Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rabac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michal_l
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal_l » 04.02.2012 16:28

zmichal napisał(a):Oczywiście, że mogę:

Zarezerwowałem pobyt po 4 września, bo wychodzi dużo taniej. Niewiem dlaczego, ale dla większości obiektów wczasowych - do 4 września jest jeszcze sezon, a po tej dacie ceny spadają o kilkadziesiąt % w dół.
My dwukrotnie byliśmy w Chorwacji we wrześniu i pogoda była idealna!

A co do hotelu, to tak on wygląda - przynajmniej tak powinien :D :



My zarezerwowaliśmy przez http://www.adriatic.hr/hotel_view.php?i ... 5116527Pokój_dwuosobowy_z_dostawką_i_półpensjonatem
Zresztą z usług adriatic.hr korzystaliśmy już 2 sezony i nie mamy zastrzeżeń.
Co prawda w przypadku hoteli mają niepełny opis co do detali typu np. wyżywienie, ale bez problemu można się porozumieć mailowo, lub nawet dzwoniąć do Chorwacji - mają w tej agencji jednego Polaka :wink:

Reasumując - pobyt na 8 dni, 2 os. dorosłe + 4-letnie dziecko, apartament 3-os, z łazienką i aneksem kuchennym, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) wyniósł nas łącznie 502,- Euro
W kwotę mamy wliczoną zniżke 7% dla stałych gości tej agencji. Zresztą jakby ktoś chciał rezerwować cokolwiek przez adriatic.hr, to wpisując mój e-mail, jako osoby polecającej - dostanie zniżkę 5%
Acha - i żeby nie było, że robię reklamę - ja wtedy z takij poleconej osoby mam też rabat 5% - na kolejne zamówienie 8)


Witam czy mógł prosić o mejla - wpisałbym go jako osobe polecajaca w adiatic/hr
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 06.02.2012 10:19

michal_l napisał(a):
zmichal napisał(a):Oczywiście, że mogę:

Zarezerwowałem pobyt po 4 września, bo wychodzi dużo taniej. Niewiem dlaczego, ale dla większości obiektów wczasowych - do 4 września jest jeszcze sezon, a po tej dacie ceny spadają o kilkadziesiąt % w dół.
My dwukrotnie byliśmy w Chorwacji we wrześniu i pogoda była idealna!

A co do hotelu, to tak on wygląda - przynajmniej tak powinien :D :



My zarezerwowaliśmy przez http://www.adriatic.hr/hotel_view.php?i ... 5116527Pokój_dwuosobowy_z_dostawką_i_półpensjonatem
Zresztą z usług adriatic.hr korzystaliśmy już 2 sezony i nie mamy zastrzeżeń.
Co prawda w przypadku hoteli mają niepełny opis co do detali typu np. wyżywienie, ale bez problemu można się porozumieć mailowo, lub nawet dzwoniąć do Chorwacji - mają w tej agencji jednego Polaka :wink:

Reasumując - pobyt na 8 dni, 2 os. dorosłe + 4-letnie dziecko, apartament 3-os, z łazienką i aneksem kuchennym, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) wyniósł nas łącznie 502,- Euro
W kwotę mamy wliczoną zniżke 7% dla stałych gości tej agencji. Zresztą jakby ktoś chciał rezerwować cokolwiek przez adriatic.hr, to wpisując mój e-mail, jako osoby polecającej - dostanie zniżkę 5%
Acha - i żeby nie było, że robię reklamę - ja wtedy z takij poleconej osoby mam też rabat 5% - na kolejne zamówienie 8)


Witam czy mógł prosić o mejla - wpisałbym go jako osobe polecajaca w adiatic/hr

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
PS. Dlaczego na tym forum nie ma opcji Prywatnych wiadomości?
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 10.02.2012 23:15

Dla jeszcze niezdecydowanych polecam Rabac i Istrię, galeria z naszego pobytu w 2010 r.

https://picasaweb.google.com/daniellos76/RABAC2010
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 11.02.2012 11:28

U mnie się nie otwiera.
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 11.02.2012 17:31

Teraz powinno być OK
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 11.02.2012 23:04

I jest OK.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone