Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A może by tak koszulki

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 10.07.2003 15:08

Zacznę od idiotycznych postów - pewnym rozwiązaniem jest wprowadzenie mozliwości pisania tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Drugim środkiem jest powołanie dodatkowych moderatorów dla poszczeglnych for, gdyż ja sam nie bardzo nadążam z czytaniem. Czekam na chętnych.

Z gadżetami sprawa może wreszcie ruszy w tym roku - przygotowujemy się do gruntownej przebudowy serwisu i sprzedaż gadżetów zadebiutuje prawdopodobnie w tym samym okresie.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.07.2003 08:08

odnośnie moderatora - czas mam (można powiedzieć 3 godziny dziennie jestem w stanie poświęcić dla cro.pl) tylko jest kwestia właściwego podejścia do kwestii forum - jeśli jesteś zainteresowany moją osobą chciałbym poznać wytyczne którymi należy się kierować dla prawidłowego funkcjonowania forum. Nie róbmy dodatkowego bajzlu adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl zresztą wiesz.
Brawo za pomysł z gadżetami :D - tylko go zrealizuj :evil: jeśli potrzebujesz pomocy wal jak w dym - postaram się pomóc
Sonti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 340
Dołączył(a): 18.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 11.07.2003 08:44

Przychylam się do propozycji pisania tylko dla zarejestrowanych fanów i to jest mój typ (ze względu na prostotę rozwiązania) a dodatkowi moderatorzy to już lekka komplikacja - chyba że chętni będą walili drzwiami i oknami. Ja niestety ma ograniczone możliwości czasowe ALE w przypadku organizacji wszelkich spraw związanych z gadżetami to chętnie pomogę np. przy stronach www, grafice, itd. - jakieś doświadczenie w tej materii mam. Pozdrowienia.
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 11.07.2003 08:56

Jestem za pisaniem tylko przez zarejestrowanych userów. Co do dodatkowych moderatorów to moim zdaniem przesada.
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 11.07.2003 09:23

Zarejestrowani ok - ale jak taki delikwent się zarejestruje i nadal będzie uprawiał takie (idiotyczne) praktyki wywalamy na "zbity pysk" bez ostrzeżenia - proponuję. :D
wojmoj
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 10.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojmoj » 11.07.2003 09:28

jestem za, jeśli chodzi o "zarejestrowanych", na forum jest już tyle tematów, że każdy "gość", coś dla siebie znajdzie, wystarczy tylko trochę poszukać, a ciągłe dublowanie tematów i pyskówki, tak ostatnio popularne na forum, a rozpoczynane przez różne "efemerydy" mogłyby się dzięki temu skończyć,

pozdrawiam,
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.07.2003 10:34

Panowie RACJA!!! w zasadzie moderatorów nie potrzeba a każdy z nas może Adminowi zgłaszać idiotyzmy na forum tzw. Zyczliwi.
Ps. Admin powinieneś nas wszystkich wy...... z forum bo co nasze beblanie ma wspólnego z "a może by tak koszulki" :lol:
Wadzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wadzik » 17.08.2003 00:08

na innych forach przewaznie sa moderatorzy i wychodzi to nieźle,
jesli moderator jest rzeczywiscie ok to nie ma niezdrowych sytuacji a i tak brać z forum trzymie dyscypline...........
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
A może by tak koszulki - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone