Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament Brela Villa Śćit

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sebu
Globtroter
Apartament Brela Villa Śćit

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebu » 21.02.2015 21:09

Witam serdecznie .
Zbliżają się kolejne wakacje i rozpocząłem poszukiwania kwater . W tym roku trafiło na Brele i tu mam do was pytanie . Spodobała mi się Villa Sćit w Breli . Przeszukałem forum i nie znalazłem nic o tym domu :cry: .
Może ktoś z naszego forum był w tej Villi lub wie jak jest usytuowana ( ile npm ) . Wszyskie wskazówki są bardzo mile widziane .
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.02.2015 23:44

Witaj Sebu.

Lokalizacja OK
Willę widziałem z plaży - ze strony wygląda OK.
Jak są wolne terminy - rezerwuj, bo wg mnie warto,

Pozdrav
sebu
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebu » 22.02.2015 08:13

Dzięki Janusz za odpowiedź . Też mi się widzi ta miejscówka . I ceny czerwcowe są względne jak za taką lokalizacje w Breli .
Jeśli uda mi się negocjacja to bukuję kwaterkę .

Dwa lata z rzędu spędziłem wakacje w pobliskiej Promajnie i bardzo miło wspominam to miejsce .Brela spodobała mi się w zeszłym roku . Odkryłem ją uciekając przed Borą :) .Fajna miejscowość ,oby mnie tak urzekła jak Promajna .
Rero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 22.02.2015 09:05

Nie mieszkałam tam we ville Ščit, ale spojrzałam wszystkie mieszkania w tym obiekcie...Widzę, że mieszkania 10 i 11 są odnowione... Które mieszkanie chcesz?

1.Jest to dobra lokalizacja w Breli
2. Schody - nie jest dużo... nie więcej niż 50
3. Pod domem znajduje się najbliżej ta plaża...

Obrazek Obrazek Obrazek
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.02.2015 10:49

sebu napisał(a): Spodobała mi się Villa Sćit w Breli

zapewne zauważyłeś, że właściciele mają 2 domki, to ważne przy rezerwacji
sebu napisał(a):Może ktoś z naszego forum był w tej Villi lub wie jak jest usytuowana ( ile npm ) . Wszyskie wskazówki są bardzo mile widziane .

z tego co pamiętam to dostęp "samochodowy" do domków jest od dachu :D zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link nawet widać tam jeden z parkingów,
do promenady / na plażę: 3 zejścia: najszybsze wskazane przez Rero, łagodniejsze od parkingu wzdłuż ul. Podrace w stronę Brelskiej skałki 600m oraz od parkingu w stronę plaży Stomarica na płn, tam też po schodkach, laskiem 200m;
npm Geocontext wskazuje 35m :?:
fajna lokalizacja, tylko w pobliżu jeden mały sklep Ivelma na Podracu
sebu
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebu » 23.02.2015 16:32

Siemka. Przepraszam za spóźnione odpowiedzi ,ale akurat teraz jestem na feriach .
Dziękuję za odpowiedzi , bardzo mi pomagają w podjęciu decyzji .
Rero ,super że podesłałeś kilka zdjęć . Interesuje mnie Ap nr 7 .To ten na samej górze ,z tarasem na Jadran .
te kiero , Faktycznie właściciele mają dwa domki jeden to ta Ścit a drugi to taki parterowiec . Jeden sklepik wystarczy na szybkie zakupy ,a większe i tak się robi z ekonomicznych powodów w Konzumie .

Dogadałem Cenę na 50E. Dostałem nr konta do zaliczki ,więc mus zabukować kolejne wakacje na Chorwacji .
Ostatnio edytowano 24.02.2015 17:23 przez sebu, łącznie edytowano 2 razy
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 23.02.2015 18:16

no to się cieszę i powodzenia,
taras i widoczek przedni, z tego leżaka ciężko byłoby mnie wygonić nawet w nocy :oczko_usmiech:
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 09.12.2015 21:18

Czy ten apartament ma parking przy domu? A a nie 200 metrów od domu. Jeśli tak w 2016 na pewno będę jej gościem :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.12.2015 23:55

pablos77 napisał(a):Czy ten apartament ma parking przy domu? A a nie 200 metrów od domu. Jeśli tak w 2016 na pewno będę jej gościem :)

Ten apartament nie ma parkingu przy domu.
Trzeba zejść schodami z ulicy powyżej.
Ale za to mnie schodków do plaży :wink:
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.12.2015 19:25

Czy ktoś kto był w tym ap. może podzielić się opinią ?
Tradycyjnie interesuje mnie plaża pod kątem dzieciaków, zejście na nią, cień naturalny o drzewek skałek, czy jest tłoczna czy bardziej "prywatna".
Sebu byłeś tam ?
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 11.12.2015 22:21

sdolas napisał(a):Czy ktoś kto był w tym ap. może podzielić się opinią ?
Tradycyjnie interesuje mnie plaża pod kątem dzieciaków, zejście na nią, cień naturalny o drzewek skałek, czy jest tłoczna czy bardziej "prywatna".
Sebu byłeś tam ?

Plaża rewelacyjna mało zatłoczona i spokojna. Byliśmy w sierpniu tego roku z naszą 5-cio osobową rodzinką. Nasze dzieci bawiły się świetnie. To idealna plaża dla rodzin z dziećmi.

Cień przy restauracji La bomba pod drzewkami. w restauracji pyszne jedzenie, owoce morze, steki, naleśniki. Pyszne piwko.
Ostatnio edytowano 14.02.2016 21:04 przez pablos77, łącznie edytowano 1 raz
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 12.12.2015 12:40

Bukowałeś mailowo bezpośrednio u właściciela czy przez pośredników ?
Jak tam z dogadywaniem się mailowo i na miejscu ?
Jak dzieciaki dają radę po schodach ?
sebu
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebu » 12.12.2015 20:53

Kwaterę można zabukować bezpośrednio u właścicielki ,kontakt na stronie Villa ścit .
Cenę ustaliłem mailowo ,ale na miejscu jeszcze zrobiłem mały aneks :D . Rezerwacje robią dopiero od nowego roku ,więc teraz szkoda pisać . Ja planuję 2016 .06 też w tym domu .
Schodki są ,jednak nie jest to żadnym utrudnieniem . Do najwyższego apartamentu naliczyłem ich około 100.
Dla mnie apartament bomba .

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje