Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Praca, działalność gospodarcza w Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Plumek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 25.10.2010 15:59

BombelJL napisał(a):Wszystkie pozwolenia posiadam, koncesje mam zapewnioną tylko brakuje mi adresu na założenie działalności. Potrzebuje adresu w okolicach wyspy PAG od listopada do końca lutego.

Pozdrawiam

BOMBEL

Hehe!

No to załatw sobie adres w taki sam sposób w jaki ZAPEWNIŁEŚ sobie koncesję :D Proste...
BombelJL
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) BombelJL » 25.10.2010 18:10

Plumek napisał(a):
BombelJL napisał(a):Wszystkie pozwolenia posiadam, koncesje mam zapewnioną tylko brakuje mi adresu na założenie działalności. Potrzebuje adresu w okolicach wyspy PAG od listopada do końca lutego.

Pozdrawiam

BOMBEL

Hehe!

No to załatw sobie adres w taki sam sposób w jaki ZAPEWNIŁEŚ sobie koncesję :D Proste...

Pozostawię to bez komentarza, jak chcesz jakoś pomóc to zapraszam jak nie to uwagi zostaw sobie, ja nikogo nie zmuszam do pomocy.
Plumek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 25.10.2010 23:10

BombelJL napisał(a):
Plumek napisał(a):

Pozdrawiam

BOMBEL

Hehe!

Pozostawię to bez komentarza, jak chcesz jakoś pomóc to zapraszam jak nie to uwagi zostaw sobie, ja nikogo nie zmuszam do pomocy.

A to nie możesz wynająć lokalu jako osoba fizyczna? Wtedy wynajmujący nie będzie chciał papierów firmowych, za to będziesz miał adres firmowy do urzędu. Taka jest chyba kolej rzeczy? No i pomogłam Ci - poddając pomysł, ze tak jak koncesję można załatwić sprawę lokalu. Nie rozumiem, czemu Cię to oburzyło.
BombelJL
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) BombelJL » 27.10.2010 08:29

Dziękuje za pomysł, tylko właśnie po to zacząłem ten temat.
Może ktoś ma namiary na takich ludzi co wynajmują lokale lub mieszkania.
Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 27.10.2010 12:45

post nr 1:
BombelJL napisał(a):Witam
Poszukuje pomocy odnośnie rozpoczęcia działalności gospodarczej w Chorwacji. Jak macie wiadomości proszę o informację.
Bombel

BombelJL napisał(a):Dziękuje za pomysł, tylko właśnie po to zacząłem ten temat.
Może ktoś ma namiary na takich ludzi co wynajmują lokale lub mieszkania.
Pozdrawiam

Z pierwszego Twojego postu wywnioskowałam coś zupełnie innego...ale nie ważne.
Wrzuć w net hasło nekretnine pag najam (czy inne miejsce, które Cię interesuje).
Pozdrawiam
apolo
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) apolo » 05.09.2012 14:56

Witam wsziskich, planuje zalozenie spólki w chorwacii , zna może ktosz firmy które tym się zajmują alobo sprzedają juz gotowe firmy ,
Z góry dziękuje.
split_nonstop
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 20:12

Aktualnie w Chorwacji za otworzenie d.o.o czyli Polskiej sp.zoo wystarczy 10kn kapitału zakładowego plus wszelkie opłaty ok 800kn wcześniej było 23.450kn.
split_nonstop
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 20:13

Do rejestracji WYMAGAMY PASZPORT w celu zrobienia OIBU (Chorwacki Pesel) Jeżeli ktoś zainteresowany otwieram każda firme w 2dni.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.11.2012 20:18

split_nonstop napisał(a):Aktualnie w Chorwacji za otworzenie d.o.o czyli Polskiej sp.zoo wystarczy 10kn kapitału zakładowego plus wszelkie opłaty ok 800kn wcześniej było 23.450kn.

Witam :lol:

1o kn kapitału zakładowego :?: nie ma jakiegoś błędu w ilości zer :?:
split_nonstop
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 20:43

FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.11.2012 20:45

Rozumiem, że oprócz 5pln jest równiez jakis pomysł + kapitał zapasowy.... :papa:
split_nonstop
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 21:06

Oczywiscie :) pomyslow jest duzo jedynie brak kapitału na rynku Chorwackim.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.11.2012 21:14

ile potrzebujesz, co chcesz robić, ile udziałów proponujesz?
split_nonstop
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 21:36

To bardziej mozemy rozmawiac na priv
Leon
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 09.12.2012 19:30

Karzdy kto chce otorzc dzialalnosc w chorwacji bendzie musial miec ksiegowego ktorzy jezeli nic firma nie bendzie robila to bendzie wisilala sprawzdania itp....Mozna sie dogadac z prziszla ksiegowom lub ksiegowim ze udzieli timczasowo swego adresu. Co do kupna fifni to mozna sie zglosic do biur notarialnich. Pozdrawiam Leon
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

Praca, działalność gospodarcza w Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017