Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartmani Larus-M w Mimicach...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 20.07.2008 10:35

:D
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 07.09.2008 14:09

Nikt do tej pory nie pokazał fotek tego miejsca zrobionych w dzień..
zatem:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

wjazd na kolejne poziomy miejsc parkingowych

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Właściciele zrobili co mogli - ale obiektywnie rzecz biorąc wjazd/wyjazd nie jest komfortowy;) no chyba, że się załapiecie na miejsce na samej górze:)

Apartamenty bardzo komfortowe - właściwie wszystko zgodne z opisem na stronie www. Tylko kilka drobnych nieścisłości;) - w sumie dla nas były bez znaczenia.

Rady dla tych którzy chcieliby kiedyś w przyszłości skorzystać...
wybierajcie apartamenty typu A - nieco droższe ale... mają tę zaletę, że:
1. jest bezpośredni widok na morze
2. są osłonięte od Jadranki - jej obecność nie przeszkadza tak jak w ap. B.

Apartamenty B - są trochę z boku i morze widać...też z boku a widok bezpośredni.... jest na nieciekawe budownictwo, oraz na..... pojazdy zasuwające Jadranką...

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Apartamenty A cieszą się większym wzięciem...i jak rezerwowaliśmy to już były wszystkie zajęte... szkoda, że na moje mailowe pytania o uciążliwość Jadranki...nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.

Plaża (taka "miejska") bardzo blisko. Część "trasy" pokonuje się schodkami..., a część dość "wyboistą ścieżynką - lekko brudną...i nieco brzydko pachnącą. Właściciele narzekają na władze w Omisu - ponoć to do nich należy odpowiednie zagospodarowanie tego zejścia do plaży.... póki co zdarzają się tam ludziom upadki i skręcenia nóg.

Podsumowując - sam budynek i apartamenty bardzo OK, położenie (tuż pod główną drogą) oraz zejście do najbliższej plaży - nam nie bardzo się podobały.
robert29
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 15.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert29 » 05.02.2009 21:51

jotem napisał(a):Nikt do tej pory nie pokazał fotek tego miejsca zrobionych w dzień..
zatem:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

wjazd na kolejne poziomy miejsc parkingowych

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Właściciele zrobili co mogli - ale obiektywnie rzecz biorąc wjazd/wyjazd nie jest komfortowy;) no chyba, że się załapiecie na miejsce na samej górze:)

Apartamenty bardzo komfortowe - właściwie wszystko zgodne z opisem na stronie www. Tylko kilka drobnych nieścisłości;) - w sumie dla nas były bez znaczenia.

Rady dla tych którzy chcieliby kiedyś w przyszłości skorzystać...
wybierajcie apartamenty typu A - nieco droższe ale... mają tę zaletę, że:
1. jest bezpośredni widok na morze
2. są osłonięte od Jadranki - jej obecność nie przeszkadza tak jak w ap. B.

Apartamenty B - są trochę z boku i morze widać...też z boku a widok bezpośredni.... jest na nieciekawe budownictwo, oraz na..... pojazdy zasuwające Jadranką...

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Apartamenty A cieszą się większym wzięciem...i jak rezerwowaliśmy to już były wszystkie zajęte... szkoda, że na moje mailowe pytania o uciążliwość Jadranki...nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.

Plaża (taka "miejska") bardzo blisko. Część "trasy" pokonuje się schodkami..., a część dość "wyboistą ścieżynką - lekko brudną...i nieco brzydko pachnącą. Właściciele narzekają na władze w Omisu - ponoć to do nich należy odpowiednie zagospodarowanie tego zejścia do plaży.... póki co zdarzają się tam ludziom upadki i skręcenia nóg.

Podsumowując - sam budynek i apartamenty bardzo OK, położenie (tuż pod główną drogą) oraz zejście do najbliższej plaży - nam nie bardzo się podobały.


witam
jotem mam do ciebie pytanko w jaki sposob zrobiles rezerwacje w tym apartamencie wyslalem donich maila kila dni temu zero odpwiedzi
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 07.02.2009 22:25

robert29 napisał(a):witam
jotem mam do ciebie pytanko w jaki sposob zrobiles rezerwacje w tym apartamencie wyslalem donich maila kila dni temu zero odpwiedzi


Witam

Na początek przypominam o pkt.9 Regulamin :!: , który mówi:
"Nie wklejaj zdjęcia ani linków szerszych niż 800 pixeli. Konieczność przewijania ekranu w poziomie bardzo utrudnia czytanie. Nie cytuj postów ze zdjęciami, a jeśli musisz to usuń zdjęcia poza tym jednym do którego nawiązuje Twoja odpowiedź."

Co do odpowiedzi na maila to musisz być cierpliwy i czekać :wink: nie wszyscy codziennie wchodzą na skrzynkę i odpisują...możesz napisać sms z prośbą o odpisanie na maila :wink:
Konwali_a
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 18.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konwali_a » 20.02.2013 15:36

Witam, podbijam temat. Wybieramy się w dwie rodziny pierwszy raz do Chorwacji i wstępnie interesuje nas ten apartament - typ FLAT
Post jest z 2008 roku, czy ktoś z Was był może w tych apartamentach od tego czasu i może wyrazić swoją opinię?
Będę bardzo wdzieczna.

Pozdrawiam
Kasia
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.02.2013 16:04

NOWYG
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 12.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) NOWYG » 05.07.2015 14:17

Witam,
Właśnie jestem w apartamentach Larus w Mimicach. Wszystkie powyższe opisy były bardzo przydatne udało mi się w lutym zarezerwować apartament 1A. Pozostałe były już zarezerwowane. Jakość apartamentu OK. Jak ktoś nie będzie często podróżował proponuję zaparkować przy głównym wejściu samochód praktycznie cały dzień w cieniu.
Po pierwszym tygodniu w tej miejscowości stwierdzamy że chętnie jeszcze raz możemy tu wrócić
dalrid
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dalrid » 08.07.2015 09:33

czyli gdybym chciał teraz tam coś zarezrwować, to już nie ma mowy ?
NOWYG
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 12.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) NOWYG » 08.07.2015 13:23

Nie mam pewności ele mam wrażenie że na parterze jest wolny apartament
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 05.02.2017 21:41

Ja niestety nie mogę polecić Larus-m

Wysłałem zapytanie o 6+2 dostałem cenę X.
Zapytałem o możliwość negocjacji - dostałem cenę X-n
Super...z tym, że nagle do grupy wyjazdowej dołączyły jeszcze 2 rodziny, zatem zapytałem o apartamenty nad 6+2 (1A i 1B).
Były - dostałem w regularnej cenie, choć brałem 3 apartamenty na raz.

Przychodzi do wyliczania zaliczki, a tu apartament 6+2 znowu za cenę X i jakieś pokrętne tłumaczenie, że nie zrozumiała, że miała dużo maili. Wkleiłem jej ustalenia i cenę X-n z maila sprzed 2ch dni ... ponownie udaje, że nie wie o co mi chodzi, zrezygnowałem...wybrzeże jest długie.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartmani Larus-M w Mimicach... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone