Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Agnieszka Radwańska

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4092
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 26.01.2016 09:13

Gratulacje dla Agi, teraz Serena na drodze do finału AO.
Jest sposób na Serenę.
Należy zmuszać ją do biegania. Ciągłego biegania. Ona nie da rady wyżywić tlenem tej góry mięsa. Jak Pudzian - cytat z komentarzy na onet.pl
Powodzenia Aga!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.01.2016 22:43

Czekam na mecz - mino że w środku nocy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2016 09:16

Pierwotnie mecz miał być o 1:00, był o 3:30.

Wstałem w nocy na kolejną egzekucję :cry:
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4092
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 28.01.2016 09:27

Nie oglądałem, ale nagrałem na HDD, w wolnej chwili oglądnę ... ale już bez emocji, bo Krakowianka poległa.
Może w końcu w finale Serenie ktoś złoi du ....
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 28.01.2016 10:55

Niestety za wysokie progi na Agnieszki nogi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2016 11:22

damianisko5 napisał(a):Może w końcu w finale Serenie ktoś złoi du ....

Może Niemka z polskimi korzeniami :wink:
Ale chyba jeszcze nie teraz ...
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4092
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 28.01.2016 13:53

A oglądaliście Panowie wcześniejsze, wygrane mecze Agi ? zerknąłem z braku czasu na pierwsze gemy meczu z Sereną.Nie oglądałem całego seta.
Po wyrazie twarzy, oczu - spięta, bojaźliwa, wystraszona, INNA niż np. w ćwierćfinale .
Ostatnio edytowano 28.01.2016 14:10 przez damianisko5, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2016 14:01

Ja się tej MOWY CIAŁA nie dziwię :wink:
Zdrowa Serena jest poza zasięgiem rywalek.
Tylko jakiś słabszy dzień daje cień szansy na jej pokonanie.

Agnieszka po AO jest trzecia w rankingu WTA i z tego trzeba się cieszyć. :idea:
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 912
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 28.01.2016 14:09

Na pocieszenie :D
Obrazek
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4092
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 28.01.2016 14:10

Niewątpliwie duży sukces i awans w rankingu - gratulacje.
A oglądaliście półfinał Nowak-Roger ? to jest dopiero kosmiczny tenis. Mecz dnia w wyborze Mats Choice. /Mats Wilander/
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.01.2016 22:23

Janusz Bajcer napisał(a):Zdrowa Serena jest poza zasięgiem rywalek.
Tylko jakiś słabszy dzień daje cień szansy na jej pokonanie.


Agnieszka jest młoda... :wink: poczekamy. :D
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4092
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 29.01.2016 15:06

A w przerwie obiadowej drugi półfinał panów - Raonic/Murray, ponad 4 godziny walki. Szkot zagra w niedzielnym finale z Nowakiem.
I sensacja w finale kobiet - Serena przegrała z Kerber - nie oglądałem, wiadomość usłyszałem w radiu, wracając z gór samochodem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.02.2016 10:28

Janusz Bajcer napisał(a):
damianisko5 napisał(a):Może w końcu w finale Serenie ktoś złoi du ....

Może Niemka z polskimi korzeniami :wink:
Ale chyba jeszcze nie teraz ...

A jedna teraz :lol: brawo polskie korzenie :idea:

http://www.poznan.sport.pl/sport-poznan ... er-ma.html
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 09.02.2016 21:44

Niestety Agnieszka nie wystąpi w Dubaju. Kontuzja?
Szkoda.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.02.2016 15:50

Aga walczy w Dausze a tu cisza?

Bondarenko odprawiona, czas na Niculescu.

Ale tam gorąco...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone