Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rabac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
transporter0
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 27.06.2008
Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) transporter0 » 27.07.2008 18:14

Witam.
Za trzy tygodnie wybiram się do Chorwacji do miejscowości Rabac. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na temat tej miejscowości. Rezerwacje mam w Albona Hotel & Residence Może ktoś tam był i mógłby podzielić się spostrzeżeniami? Ponadto interesuje mnie dostępność kantorów wymiany walut w Rabacu oraz informacje co zwiedzić w mieście i okolicach.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 27.07.2008 23:53

Witam , wlasnie wczoraj wrócilismy z Rabacia i musze powiedziec ze bylo naprawde cudownie , wczesniej bylismy na wyspie Brac , Solcie,w Makarskiej i w okolicach Poreci jednak Rabac najbardziej nas oczarowala .Miasteczko bardzo mile , jak bylismy nie bylo jeszcze tlumow , spokojnie mozna bylo znalezc miejsce na plazy , a wieczorem spokojnie pospacerowac nie przeciskajac sie przez tlum .Kantorów full , jednak kurs bardzo kiepski 100 euro 705 kun , wiec radzilabym pieniadze wymienic gdzie indziej .Dla porownania w Puli (w ktorej bylismy pozwiedzac)100 e 715 kun , a w Vrsarze kolo Poreci 721 wiec pewna róznica jest .Rabac jest bardzo dobrym miejscem wypadowym , bylismy w Puli o ktorej wspomnialam , Vrsarze(ze wzgledu na sentyment i w celu odwiedzenia chorwackiego przyjaciela), mozna tez zwiedzic Porec , Rovinij, nie jest daleko ponad 60 km z Rabacia do Poreci i oczywiscie Labin urokliwe miasteczko 3 km od Rabaci.W razie pytan prosze pisac na priv chetnie udziele wiecej informacji.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.07.2008 01:00

Rabac ładne miasteczko, ale jest wiele piękniejszych w Chorwacji..typowy kurorcik 8O :?
Plaże bardzo ładne, promenada wzdłuż morza sympatyczna :D
Klika sklepów, restauracyjek itd :D
Janek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 15.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janek » 28.07.2008 16:27

Popieram przedmówców - sympatyczne miasteczko, mam nadzieję że Twój hotel nie jest zbyt daleko od morza, bo w Rabacu daleko = wysoko (miasteczko leży na stromym zboczu). W pobliskim Labinie jest bardzo miłe stare miasto, świetne miejsce na odpoczynek po plażowym zgiełku
Pozdrawiam
Janek
transporter0
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 27.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) transporter0 » 28.07.2008 23:33

Do morza z hotelu jest blisko - 150m. Ma ktoś może jakiś link do strony z mapą Rabaca? Bo te mapki które znajduję w necie są do bani.
transporter0
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 27.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) transporter0 » 01.08.2008 12:36

A jak jest z kantorami w niedziele? Są otwarte? Bo banki napewno będą pozamykane.
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 01.08.2008 12:40

Tak kantory są otwarte nawet w niedziele do póznych godzin .Zreszta można pieniądze wymienic nawet w informacji turystycznej , wszedzie taki sam kurs.Lepszy kurs jest podobno w banku ale jakos tam nie dotarlismy.
Gracjano
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 04.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gracjano » 03.08.2008 10:26

Szukam planu dokładnego Rabca.
Szukam szukam w necie i znajduję szczątkowe.
Proszę o pomoc ewentualnie na maila
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam Cromaniaków
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 25.01.2010 13:03

transporter0 - czy mógłbyś zdać relację z pobytu w hotelu Albona Hotel ?
Też zamierzamy się tam wybrać. Znaleźliśmy najtańszą ofertę na stronie www.link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com , jednak niepokoi nas fakt, że ceny na tej stronie za rezerwację sa niższe o ok. 50% od cen na np. polskich serwisach np www.adriatic.hr
arcchie
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcchie » 30.01.2010 07:47

zmichal napisał(a):transporter0 - czy mógłbyś zdać relację z pobytu w hotelu Albona Hotel ?
Też zamierzamy się tam wybrać. Znaleźliśmy najtańszą ofertę na stronie www.link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com , jednak niepokoi nas fakt, że ceny na tej stronie za rezerwację sa niższe o ok. 50% od cen na np. polskich serwisach np www.adriatic.hr



link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej to sieć hotelowa a Ty jak widzę chcesz skorzystać z ich strony. Śmiało mozesz to zrobić. My spędzamy wakacje w ich ośrodkach od 2008 roku. Możesz również bezpiecznie bukować przez http://www.link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.pl. Jak będziesz miał pytania to pisz.
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 01.02.2010 10:12

Dzięki arcchie :wink:
Zarezerwowałem już przez adriatic.hr pobyt w Albona Hotel. W sumie opcja z wyżywieniem HB (sniadania + obiadokolacje) wyszła taniej niż zamawiając bezpośrednio przez link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com
Poza tym jakoś nie mogłem przekonać się do podania danych mojej karty kredytowej na niezabezpieczonej stronie (zwykłe http://), a tak właśnie jest na link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 01.02.2010 10:37

zmichal napisał(a):Dzięki arcchie :wink:
Zarezerwowałem już przez adriatic.hr pobyt w Albona Hotel. W sumie opcja z wyżywieniem HB (sniadania + obiadokolacje) wyszła taniej niż zamawiając bezpośrednio przez link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com

A możesz napisać coś więcej ?
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 01.02.2010 11:13

Oczywiście, że mogę:

Zarezerwowałem pobyt po 4 września, bo wychodzi dużo taniej. Niewiem dlaczego, ale dla większości obiektów wczasowych - do 4 września jest jeszcze sezon, a po tej dacie ceny spadają o kilkadziesiąt % w dół.
My dwukrotnie byliśmy w Chorwacji we wrześniu i pogoda była idealna!

A co do hotelu, to tak on wygląda - przynajmniej tak powinien :D :



My zarezerwowaliśmy przez http://www.adriatic.hr/hotel_view.php?i ... 5116527Pokój_dwuosobowy_z_dostawką_i_półpensjonatem
Zresztą z usług adriatic.hr korzystaliśmy już 2 sezony i nie mamy zastrzeżeń.
Co prawda w przypadku hoteli mają niepełny opis co do detali typu np. wyżywienie, ale bez problemu można się porozumieć mailowo, lub nawet dzwoniąć do Chorwacji - mają w tej agencji jednego Polaka :wink:

Reasumując - pobyt na 8 dni, 2 os. dorosłe + 4-letnie dziecko, apartament 3-os, z łazienką i aneksem kuchennym, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) wyniósł nas łącznie 502,- Euro
W kwotę mamy wliczoną zniżke 7% dla stałych gości tej agencji. Zresztą jakby ktoś chciał rezerwować cokolwiek przez adriatic.hr, to wpisując mój e-mail, jako osoby polecającej - dostanie zniżkę 5%
Acha - i żeby nie było, że robię reklamę - ja wtedy z takij poleconej osoby mam też rabat 5% - na kolejne zamówienie 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 01.02.2010 11:18

Dzięki zmichal.
Tylko to wrzesień i niestety obowiązek szkolny jest.
Pzdr
aggakk
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) aggakk » 01.02.2010 11:56

Eeee no bez przesady z tymi obowiązkami. Przyznam, że moim dzieciom jeszcze nigdy w życiu nie udalo sie rozpoczac nauki 1 wrzesnia. Jakos nie maja o to do mnie żalu:)
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone