Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartmani Larus-M w Mimicach...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jotem
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 20.07.2008 09:35

:D
jotem
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 07.09.2008 13:09

Nikt do tej pory nie pokazał fotek tego miejsca zrobionych w dzień..
zatem:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

wjazd na kolejne poziomy miejsc parkingowych

Właściciele zrobili co mogli - ale obiektywnie rzecz biorąc wjazd/wyjazd nie jest komfortowy;) no chyba, że się załapiecie na miejsce na samej górze:)

Apartamenty bardzo komfortowe - właściwie wszystko zgodne z opisem na stronie www. Tylko kilka drobnych nieścisłości;) - w sumie dla nas były bez znaczenia.

Rady dla tych którzy chcieliby kiedyś w przyszłości skorzystać...
wybierajcie apartamenty typu A - nieco droższe ale... mają tę zaletę, że:
1. jest bezpośredni widok na morze
2. są osłonięte od Jadranki - jej obecność nie przeszkadza tak jak w ap. B.

Apartamenty B - są trochę z boku i morze widać...też z boku a widok bezpośredni.... jest na nieciekawe budownictwo, oraz na..... pojazdy zasuwające Jadranką...

Apartamenty A cieszą się większym wzięciem...i jak rezerwowaliśmy to już były wszystkie zajęte... szkoda, że na moje mailowe pytania o uciążliwość Jadranki...nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.

Plaża (taka "miejska") bardzo blisko. Część "trasy" pokonuje się schodkami..., a część dość "wyboistą ścieżynką - lekko brudną...i nieco brzydko pachnącą. Właściciele narzekają na władze w Omisu - ponoć to do nich należy odpowiednie zagospodarowanie tego zejścia do plaży.... póki co zdarzają się tam ludziom upadki i skręcenia nóg.

Podsumowując - sam budynek i apartamenty bardzo OK, położenie (tuż pod główną drogą) oraz zejście do najbliższej plaży - nam nie bardzo się podobały.
robert29
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert29 » 05.02.2009 20:51

jotem napisał(a):Nikt do tej pory nie pokazał fotek tego miejsca zrobionych w dzień..
zatem:

wjazd na kolejne poziomy miejsc parkingowych

Właściciele zrobili co mogli - ale obiektywnie rzecz biorąc wjazd/wyjazd nie jest komfortowy;) no chyba, że się załapiecie na miejsce na samej górze:)

Apartamenty bardzo komfortowe - właściwie wszystko zgodne z opisem na stronie www. Tylko kilka drobnych nieścisłości;) - w sumie dla nas były bez znaczenia.

Rady dla tych którzy chcieliby kiedyś w przyszłości skorzystać...
wybierajcie apartamenty typu A - nieco droższe ale... mają tę zaletę, że:
1. jest bezpośredni widok na morze
2. są osłonięte od Jadranki - jej obecność nie przeszkadza tak jak w ap. B.

Apartamenty B - są trochę z boku i morze widać...też z boku a widok bezpośredni.... jest na nieciekawe budownictwo, oraz na..... pojazdy zasuwające Jadranką...

Apartamenty A cieszą się większym wzięciem...i jak rezerwowaliśmy to już były wszystkie zajęte... szkoda, że na moje mailowe pytania o uciążliwość Jadranki...nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.

Plaża (taka "miejska") bardzo blisko. Część "trasy" pokonuje się schodkami..., a część dość "wyboistą ścieżynką - lekko brudną...i nieco brzydko pachnącą. Właściciele narzekają na władze w Omisu - ponoć to do nich należy odpowiednie zagospodarowanie tego zejścia do plaży.... póki co zdarzają się tam ludziom upadki i skręcenia nóg.

Podsumowując - sam budynek i apartamenty bardzo OK, położenie (tuż pod główną drogą) oraz zejście do najbliższej plaży - nam nie bardzo się podobały.

witam
jotem mam do ciebie pytanko w jaki sposob zrobiles rezerwacje w tym apartamencie wyslalem donich maila kila dni temu zero odpwiedzi
jorgus111
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 07.02.2009 21:25

robert29 napisał(a):witam
jotem mam do ciebie pytanko w jaki sposob zrobiles rezerwacje w tym apartamencie wyslalem donich maila kila dni temu zero odpwiedzi

Witam

Na początek przypominam o pkt.9 Regulamin :!: , który mówi:
"Nie wklejaj zdjęcia ani linków szerszych niż 800 pixeli. Konieczność przewijania ekranu w poziomie bardzo utrudnia czytanie. Nie cytuj postów ze zdjęciami, a jeśli musisz to usuń zdjęcia poza tym jednym do którego nawiązuje Twoja odpowiedź."

Co do odpowiedzi na maila to musisz być cierpliwy i czekać :wink: nie wszyscy codziennie wchodzą na skrzynkę i odpisują...możesz napisać sms z prośbą o odpisanie na maila :wink:
Konwali_a
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konwali_a » 20.02.2013 14:36

Witam, podbijam temat. Wybieramy się w dwie rodziny pierwszy raz do Chorwacji i wstępnie interesuje nas ten apartament - typ FLAT
Post jest z 2008 roku, czy ktoś z Was był może w tych apartamentach od tego czasu i może wyrazić swoją opinię?
Będę bardzo wdzieczna.

Pozdrawiam
Kasia
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 20.02.2013 15:04

NOWYG
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NOWYG » 05.07.2015 13:17

Witam,
Właśnie jestem w apartamentach Larus w Mimicach. Wszystkie powyższe opisy były bardzo przydatne udało mi się w lutym zarezerwować apartament 1A. Pozostałe były już zarezerwowane. Jakość apartamentu OK. Jak ktoś nie będzie często podróżował proponuję zaparkować przy głównym wejściu samochód praktycznie cały dzień w cieniu.
Po pierwszym tygodniu w tej miejscowości stwierdzamy że chętnie jeszcze raz możemy tu wrócić
dalrid
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) dalrid » 08.07.2015 08:33

czyli gdybym chciał teraz tam coś zarezrwować, to już nie ma mowy ?
NOWYG
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NOWYG » 08.07.2015 12:23

Nie mam pewności ele mam wrażenie że na parterze jest wolny apartament
el_guapo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 05.02.2017 20:41

Ja niestety nie mogę polecić Larus-m

Wysłałem zapytanie o 6+2 dostałem cenę X.
Zapytałem o możliwość negocjacji - dostałem cenę X-n
Super...z tym, że nagle do grupy wyjazdowej dołączyły jeszcze 2 rodziny, zatem zapytałem o apartamenty nad 6+2 (1A i 1B).
Były - dostałem w regularnej cenie, choć brałem 3 apartamenty na raz.

Przychodzi do wyliczania zaliczki, a tu apartament 6+2 znowu za cenę X i jakieś pokrętne tłumaczenie, że nie zrozumiała, że miała dużo maili. Wkleiłem jej ustalenia i cenę X-n z maila sprzed 2ch dni ... ponownie udaje, że nie wie o co mi chodzi, zrezygnowałem...wybrzeże jest długie.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Apartmani Larus-M w Mimicach... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019