Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Agroturystyka

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006
Agroturystyka

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 15.11.2006 14:37

Poszukuje na terenie Polski ciekawego miejsca na letni odpoczynek. Najlepiej właśnie agroturystyka. Może gdzieś ktoś był i może coś godnego polecić. :)
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 15.11.2006 15:39

Skoro nie podajesz warunków brzegowych to może tu. Będziesz mogła dojechać rowerem :) :
http://www.dompodlasem.pl/kontakt.php

A na poważnie to spróbuj wybrać się na rekonesans za pomocą poniższego linku:
http://agroturystyka.pl

Zachęcam Cię do odwiedzenia Pogórza Ciężkowickiego. Cisza, spokój, łagodne i niewysokie górki, mając samochód można eksplorować dalsze okolice - Beskid Sądecki, Pieniny, Beskid Niski, Kraków.
Ostatnio edytowano 15.11.2006 20:05 przez gospodarz, łącznie edytowano 1 raz
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 15.11.2006 15:49

Ja byłam tu:
http://www.bieszczady.podkarpackie.pl/k ... /index.php
Piękna okolica, super mili gospodarze
polecam
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 15.11.2006 17:07

Oferta

Atrakcje




* oferta całoroczna
* 6 miejsc noclegowych
* 3 pokoje gościnne z łazienkami na korytarzu


W pobliżu: las (400 m), kąpielisko (3 km), miejsce do wędkowania (3 km), przystanek PKS (300 m).


o żesz w mordę :lol: :lol: :lol: atrakcji bez liku

:roll: a może od przyszłego roku założę sobie na ogródku pole namiotowe :lol: :lol: :lol:

chętni na wypoczynek wpisywać się na listę

Ps. W ramach atrakcji dodam gratis cotygodniowe koszenie trawy - kosa/kosiarka gratis :wink:
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 15.11.2006 18:17

Polecam www.agrowczasy.com, będziesz miała całą Polskę od morza aż po Tatry w zasięgu myszki. Ja skorzystałam już z tego portalu kilkakrotnie, szczególnie polecam Pieniny, Gorce i Podhale. :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.11.2006 23:40

fiolek napisał(a):Ja byłam tu:
http://www.bieszczady.podkarpackie.pl/k ... /index.php
Piękna okolica, super mili gospodarze
polecam


Fiołku -z ust mi te Bieszczady wyjęłaś :lol:
pozdrav.
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 16.11.2006 10:37

Dzięki wszystkim za propozycje. Poszperam może znajdę coś godnego uwagi.

Powrót do Polska

cron
Agroturystyka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone