Ostatnio nie byłem, aż taki aktywny bowiem o Chorwacji już tyle tu napisano, więc moje
posty mało odkrywcze byłyby..... Mimo wszystko jestem dumny, że należę do tej społeczności jako nie całkowity laik
Pozdrawiam
Bahama
.png)
.png)
Bahama napisał(a):Przepraszam, za taki off-top, ale kto by przypszczał, że stanie się to dziś![]()
Ostatnio nie byłem, aż taki aktywny bowiem o Chorwacji już tyle tu napisano, więc moje
posty mało odkrywcze byłyby..... Mimo wszystko jestem dumny, że należę do tej społeczności jako nie całkowity laik
Pozdrawiam
Bahama
.png)
