Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Albania przez Bośnię,Chorwację i Czarnogórę

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
tompie68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 04.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tompie68 » 09.10.2013 14:59

No i w przyszłym roku Albania chociaż 2 czy 3 dni. A poza tym mam odmienne przeżycia z granicy węgiersko-serbskiej ale to może dlatego, że był środek tygodnia i jechaliśmy z Węgier na Serbie.
Pozdrawiam Tomek
Piotrek Byrdziak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 389
Dołączył(a): 23.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek Byrdziak » 09.10.2013 18:35

Fajna relacja,zawsze żal że się kończy.
Pozdrawiam
Piotr
jesion
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jesion » 10.10.2013 10:08

tompie68 napisał(a):No i w przyszłym roku Albania chociaż 2 czy 3 dni. A poza tym mam odmienne przeżycia z granicy węgiersko-serbskiej ale to może dlatego, że był środek tygodnia i jechaliśmy z Węgier na Serbie.
Pozdrawiam Tomek


Chyba dużo gorzej jest w odwrotnym kierunku.Ja przekraczałem tą granicę 2 razy rok po roku i zawsze masakra.Może ktoś się wypowiedzieć w tym temacie.Jakie macie doświadczenia.Ewentualnie jak ominąć przejście graniczne serbia-węgry w Horgoś.Widziałem na mapie obok lokalne przejście.Czy jest czynne całodobowo i czy wszyscy mogą tam przekraczać?Chodzi mi o przejście na drodze lokalnej z Suboticy w kierunku granicy węgierskiej.
steftes
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 614
Dołączył(a): 01.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) steftes » 10.10.2013 11:00

Witam!
Też kilka razy długo stałem na przejściu w Roszke.
W maju tego roku zostało otwarte nowe przejście tuż obok, a mianowicie Baćki - Vinogradi. Czynne jest od 7.00 do 19.00. Pod koniec lipca tego roku przejeżdżałem tam po południu i byłem sam.
Duże ułatwienie. :papa:
Pozdrowienia
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 10.10.2013 18:28

jesion napisał(a):
tompie68 napisał(a):No i w przyszłym roku Albania chociaż 2 czy 3 dni. A poza tym mam odmienne przeżycia z granicy węgiersko-serbskiej ale to może dlatego, że był środek tygodnia i jechaliśmy z Węgier na Serbie.
Pozdrawiam Tomek


Chyba dużo gorzej jest w odwrotnym kierunku.Ja przekraczałem tą granicę 2 razy rok po roku i zawsze masakra.Może ktoś się wypowiedzieć w tym temacie.Jakie macie doświadczenia.Ewentualnie jak ominąć przejście graniczne serbia-węgry w Horgoś.Widziałem na mapie obok lokalne przejście.Czy jest czynne całodobowo i czy wszyscy mogą tam przekraczać?Chodzi mi o przejście na drodze lokalnej z Suboticy w kierunku granicy węgierskiej.

Jest nowe przejście w Baćki Vinogradi czynne w godz. 7-19. Tam małe kolejki, choć w sob. i niedz. rano miejscowi Serbowie jadą na Węgry na pobliskie baseny w Morahalom, stałem w niedzielę rano ponad godzinę. Jest też całodobowe obok Suboticy - małe kolejki. I jeszcze na wschód od Suboticy przejście lokalne Bajmok w godz. 7-19. Calośc do sprawdzenia amss.org.sr i dalej "stanje na putevima".
Pozdrawiam,
Tomek
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 10.10.2013 20:45

Szkoda, że zabrakło zdjęć z Ohridu... :(
Wielkie dzięki za ciekawą relację :)
Pozdrawiam
Joanna.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 13.10.2013 12:38

Bardzo ciekawa relacja :D Dziękuję

Fajnie było popatrzeć na bardziej lub mniej znane miejsca , kraje , a że kierunek wakacyjny od jakiegoś czasu jest ten sam 8) to zapewne uda się je poznać lepiej . . .
W tym roku się nie udało , ale są przecież kolejne :wink:


Pozdrawiam
Piotr
emilka.gra
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emilka.gra » 09.06.2014 11:42

Dziękuję za super relacje :) Utwierdziła mnie ona w przekonaniu, że chciałabym zwiedzić Albanię :) W tym roku może uda się na 1-2 dni z Czarnogóry na wycieczkę wyskoczyć :)
JustineM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustineM » 23.07.2014 01:10

Przeczytałam, powspominałam, dziękuję. Fajnie było. Szkoda, że zabrakło zdjęć z Ohridu... Musze tam jeszcze kiedyś pojechać...
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Albania przez Bośnię,Chorwację i Czarnogórę - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone