Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kwatera Nin - komplikacje

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
indicolite
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.02.2013
Kwatera Nin - komplikacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) indicolite » 14.06.2013 13:51

Czy zdarzył się wam przypadek jakiegoś oszustwa odnośnie kwater? ja wpłaciłam w lutym zaliczkę 150E na kwaterę w Nin, i wtedy korespondencja moja i właściciela przebiegała bez problemu. W tej chwili gdy w Chorwacji mam być 24-06 - napisałam meila bo chciałam coś jeszcze uzgodnić odnośnie wyposażenia i od 06-06 nie mam żadnej odpowiedzi na meila (chociaż go ponawiałam), zaczynam mieć stresa, bo jadę z dzieciakami 3 i 5 :?
spróbuję tam zadzwonić ale zastanawiam się jak się dogadam, bo oni preferują niemiecki a ja niestety tylko angielski, co radzicie?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 14.06.2013 13:57

Napisz na początek SMSa :)
indicolite
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) indicolite » 14.06.2013 14:00

no tak podali tel komórkowy - spróbuję tak zrobić, zobaczę czy to da jakiś efekt :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 14.06.2013 14:05

To pierwszy krok jak nie odpowiedzą to dopiero dzwoń. Ja z doświadczenia wiem że wielu Chorwatów ma awersję do maili i skrzynkę sprawdzają do momentu aż mają zapewnione rezerwacje. Jak mają komplet to zapominają o skrzynce mailowej :wink:
indicolite
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) indicolite » 14.06.2013 14:09

rozumiem, dobrze wiedzieć - sms wysłany zobaczę co dalej ...

potwierdzenie otrzymania otrzymałam


i jeszcze jedno - ile czekac na odpowiedź ;) bo już i tak siedzę przez tą sprawę jak na szpilkach


ciągle brak odpowiedzi
Ostatnio edytowano 15.06.2013 15:13 przez indicolite, łącznie edytowano 2 razy
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 14.06.2013 22:44

Najprostsza sprawa: zadzwonić :). Krótka rozmowa Cię nie zrujnuje, a spokój i wyjaśnienie obaw - bezcenne :)
Podejrzewam, że jest tak jak pisał Rysio. Chorwaci mają taki styl :) . "Nema problema" i luz. I za to też ich troszkę lubimy :)
Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i będzie OK :)
indicolite
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) indicolite » 15.06.2013 20:39

no właśnie ten telefon ;) wiedziałam że tak będzie - niby się dodzwoniłam ale i tak nic nie wiem bo nie za bardzo się rozumieliśmy ... bo ja po angielsku właściciel po chorwacko-niemiecku i i tak nie wiem na czym stoję ... ale chyba ja odebrał to ok :) chciał żeby mu napisać meila więc to zrobiłam teraz - użyłam już tłumacza na chorwacki :roll: ciekawe jak ja się tam dogadam na miejscu ;)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 15.06.2013 21:01

indicolite napisał(a): ciekawe jak ja się tam dogadam na miejscu ;)

Po polsku , bez obaw. Po jakimś czasie Ty sie nauczysz podstawowych chorwackich słów, a na początku słuchaj ich uważnie a zawsze coś zrozumiesz. :)
To przecież Słowianie :)
indicolite
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) indicolite » 19.06.2013 13:20

krakuscity napisał(a):
indicolite napisał(a): ciekawe jak ja się tam dogadam na miejscu ;)

Po polsku , bez obaw. Po jakimś czasie Ty sie nauczysz podstawowych chorwackich słów, a na początku słuchaj ich uważnie a zawsze coś zrozumiesz. :)
To przecież Słowianie :)


no mam nadzieję ;)
sprawa się wyjaśniła na szczęście - uzyskałam odpowiedzi na pytania jeszcze mnie nurtujące :)
nic tylko się szykować ;)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kwatera Nin - komplikacje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone