Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi Vila Ines był ktoś?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015
Tucepi Vila Ines był ktoś?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 12.01.2016 15:03

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy był ktoś z Państwa w w/w apartamencie?

Niestety na forum o nich nic nie ma a miejsce mi się podoba i cena również :-)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Drut
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Drut » 07.02.2016 22:57

Witam Jeśli chodzi o samą kwaterę to bajka,pokoje czyściutkie.duży taras, do morza ok 50 m itd ale co do samej właścicielki to nie polecam! Lord Wader to przyniej pikuś. Po 22 jak wyjdziesz z pokoju na korytaż boso lub coś ci spadnie przez przypadek to w 30 sek jest u ciebie z pretensjami że jej przeszkadzasz, jak wyjdziesz popołudniu i wrócisz po 22 to będzie stała w progu i znowy wąty.Byłem tam w 2015 i więcej tam nie pojadę ( willa Ines ) Czyli miejsce i chata super ale kobita koszmar, dobre miejsce dla emerytów którzy przed 22 siusiu,paciorek i spać.
Pozdrawiam
ps. szukam kwatery dla 9 osób w drugiej połowie sierpnia w rejonie środkowej Dalmacji,blisko morza,klima ,taras itd, może ktoś coś polecić?
Gondziczka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gondziczka » 16.02.2016 22:39

Witam serdecznie
Mogę prosić namiary na ciekawe apartamenty w Tucepi? Planujemy urlop w 2 rodziny z końcem lipca.
Arturk05
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arturk05 » 19.03.2016 13:51

Witam,chciałbym również poprosić o namiary na jakieś apartamenty w Tucepi z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Artur. email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 19.03.2016 14:51

Witam

Ja mam zrobioną rezerwację w Apartmani Pasalic. Nigdy tam nie byliśmy ale myślę, że będzie fajnie.

Apartamenty na zdjęciach wyglądają bardzo dobrze.

Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tucepi Vila Ines był ktoś?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone