Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A budzikiem były nam cykady, czyli nasza Chorwacja 4

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 30.08.2010 08:26

Roxi napisał(a):Mam nadzieję, że relacja przyda się komuś podczas planowania swoich wakacji, a jeżeli nie, to może sprawiłam komuś malutką przyjemność zdjęciami naszego kochanego Jadranu i opisami mniej lub bardziej znajomych miejsc.


Sprawiła mi całkiem sporą przyjemność.

Twoją relację przeczytałam zaraz po powrocie ale nie miałam wolnego czasu by się nią podelektować. Za to dzisiaj baaardzo wcześnie jestem w pracy a wstałam (o 4.45) prawie jak Wy wybierając się w drogę powrotną i jeszcze raz już bez pośpiechu zaczytałam się i odwiedziłam znajome miejsca na Cresie. Oczywiście ze szczególną uwagą przyglądnęłam się tym miejscom które przegapiliśmy. Jak np mostek rzymski w Beli i Eko-Centar z sępami płowymi czy mały spacer do baszty z czasów weneckich w Cresie.


Roxi napisał(a):Obrazek


Chorwacji w tym roku nie będzie ale miałam chyba jakieś szczęście bo kilka dni temu w brzeskim parku natrafiłam na chorwacki roślinny ślad
Obrazek
I rosło tego bardzo dużo.

Roxi napisał(a):Mały ruch na drodze ( większość osób ten kawałek tnie autostradą) i urocze miasteczka.


Jak ja lubię te widoki z normalnej drogi. Fakt, że prędkość poruszania jest niewielka i zakrętów mnóstwo ale i droga może być ciekawym celem.

Dzięki za relację i pozdrawiam serdecznie.
Lidia
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 31.08.2010 09:46

Dzięki za miłe słowa :)
Wbrew pozorom pobudka w Cro o godzinie 4.45 nie jest taka straszna. Uśpiony camping, wschodzące słońce i znośna temperatura ;). Ze wstawaniem o tej godzinie do pracy pewnie są większe problemy, chylę czoła :)
Pozdrawiam serdecznie
:papa:
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 02.09.2010 13:32

Roxi,
ja znowu dziś dzień w pracy zawaliłam, tym razem dla Twojej relacji. Fajnie się czytało i fajnie oglądało.
Pozdrawiam :papa:
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 02.09.2010 20:50

Roxi - dziękuję za informacje o Drage, ale niestety nie przydały się. Przyjechaliśmy o siódmej rano, pospacerowaliśmy, wykręciliśmy młynka i wylądowaliśmy na obrzeżach Rogoznicy :D
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 03.09.2010 14:07

Powoli, powoli, ale i ja nadganiam zaległości w czytaniu :D

Dziękuję Roxi za Twój czas poświęcony na relacjonowanie!
Taka blondi jestem, że jak pierwszy raz zobaczyłam tę roślinkę, którą i Lidia wypatrzyła u nas, to myślałam, że to jakiś pomidorowy dziwoląg :lool: :lool: :lool:

A na koniec - to (co cytuję poniżej) mi się bardzo, a bardzo spodobało. Zapamiętam sobie:

Roxi napisał(a):"Wędrowcze, niech Mądrość oświetli twą drogę, a twe Serce przez Piękno poprowadzi cię do Prawdy"-


Dziękuję raz jeszcze!
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 03.09.2010 15:36

Przypadkiem znalazłem coś takiego

http://www.krkinfo.com/diving.htm

pzdr
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 03.09.2010 18:42

Relacja wspaniała, zdjęcia super-miło było :D :D :D

My zazwyczaj jedziemy do Cro z piątku na sobotę i wyjeżdżamy też w sobotę, mąż nie da rady inaczej, bo tak ma urlop..... ale jakoś udaje się nam bez korków.... Choć tym razem blisko było właśnie w Zagrzebiu, na szczęście mąż posłuchał (nauczony już doświadczeniem :wink: ), że na FORUM pisali, że trzeba jechać na ONLY CARDS i był to strzał w dziesiatkę :wink:


Dziękuję :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 03.09.2010 19:00

sroczka66 napisał(a):ja znowu dziś dzień w pracy zawaliłam, tym razem dla Twojej relacji. Fajnie się czytało i fajnie oglądało.
Pozdrawiam :papa:


Bo będę miała wyrzuty sumienia, że od pracy ludzi odciągam ;)
Ale jest mi bardzo miło, że relacja się podobała. Dla takich czytelników warto spędzić te dłuuugie chwile przy konstruowaniu tego tworu, jakim są nasze Cro relacje :)

Marek73 napisał(a):Roxi - dziękuję za informacje o Drage, ale niestety nie przydały się. Przyjechaliśmy o siódmej rano, pospacerowaliśmy, wykręciliśmy młynka i wylądowaliśmy na obrzeżach Rogoznicy :D


Nie ważne gdzie, ważne że urlop się udał i wszyscy są zadowoleni :)
Teraz tylko trzeba wrócić do tej codzienności, co nie jest proste :roll:

U-la napisał(a):Dziękuję Roxi za Twój czas poświęcony na relacjonowanie!
Taka blondi jestem, że jak pierwszy raz zobaczyłam tę roślinkę, którą i Lidia wypatrzyła u nas, to myślałam, że to jakiś pomidorowy dziwoląg


To i tak dobrze, że ci się z czymś skojarzyło :)
Dla mnie to taka przyziemna jarzębina czerowna ;)
A cytat, prawda że ładny? Taki poetycki :)

longtom napisał(a):...

:) Dzięki.
Takimi linkami zaoszczędzisz mi dużo czasu przy planowaniu przyszłych wakacji ;)
Dzięki, że chce ci się tutaj zajrzeć i podzielić znaleziskami.

Eliasz napisał(a):Relacja wspaniała, zdjęcia super-miło było

My zazwyczaj jedziemy do Cro z piątku na sobotę i wyjeżdżamy też w sobotę, mąż nie da rady inaczej, bo tak ma urlop..... ale jakoś udaje się nam bez korków.... Choć tym razem blisko było właśnie w Zagrzebiu, na szczęście mąż posłuchał (nauczony już doświadczeniem ), że na FORUM pisali, że trzeba jechać na ONLY CARDS i był to strzał w dziesiatkę


Mi też było bardzo miło, a teraz, po takich słowach to już w ogóle :)
Nam też jak narazie udaje się unikać wszelakich korków, pomimo tego, że samej podróży jakoś zbytnio nie planujemy. Byle do przodu i coraz bliżej Jadranu :)
bahrij
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bahrij » 03.09.2010 20:20

Ok. Zmieniam miejsce.
Ostatnio edytowano 03.09.2010 20:53 przez bahrij, łącznie edytowano 3 razy
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 03.09.2010 20:20

Roxi :) teraz zaryzykuję i albo podpadnę, albo się uśmiechniesz.
Ja jednak piszę to z tym drugim zamiarem.

Takie miłe podziękowanie za relację, chociaż postami Cię nie zasypywałem.


Roksa_

Znam ją tylko z relacji,
lecz nie odmówi mi racji.

Niewiele o niej wiem,
więc krótko powiem.

Roksa- interesująca dziewczyna,
co też spawalnictwa się ima.

Uwielbia wodę, bo to uprawniony płetwonurek,
miłośniczka mrożonej kawy i nowych fryzurek.

I choć w relacjach pojawia się i znika,
przywyklem do jej... starego nicka.

:)

Naprawdę pisane z sympatią.

Pozdrawiam.
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 03.09.2010 20:41

bahrij napisał(a):...Może zamieszczę krótką relację z pobytu w Chorwacji...



bahrij aż się wystraszyłem, że napisałem posta nie w tej relacji co chciałem.

Ufff na szczęście jestem u Roksy_ znaczy się u Roxi.

bahrij poproś moderatora, to otworzy Ci drogę do własnej relacji (bo w dziale jesteś właściwym, ale chyba trochę na skróty :wink: )).

Nie obraź się, bo wiele osób chętnie Cię poczyta w autorskiej relacji.

Pozdrawiam.
bahrij
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bahrij » 03.09.2010 20:53

bahrij napisał(a):Ok. Zmieniam miejsce.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.09.2010 11:11

nomad napisał(a): Roxi :) teraz zaryzykuję i albo podpadnę, albo się uśmiechniesz.
Ja jednak piszę to z tym drugim zamiarem.


Myślałam, że dało się mnie poznać na tyle, żeby wiedzieć, że takimi rzeczami się u mnie nie podpada ;) ...uśmiechnęłam się i to pełną gębą :lol:
Widzę, że z Ciebie to taki forumowy poeta :twisted:

bahrij nie wiem za bardzo o co chodzi, ale mam nadzieję, że już zaczynasz tworzyć własną relację, do czego z całego serca zachęcam ;)
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2299
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 04.09.2010 15:46

Roxi, mam pytanie czy na campie Sirena Milan zaczął budować bungalowy :?: [/b]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.09.2010 17:01

marko350 napisał(a):Roxi, mam pytanie czy na campie Sirena Milan zaczął budować bungalowy :?: [/b]


Hmmm nie zauważyłam, ale raczej nie umknęłoby to mojej uwadze, więc raczej nie.
Jedynie co, to podczas naszego pobytu pociągnął wodę trochę w głąb campingu, żeby nie trzeba było daleko chodzić, gdyby komuś zabrakło do zagotowania np. kaszy ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
A budzikiem były nam cykady, czyli nasza Chorwacja 4 - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone