Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

a u nas początek zimy...

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
J@dranka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 28.06.2006
a u nas początek zimy...

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@dranka » 10.11.2007 16:27

Nie wiem jak w innych regionach Polski ale na południu- od paru godzin dosyć intensywnie sypie sobie śnieżek :?: :!: Widok za oknem jakby co najmniej był grudzień i święta tuż tuż...Domy, samochody, drzewa pokryte białym puchem. Wygląda to ładnie ale ... No właśnie...
Zerkam sobie na kamerkę w Splicie www.izor.hr/webcamhr.html i widzę piękną, słoneczną pogodę 8) Temp. 13 stopni.
Jakaż to olbrzymia różnica...
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 10.11.2007 16:42

Nie wiem skąd piszesz, ale u nas w Bielsku jest dokładnie - tak jak piszesz :lol: Ciemności straszliwe i ściana śniegu - rano przedzieraliśmy się autem w stronę Żywca (na letnich oponach :twisted: ) chyba z godzinę :lol: :lol: :lol:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 10.11.2007 17:02

I w Krakowie w tej chwili zapadły "egipskie" ciemności i sypie b.mocno białe....... :evil:
a to nie ta bajka :lool:
my dzis mamy na szczęście "domowy dzień" :oczko_usmiech:
J@dranka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@dranka » 10.11.2007 17:44

shtriga napisał(a):Nie wiem skąd piszesz, ale u nas w Bielsku jest dokładnie - tak jak piszesz :lol:


Zasypany Żywiec się kłania :)
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 10.11.2007 17:51

a u nas był dziś piękny słoneczny dzień.... widać północ to ta lepsza część polski :) (przynajmniej dziś), ale niestety mocno wiał zimny wiaterek....
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 10.11.2007 18:09

A u mnie na wsi też słoneczko świeciło :lol: choć zimno było. Dziś udało mi się zimówki założyć także luzz :wink:
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 10.11.2007 18:25

Tak sobie czytam :D aż ruszyłem sie z przed kompa by sprawdzić co u mnie i Wiecie co :lol: :lol: :lol:
Też śnieg prószy ale jest 0 stopni i taka bryja mokra brrrrr
Ale za to z kompa leci: Baruni- Otkad s tobom ne spavam ... i robi sie przyjemniej :lol: :lol: :lol:
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 10.11.2007 18:40

shtriga napisał(a): u nas w Bielsku jest dokładnie - tak


Obrazek

fotka wykonana 12:46 :):):)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107714
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.11.2007 19:48

W Nowym Sączu też dzisiaj zimno, "piździło jak w kieleckim" :wink:
Raz słońce, raz ciemne chmury z których delikatnie prószyło "białe gówienko" :wink:
Oponki zimowe też dziś założyłem - także luzz :wink: (jak u Rysia)
A z kompa u mnie leci: Baruni - Pada snijeg :wink: i jest przyjemnie :lol: :lol:
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 10.11.2007 21:15

W Krakowie sniegiem sypnelo i jest teraz na minusie !!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.11.2007 21:18

Janusz Bajcer napisał(a):W Nowym Sączu też dzisiaj zimno, "piździło jak w kieleckim" :wink:
Raz słońce, raz ciemne chmury z których delikatnie prószyło "białe gówienko" :wink:
Oponki zimowe też dziś założyłem - także luzz :wink: (jak u Rysia)
A z kompa u mnie leci: Baruni - Pada snijeg :wink: i jest przyjemnie :lol: :lol:

W Rzeszowie dziś jak w Nowym Sączu z tą róznicą, że u mnie co innego leci w kompie :lol: :papa:
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 10.11.2007 22:16

mirek109 napisał(a):
shtriga napisał(a): u nas w Bielsku jest dokładnie - tak


Obrazek

fotka wykonana 12:46 :):):)


Co się mogło stać ?????
Fotka była a teraz nie ma :(
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 12.11.2007 15:18

U nas w sobotę śnieg tak sypał że momentami robiło się bialo przed oczami i nie dało się jechać a chmury czarne były jakby nadciągała bora :lol: no i momentami przez te chmury przeświecało słoneczko :D Pogoda była piekna na focenie, a ja akurat aparatu ze sobą nie miałem :evil: :cry:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 12.11.2007 16:02

Kolega wpadł dzisiaj do rowu, przed Wejherowem, a u mnie nie mam nadal zimy
:(
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3843
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 12.11.2007 21:59

U nas oprócz zimna, niestety również nic ciekawego. :cry: :cry: :cry: Jednak wczoraj wykonałam wspólnie z mężem kilkanaście telefonów, mobilizujących nas do wypadu rodzinnego w nasze polskie Tatry; no i co się okazało? Totalny brak miejsc. Przynajmniej na okres świąteczny, oczywiście nie wspominając o noworocznym. Wierzcie mi, jestem pod wrażeniem, ceny ok. 90 - 120zł/os; w naszym przypadku X 4, no i niestety nie za bardzo jest gdzie jechać :?: :?: :?: Ale może chociaż w tym roku zima i śnieg będzie? W zeszłym przepadła nam przedpłata... Niestety nie było śniegu. :papa:
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
a u nas początek zimy...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone