 08:57

Witam YoanaK
Ta plaża z mega falami to będzie nasza. Tak coś kojarzę po tych skałkach.
Coraz bardziej mi się podobają te Mimice.
Pozdrawiam wszystkich
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 21.06.2008 09:03

Tak tak Kombiaczek, to jest ta plaża właśnie.
Od Was przysłowiowy "rzut beretem", w dół troszkę ;-)
Strome zejście dość na plażę, kalorie się spala wracając :P
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 21.06.2008 10:16

Najgorzej będzie wracać do apartm z całym majdanem parasol, dmuchanych materacy i innych gadżetów dziecka. Jakoś sobie chyba poradzimy. Najważniejsze aby dojechać bez problemów.
Po powrocie odwdzięcze się swoimi fotkami.
Pozdrowionka :wink:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartmani Larus-M w Mimicach...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone