Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Noneskill
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 09.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Noneskill » 19.07.2014 10:02

2.jpg
i jeszcze to POZDRAWIAMY
1.jpg
Witam Cromaników jeśli można pomóc to jestem w cro i kupiłem Vip starter pakiet za 100 kuna 2g na 10 dni śmiga aż miło nawet podczas jazdy samochodem dodam zdjęcie ,,,aktywuje się to ustrojstwo przez sms,wrzuciłem to na tablet i zrobiłem z niego ruter także wszystkie moje Panie i ja korzystamy bez problemu nad wodą w apartamencie wszędzie także polecam ,,,,,,,,,,,,,,,,,naczytałem się tego forum ,dzieki za wszystkie porady ,dzięki tym wiadomością odważyłem się na wyjazd w ciemno i nie żałuje ,POGODA KOLOR MORZA I JEGO temperatura rekompensują cały stres związany z wyjazdem.Nie da się opisać to trzeba zobaczyć .Do tych co się zastanawiają ,Pakować manatki i do CRO ,nie marnujcie czasu na rozmyślania to jest bajecznie ...........uh ale się rozpisałem to po wczorajszej imprezie :hut:
1.jpg
Noneskill
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 09.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Noneskill » 19.07.2014 10:09

Mozna kupić na poczcie w kioskach i na stacjach >>>>
ronnie
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 23.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ronnie » 19.07.2014 14:41

Noneskill napisał(a):
2.jpg
1.jpg
Witam Cromaników jeśli można pomóc to jestem w cro i kupiłem Vip starter pakiet za 100 kuna 2g na 10 dni.. "

Eee to lepiej ten zestaw tele2 za 50kun 3GB 30dni :lol: 14 dzien korzystam I licznika danych wskazuje.. 1.98GB. Brela, Makarska, Trogir, Imotski wszedzie pelno tego w przydroznych kioskach.
Noneskill
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 09.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Noneskill » 19.07.2014 15:03

No tak frycowe zawsze trzeba zapłacić w przyszłym roku się bardziej postaramy..........
Markus1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markus1 » 21.07.2014 18:01

W zeszłym roku jak byłem na Hvarze kupiłem starter T-mobile. Doładowałem go chyba kwota 50 kun. Potem wstukałem sms-a o treści A na nr 3636 i dostałem zwrotnego z wyborem:
Treść:
Posaljite redni broj pokraj opcije koju zelite aktivirati:
1. Internet Dan,
2. Internet S,
3. Internet M,
4. Internet L,
5. Internet XL
Wybrałem 1
i potem jakoś to działało przez 1 dzień zaleta nieograniczony dostęp do neta.
Pod koniec 24 godzin dostajesz sms-a żeby aktywować ponownie klikasz to samo i działa.
Dzienny koszt 10 kun ale nieograniczony internet.
Czy t-mobile dalej daje takiego taniego neta?
RobSoft
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobSoft » 21.07.2014 18:40

Markus: Dalej, dziś kupillem na Ciovo pakiet startowy z T-mobile.
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 21.07.2014 19:37

RobSoft napisał(a):Markus: Dalej, dziś kupillem na Ciovo pakiet startowy z T-mobile.

a coś więcej w temacie?
butibuma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) butibuma » 22.07.2014 00:54

Potrzebuje pomocy.

Kupilem Tele2 z 3 Gb internetu.

wyslalem sms o tresci Tele2 na numer 13777. Dostalem dwa smsy konf. (Mms i internet). Pomyslnie zainstalowano.

Sprawdzilem stan konta *150*# i mialem 115 kn. Teraz korzystam z neta i zmniejsza mi sie stan konta. O co chodzi?
Markus1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markus1 » 22.07.2014 09:17

Wysłałbym linka ale jestem za młody na forum.
Markus1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markus1 » 22.07.2014 09:21

@butibuma
Po co w ogóle brałeś tego tele2? Aż mnie dziwi, że nikt nie używa T-mobile. Lepszy zasięg i tańszy net bez ograniczeń.
za 10 Kun/dzień bez ograniczeń (filmy oglądałem jak wieczorem dzieci spały). Gadałem regularnie przez skype phone z kolegami (którzy byli na Hvarze) aby ograniczać koszty połączeń lokalnych.
juwicz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 07.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) juwicz » 22.07.2014 09:38

Markus1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markus1 » 22.07.2014 11:01

jakbym Ci wysłał bezpośrednią wiadomość to umieścisz linka? to link do blogu gościa który zajmuje się rejsami ale przy okazji opisał całą procedurę. Na pewno to działa bo używałem z bratem w zeszłym roku.
juwicz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 07.03.2014
Mobilny internet prepaid w T-Mobile

Nieprzeczytany postnapisał(a) juwicz » 22.07.2014 11:17

kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 22.07.2014 11:23

Markus1 napisał(a):@butibuma
Po co w ogóle brałeś tego tele2? Aż mnie dziwi, że nikt nie używa T-mobile. Lepszy zasięg i tańszy net bez ograniczeń.
za 10 Kun/dzień bez ograniczeń (filmy oglądałem jak wieczorem dzieci spały). Gadałem regularnie przez skype phone z kolegami (którzy byli na Hvarze) aby ograniczać koszty połączeń lokalnych.

Niektórzy nie oglądają filmów na wakacjach na smartfonie.
Licząc zwykły dostęp do internetu Ty za 30 dni zapłacisz 300Kn.
Ja wybierając Tele2 zapłacę 50Kn bo nie wykorzystam tych 3GB.
Wszystko zależy kto do czego wykorzystuje internet na wakacjach.
Markus1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markus1 » 22.07.2014 11:26

Nie no jasne. Nie ma się co obrażać. Wiadomo, że na wakacje nie jedzie się po to żeby siedzieć przy internecie.Chodziło mi o to, że gdybym potrzebował dłuższego dostępu to tele2 jest kompletnie nie opłacalne. A przy pobycie 10-dniowym 100 kun to nie dramat. Dodatkowa zaleta to możliwość użycia skype lub vibera na smartfonie zamiast klasycznego telefonu. Możesz gadać z przyjaciółmi którzy są z Tobą w Chorwacji i mają taki sam pakiet danych t-mobile. Możesz dzwonić wszędzie do Polski, Europy....Jak podsumujesz to się opłaci...
Trzeba kupić zestaw startowy prepaid T-mobile na poczcie.
W komplecie były 2 karty sim:
1. na połączenia telefoniczne- zupełnie nie używałem
2. na transfer danych
Po wsadzeniu karty sim na dane w telefonie należy z niej wykonać 1 połączenie na telefon komórkowy (np kogoś z rodziny z pełnym polskim prefixem tj, +48xxx xxx xxx) aby ją aktywować.
Potem należy doładować konto najlepiej kupując doładowanie simpa w konzumie lub jakimś innym sklepie na żądaną kwotę.
Dalsza procedura wg linka umieszczonego wyżej.
PS
Jak wracałem do Polski to jeszcze używałem tej karty na dane w smartfonie do połączeń telefonicznych. Łączyła się w romingu we wszystkich krajach po drodze (także w Polsce :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone