Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A może by tak koszulki

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sonti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 340
Dołączył(a): 18.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 30.05.2003 06:40

Czołem wszystkim, to znowu ja Sonti,
Jak czytam to czuję że okres gorących wyjazdów już się zbliża bradzo szybko. Mam nadzieję że w tym roku zobaczę kogoś w Chorwacji ubranego w koszulkę od Bruna. Sam oczywiście zamierzam te koszulki wziąść ze sobą. Jak obecnie wygląda sprawa czapek i reszty gadżetów ?. Dajcie znać bo od pewnego czasu mój świat obraca się wokół pieluch a nie powiem żebym nie był bardzo zainteresowany czapkami. Pozdrawiam wszystkich i teraz już pilnie będę śledził naszą korespondencję.
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 30.05.2003 07:34

Witaj wilku morski (Waldemar) Myślę że to już sporo wody w Wiśle upłynęło. ale co tam wkrótce czas urlopu......i te krajobrazy.....i ta rakija
rozmarzyłem się troszkę.
Pozdrawiam wszystkich cro-wców
Waldi odpowiedź w sprawie zasadniczej masz na meila
Bruno
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.07.2003 13:39

Bruno coś mi tu prywatą śmierdzi :evil: również chcę znać odpopwiedź w sprawie poruszonej przez Sontiego.
Sonti od kiedy masz problem z pieluchami bo ja od 29 października 2002
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 02.07.2003 14:05

Sympatyczny Rysiu o jaką prywatę Ci chodzi :)
pzdr. dla cro-tatusiów i cro-mamusiów :)
Sonti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 340
Dołączył(a): 18.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 03.07.2003 07:09

Czołem wszystkim,

Rysio - moja kolejna przygoda z pieluchami zaczeła się 5 kwietnia 2003, tak więc jet to dopiero 3 miesiąc i jest to obecnie bardzo gorący okres dla mnie. Oczywiście nie odpuszczę sobie corocznego wypadu do Chorwacji - choć tym razem będzie to wypad bardzo krótki i jedynie ze starszą z córek - nurkowanie moje i być może mojej córki. Pozdrowienia dla twojego/twojej najmłodszej pociechy oraz dla wszystkich forumowiczów i sympatyków Chorwacji. Tak na marginesie to coraz więcej moich znajomych wyjeżdża na wakcje do Chorwacji co z jedenj strony mnie cieszy a z drugiej martwi ponieważ to już nie będzie tak "dziewicza" Chorwacja jak wcześniej. No cóż życzę wszystkim pogodnych wakacji i oczekuję kolejnych wiadomości w wiadomym temacie. Pozdrowienia dla Bruna (koszulki sprawują się świetnie) i mam nadzieję że kogoś w nich zoboczę. Dajcie znać co z pozostałymi "gadżetami" o ile jest to nadal aktualne.
wojmoj
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 10.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojmoj » 03.07.2003 12:31

Bruno piszę się na dwie koszulki, przed chwilą wysłałem do Ciebie maila

pozdrawiam, :D :x
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
:]

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 04.07.2003 07:17

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl skanik please
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 04.07.2003 08:51

Czy ja tez mogl bym prosic o taki chociaz malutki skanik , tej koszulki :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wszyscy wykonanie i estetyke tych koszulek tak zachwalaja, musze zobaczyc je na wlasne oczy.
Gorace pozdrwienia!!!! dla wszystki no i oczywiscie dla Bruna!!!! :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 07.07.2003 09:08

Sonti napisał(a):Czołem wszystkim, to znowu ja Sonti,
Jak czytam to czuję że okres gorących wyjazdów już się zbliża bradzo szybko. Mam nadzieję że w tym roku zobaczę kogoś w Chorwacji ubranego w koszulkę od Bruna. Sam oczywiście zamierzam te koszulki wziąść ze sobą. Jak obecnie wygląda sprawa czapek i reszty gadżetów ?. Dajcie znać bo od pewnego czasu mój świat obraca się wokół pieluch a nie powiem żebym nie był bardzo zainteresowany czapkami. Pozdrawiam wszystkich i teraz już pilnie będę śledził naszą korespond
:!: Waldi odpowiedź w sprawie zasadniczej masz na meila
encję.
Czy sprawa zasadnicza dotyczy może czapeczekm jak nie to sorry - jak tak to chcę znać odpowiedź
Sonti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 340
Dołączył(a): 18.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 07.07.2003 10:56

Rysio ,
żle skopiowałeś moją wiadomość. Popatrz wyżej a zobaczysz że nie ma w niej żadnej informacji o e-mail'u w "sprawie zasadniczej". Nadal czekam na jakiś znak w sprawie pozostałych gadżetów. Pozdrawiam - SONTI
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.07.2003 11:52

wiem coś mis się porąbało
Waldi odpowiedź w sprawie zasadniczej masz na meila
Bruno
to Bruno jest winien
A co jest z tymi podkładkami pod tablice znowu temat zdechł - tak jak już gdzieś napisałem w ubiegłym roku
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 09.07.2003 12:13

Rysiu "sprawa zasadnicza" dotyczyła moich namiarów (ustawa o ochronie danych osobowych :D :D :D ) i naprawde niema nic wspólnego z podkładkami pod tablice, czy też czapeczkami a jedynie z tematem "a może by tak koszulki" :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.07.2003 12:23

OK Bruno.
Ciekawe co Admin na temat podkładek ma do powiedzenia :?:
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 09.07.2003 12:55

Admin coś milczy :( i to nie tylko w sprawach gadżetów ale i idiotycznych postów zaśmiecających nasze forum.
Chodzi mi o te moralizatorskie jak i te co to formułują pytania na które odpowiedzi już dawno padły na forum, nie wspominając już tych zupełnie nie na temat.
Bruno
Pzdr cro-fanów
Ps.
Adminie..... Adminie..... zbudź się i zrób z tym porządek :D :wink:
wojmoj
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 10.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojmoj » 10.07.2003 14:22

właśnie dziś dostałem do Bruna koszulki dla mnie i mojej żony (jeszcze raz dzięki Bruno), są super POLECAM WSZYSTKIm CROMANIAKOM, tak więc w dniach 16-27.07 wypatrujcie ich na nazsych ciałach gdzieś w Cro, fajnie by było spotać kogoś w takiej samej

pozdrawiam, :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
A może by tak koszulki - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone