Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Andrija Kolanovic privlaka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ireneusz_k
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 20.03.2014
Andrija Kolanovic privlaka

Nieprzeczytany postnapisał(a) ireneusz_k » 10.06.2014 23:44

witajcie,
potrzebuje pomocy...czy ktos korzystal z uslug tego Pana jestem po pare email'ach i troche nie pokoi mnie podejscie do naszej oferty.
wstepnie mamy zarezerwowany apartament na 28.07 co mnie nie pokoi to ze:
-nie chce na podac dokladnego adresu nr domu
-zdjecia tez nie bardzo
-jedynie co jest ok to ze nie chce depozytu
jedyny slad jaki znalazlem w google:
privlaka.org/the_villa
moze ktos zna tego i napisze pare rzeczy a moze sie okazac ze jest nas wiecej i Pan jest zwyklym naciagaczem.
dziekuje
Prezes1981
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prezes1981 » 16.06.2014 23:24

Ja też dostałem od niego maila w tym samym terminie 24.07.2014 lub 26.07.2014 - skąd jesteś może pojedziemy razem i zobaczymy?
Natinka1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 09.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natinka1 » 17.06.2014 13:38

Ja również koresponduję z tym Panem w sprawie kwatery. Zachwala miejsce jako spokojne, ale troszkę mnie odstrasza widok plaży. Otrzymałam tylko zdjęcia apartamentów wewnątrz, adres zaznaczony na mapie na skrzyżowaniu dwóch uliczek.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.06.2014 13:53

ireneusz_k napisał(a):a moze sie okazac ze jest nas wiecej i Pan jest zwyklym naciagaczem.

A w jaki sposób chce Cię naciągnąć , skoro (jak sam piszesz):
ireneusz_k napisał(a):-jedynie co jest ok to ze nie chce depozytu


Jedziesz i na miejscu ocenisz czy Ci odpowiada czy nie.
Bez uprzedniego wpłacania zaliczki nie jesteś w żaden sposób stratny czy oszukany.
ireneusz_k
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 20.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ireneusz_k » 18.06.2014 01:52

mysle ze jest wiele sposobow a poniewaz jade z malymi dziecmi i osobami starszymi musze dbac o bezpieczenstwo swojej rodziny.
a skad moge byc pewny czy jak nie zaplacimy to koles sie ulotni.
wyslalem mu 2 email'e zeby podal dokladny adres i dwa razy otrzymalem wymijajaca odpowiedz.
w ostatnim email'u napisal mi ze przeciez wyslal mi zdjecia takze wszystko powinno byc ok
nie wiem...ale jakos nie wzbudza we mnie ten pan zaufania...
pozdrawiam
ireneusz_k
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 20.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ireneusz_k » 18.06.2014 01:55

Prezes1981 napisał(a):Ja też dostałem od niego maila w tym samym terminie 24.07.2014 lub 26.07.2014 - skąd jesteś może pojedziemy razem i zobaczymy?

w sumie nie daleko mamy do siebie poniewaz mieszkamy w tychach :wink:
Limarose
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Limarose » 18.06.2014 11:58

Witajcie :) Ja też skusiłam się na ofertę Andrija. Nawet już się zdecydowaliśmy, ale... Zachwalał to miejsce jako blisko piaszczystej plaży, więc chciałam się przekonać jak blisko jest do tej plaży. Jadę z trójką maluchów i nie chciałabym dymać na piechotę z tobołami zbyt daleko. Niestety koleś pomimo telefonów i maili nie chciał podać dokładnego adresu. Przesłał mi jednak zdjęcia domu, a od czego jest street view. "Przeszłam" sobie całą ulicę i namierzyłam dom. Dom jest położony na zakręcie drogi, bez ogrodzenia, przy domu jest może metrowy trawnik, a dookoła las. Może komuś to pasuje, ale ja jak wspomniałam jadę z maluchami i nie mogę sobie pozwolić, na to, że będziemy jak w więzieniu, bo będę się trzęsła, że jak mi któreś wyjdzie przed dom to może wskoczyć wprost na ulicę, a nie wiem jaki tam jest ruch. Ponadto jedziemy tam z inną rodziną. U Andrieja nie było już wolnego apartamentu w tym terminie dla nich, więc zaproponował im miejsce u kolegi, ale też nie chciał podać adresu. Nie mogliśmy więc nawet sprawdzić jak blisko, bądź daleko od siebie będziemy. Nie po to jedziemy razem, żeby razem nie spędzać czasu. A i jeszcze najbliższa plażą to po prostu betonowa promenada, moim zdanie słabo nadająca się na plażowanie z dziećmi. Plaża w Privlace jest plaża piaszczysta, ale oddalona od domu Andriaja o ok. 3,5 km, tj. 45 min. marszu. Jakby ktoś chciał to mogę podesłać zdjęcia jakie mam na prv maila.
Ale powiem wam, że kontakt z Andriejem się opłacił, bo zainteresowaliśmy się tym rejonem i wynajęliśmy apartament nieopodal w Sabunike. Tam do plaży mamy ok. 300 m i idzie się na nią drogą, na której nie ma ruchu samochodowego. Plaża jest piaszczysta, jest kamera u wejścia na plażę więc można nawet dzień przed wyjazdem zaobserwować, o której godzinie jest najwięcej ludzi i jak to wygląda. Dysponuję różnymi namiarami na apartamenty, w dobrych cenach (moim zdaniem). Są jeszcze wolne miejsca nawet na początku lipca. Dostaliśmy tyle propozycji, że nie wiedziałam co wybrać, a myślę, że na miejscu też by się znalazło. Sabunike to inne miejsce niż Privlaka, takie typowo turystyczne, więc apartamentów do wynajęcia mnóstwo. I jakby ktoś surfował to podobno mekka surferów w Chorwacji.
Limarose
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Limarose » 18.06.2014 12:04

ireneusz_k napisał(a):witajcie,
potrzebuje pomocy...czy ktos korzystal z uslug tego Pana jestem po pare email'ach i troche nie pokoi mnie podejscie do naszej oferty.
wstepnie mamy zarezerwowany apartament na 28.07 co mnie nie pokoi to ze:
-nie chce na podac dokladnego adresu nr domu
-zdjecia tez nie bardzo
-jedynie co jest ok to ze nie chce depozytu
jedyny slad jaki znalazlem w google:
privlaka.org/the_villa
moze ktos zna tego i napisze pare rzeczy a moze sie okazac ze jest nas wiecej i Pan jest zwyklym naciagaczem.
dziekuje

To na pewno nie jest dom Andrieja. Wydaje mi się, że gość nie jest naciągaczem, nie chce zaliczki, więc cię nie naciąga. Po prosto ma dom położony w kiepskim miejscu, trudno mu będzie wynająć. A apartamenty też takie sobie. Przy apartamencie 85m2 jedna malutka łazienka, to trochę mało.
ireneusz_k
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 20.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ireneusz_k » 18.06.2014 13:10

witam
jezeli masz jeszcze jakies namiary to prosze podeslij je do mnie.
urlop juz mam zarezerwowany a apartamentu brak... :(
co do Pana Andrija daje sobie spokoj poniewaz nie chce sie denerwowac na urlopie.
pozdrawiam
arkoszw
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 08.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkoszw » 18.06.2014 14:34

Limarose napisał(a):Witajcie :) Ja też skusiłam się na ofertę Andrija. Nawet już się zdecydowaliśmy, ale... Zachwalał to miejsce jako blisko piaszczystej plaży, więc chciałam się przekonać jak blisko jest do tej plaży. Jadę z trójką maluchów i nie chciałabym dymać na piechotę z tobołami zbyt daleko. Niestety koleś pomimo telefonów i maili nie chciał podać dokładnego adresu. Przesłał mi jednak zdjęcia domu, a od czego jest street view. "Przeszłam" sobie całą ulicę i namierzyłam dom. Dom jest położony na zakręcie drogi, bez ogrodzenia, przy domu jest może metrowy trawnik, a dookoła las. Może komuś to pasuje, ale ja jak wspomniałam jadę z maluchami i nie mogę sobie pozwolić, na to, że będziemy jak w więzieniu, bo będę się trzęsła, że jak mi któreś wyjdzie przed dom to może wskoczyć wprost na ulicę, a nie wiem jaki tam jest ruch. Ponadto jedziemy tam z inną rodziną. U Andrieja nie było już wolnego apartamentu w tym terminie dla nich, więc zaproponował im miejsce u kolegi, ale też nie chciał podać adresu. Nie mogliśmy więc nawet sprawdzić jak blisko, bądź daleko od siebie będziemy. Nie po to jedziemy razem, żeby razem nie spędzać czasu. A i jeszcze najbliższa plażą to po prostu betonowa promenada, moim zdanie słabo nadająca się na plażowanie z dziećmi. Plaża w Privlace jest plaża piaszczysta, ale oddalona od domu Andriaja o ok. 3,5 km, tj. 45 min. marszu. Jakby ktoś chciał to mogę podesłać zdjęcia jakie mam na prv maila.
Ale powiem wam, że kontakt z Andriejem się opłacił, bo zainteresowaliśmy się tym rejonem i wynajęliśmy apartament nieopodal w Sabunike. Tam do plaży mamy ok. 300 m i idzie się na nią drogą, na której nie ma ruchu samochodowego. Plaża jest piaszczysta, jest kamera u wejścia na plażę więc można nawet dzień przed wyjazdem zaobserwować, o której godzinie jest najwięcej ludzi i jak to wygląda. Dysponuję różnymi namiarami na apartamenty, w dobrych cenach (moim zdaniem). Są jeszcze wolne miejsca nawet na początku lipca. Dostaliśmy tyle propozycji, że nie wiedziałam co wybrać, a myślę, że na miejscu też by się znalazło. Sabunike to inne miejsce niż Privlaka, takie typowo turystyczne, więc apartamentów do wynajęcia mnóstwo. I jakby ktoś surfował to podobno mekka surferów w Chorwacji.


Witam

Jeżeli można to poproszę o te namiary. Też koresponduję z tym Panem i nie zachęcił Mnie do swojej oferty a okolica wygląda fajnie więc chętnie się tam wybierzemy z rodzinką.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tadeuszaga
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadeuszaga » 18.06.2014 20:06

Witam, też mam zarezerwowany apartament u Andrija, ale miałem dobry kontakt, dużo zdjęć, przesłał mi mapkę z lokalizacją co prawda ogólną, ale na Googlach znalazłem. Jadę tam w sierpniu. Faktycznie najbliżej jest betonka, ale tak jest w wielu miejscach w cro.
butibuma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) butibuma » 18.06.2014 22:47

Limarose mozesz podac namiary na te apartamenty w Sabunike albo cos wiecej napisac?

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z gory dzieki
ireneusz_k
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 20.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ireneusz_k » 20.06.2014 11:10

dzieki wielkie :P
edycia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) edycia » 20.06.2014 18:31

ja również byłabym wdzieczna za namiary na apartamenty dla dwoch osob + dziecko
, dlugosc pobytu ok. 10 noclegow w terminie 15 -25.07.2014 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
ewuska
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewuska » 24.06.2014 12:00

Witam ,proszę o namiar na kwatery od 01.08.2014 do 14.08.2014 dla 4 osób,ewakula1@interia.pl ,pozdrawiam Ewa
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Andrija Kolanovic privlaka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone