Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Andrija Kolanovic privlaka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ireneusz_k
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 20.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ireneusz_k » 24.06.2014 15:16

[*]Witam ,proszę o namiar na kwatery od 01.08.2014 do 14.08.2014 dla 4 osób,ewakula1@interia.pl ,pozdrawiam Ewa[*]
napisz do andrija napewno znajdzie miejsce dla was...
Limarose
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Limarose » 06.07.2014 23:28

Od wczoraj jestem w Sabunike. Jestem zadwowolona z wyboru apartamentu i miejsca na wakacje. Byłam zobaczyć dom w Privlace, w którym apartamenty proponował Andriej i zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Posesja jest okropna, nieogrodzona, wokół walaja się resztki dachówek. A wokół jakieś okropne chaszcze, a komarów tu nie brak. Wyobrażam sobie co tam musi wlazic do domu. Zdecydowanie nie polecam. Mnóstwo jest wolnych apartamentów w pięknych domach za tę samą cenę. Przepraszam wszystkich, którym nie wysłałam namiarow na apartamenty przed wyjazdem, zupełnie nie miałam do tego głowy. Ale wolnych miejsc jest mnóstwo, można jechać w ciemno.
masterb
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 08.04.2016 22:05

Limarose napisał(a):Witajcie :) Ja też skusiłam się na ofertę Andrija. Nawet już się zdecydowaliśmy, ale... Zachwalał to miejsce jako blisko piaszczystej plaży, więc chciałam się przekonać jak blisko jest do tej plaży. Jadę z trójką maluchów i nie chciałabym dymać na piechotę z tobołami zbyt daleko. Niestety koleś pomimo telefonów i maili nie chciał podać dokładnego adresu. Przesłał mi jednak zdjęcia domu, a od czego jest street view. "Przeszłam" sobie całą ulicę i namierzyłam dom. Dom jest położony na zakręcie drogi, bez ogrodzenia, przy domu jest może metrowy trawnik, a dookoła las. Może komuś to pasuje, ale ja jak wspomniałam jadę z maluchami i nie mogę sobie pozwolić, na to, że będziemy jak w więzieniu, bo będę się trzęsła, że jak mi któreś wyjdzie przed dom to może wskoczyć wprost na ulicę, a nie wiem jaki tam jest ruch. Ponadto jedziemy tam z inną rodziną. U Andrieja nie było już wolnego apartamentu w tym terminie dla nich, więc zaproponował im miejsce u kolegi, ale też nie chciał podać adresu. Nie mogliśmy więc nawet sprawdzić jak blisko, bądź daleko od siebie będziemy. Nie po to jedziemy razem, żeby razem nie spędzać czasu. A i jeszcze najbliższa plażą to po prostu betonowa promenada, moim zdanie słabo nadająca się na plażowanie z dziećmi. Plaża w Privlace jest plaża piaszczysta, ale oddalona od domu Andriaja o ok. 3,5 km, tj. 45 min. marszu. Jakby ktoś chciał to mogę podesłać zdjęcia jakie mam na prv maila.
Ale powiem wam, że kontakt z Andriejem się opłacił, bo zainteresowaliśmy się tym rejonem i wynajęliśmy apartament nieopodal w Sabunike. Tam do plaży mamy ok. 300 m i idzie się na nią drogą, na której nie ma ruchu samochodowego. Plaża jest piaszczysta, jest kamera u wejścia na plażę więc można nawet dzień przed wyjazdem zaobserwować, o której godzinie jest najwięcej ludzi i jak to wygląda. Dysponuję różnymi namiarami na apartamenty, w dobrych cenach (moim zdaniem). Są jeszcze wolne miejsca nawet na początku lipca. Dostaliśmy tyle propozycji, że nie wiedziałam co wybrać, a myślę, że na miejscu też by się znalazło. Sabunike to inne miejsce niż Privlaka, takie typowo turystyczne, więc apartamentów do wynajęcia mnóstwo. I jakby ktoś surfował to podobno mekka surferów w Chorwacji.



Witam, troche odgrzewam stary temat...ale czy mogłbym prosic o namiary na te kwatery w Sabunike...Gdyz szukam czegos duzego z min. 3 sypialniami...
Moj adres e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Andrija Kolanovic privlaka - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone