Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Album "Šilo 2007"

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Album "Šilo 2007"

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.09.2007 20:03

Wreszcie skończyłem album "Šilo 2007". Chętnych zapraszam do obejrzenia Tutaj
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 15.09.2007 21:15

piękne zdjęcia :) Pozdrawiam :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.09.2007 21:32

Fajne zdjęcia i......wspomnienia jakby odżyły widząc znane mi miejsca :lol:
Pozdrav :papa:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 15.09.2007 21:35

Wiech-u :)
Skończyłeś jedno (ładne zdjęcia) to może ... zacznij drugie (kilka słów relacji)?
Dla mnie to nieznane miejsca.

Pozdraviam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.09.2007 22:24

a to ja napisał(a):Wiech-u :)
Dla mnie to nieznane miejsca.
Chyba truizmem będzie stwierdzenie "To trzeba je poznać".
Żona zaczęła już trochę marudzić, że czwarty raz w to samo miejsce, że już wszystko - a w każdym razie dużo - widzieliśmy, że może być nudnawo, więc nie miałem innego wyjścia. Inspiracją do kombinowania po Istrii była mapa z Ośrodka Informacji Turystycznej, a w zasadzie umieszczona na odwrocie mapka szlaków po miasteczkach Istrii. Za 18 zł kupiłem więc przewodnik wydawnictwa Marco Polo "Istria - Kvarner", za 13 zł mapę wydawnictwa Demart "Istria" w skali 1:70 000, pogrzebałem trochę na cro forum oraz w Google Earth (to kopalnia zdjęć) i tak zrodził się plan trzydniowego pobytu na Istrii w trakcie powrotu z Šilo do domu. Nasza gospodyni nie była zachwycona naszym pomysłem, by pobyt w Šilo ograniczyć do 11 nocy, zaczęła pertraktować, że za ostatnie trzy noce zapłacimy jak za dwie i w ten sposób w trakcie jednodniowej wycieczki plan został zredukowany (odpadł Koper, Portoroż i Piran w Słowenii, Grožnjan, Sovinjak i Oprtalj w Chorwacji). Zredukowany, co nie znaczy zaniechany. Istria w środku okazała się tak piękna, że musimy tam jeszcze raz pojechać.
Pozdrawiam.

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone