Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kłopoty z kwaterą

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009
kłopoty z kwaterą

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 24.08.2011 09:30

Jestem aktualnie w Lokvie rogoznicy mam klopoty z kwaterą klima nie działa według nich wszystko ok za klimę chcą dopłat o czym nie było mowy przy rezerwacji nie wiecie czy jest jakaś izba zrzeszająca prowadzących wynajem pokoi ? czy od razu do ambasady dzwonić?
mayorbien
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 24.08.2011 09:42

obecna napisał(a):Jestem aktualnie w Lokvie rogoznicy mam klopoty z kwaterą klima nie działa według nich wszystko ok za klimę chcą dopłat o czym nie było mowy przy rezerwacji nie wiecie czy jest jakaś izba zrzeszająca prowadzących wynajem pokoi ? czy od razu do ambasady dzwonić?


Tylko klima nie działa czy coś jeszcze jest nie tak,

Bo jak ci tylko klima nie działa to proponuje do ambasady :)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 24.08.2011 09:47

mayorbien napisał(a):Bo jak ci tylko klima nie działa to proponuje do ambasady :)


Ponoć - od niedawna - sprawy z klimą można kierować bezpośrednio do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.
Ostatnio edytowano 24.08.2011 09:50 przez sneer, łącznie edytowano 1 raz
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 24.08.2011 09:48

tylko klima ale jestem z 7 miesieczną córką a upał jak cholera
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 24.08.2011 09:49

Ale śmieszne dzięki za porady
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 24.08.2011 10:01

Jeśli gospodarze nie potrafią i nie chcą sobie z problemem poradzić udaj się może do nich - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i przedstaw na czym problem polega.

Uwaga do przedmówców - przyśmiewców - jeśli kupicie samochód który w specyfikacji ma klimatyzację i za nią zapłacicie a ona nie będzie działać to olejecie sprawę i będziecie jeździć i grzać się w aucie bez niej czy dołożycie wszelkich starań by Wam ją naprawiono :?: Nie oczekuję odpowiedzi na moje pytanie, ale jeśli nie chcecie lub nie potraficie pomóc to zapraszam do tematów w HP.
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 24.08.2011 10:55

Rysio napisał(a):Jeśli gospodarze nie potrafią i nie chcą sobie z problemem poradzić udaj się może do nich - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i przedstaw na czym problem polega.


Problem jest pewnie istotny, ale czemuż jechać z tym aż do Rogoznicy.
Pozdro
:wink: [/b]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 24.08.2011 11:21

Ups coś się pomieszało jak wyszukiwałem i Zamiast Lokvy R. wyszukało samą Rogoznicę a ja ślimok uwagi nie zwróciłem :wink: W Lokvie mi nie znajduję więc zawsze można zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Może będą w stanie jakoś do rozumu niesfornym właścicielom przemówić :wink:

A moja rada o ile nie płaciliście na wstępie za cały okres pobytu - spakować walizy zapłacić za ile tam byliście wg umówionych stawek i się pożegnać znajdując oczywiście wcześniej apartament który będzie Wam odpowiadał.
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 24.08.2011 12:12

Dzięki tak zrobimy pierwszy raz mi sie to zdażyło
Piotr.H
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr.H » 24.08.2011 12:32

A tak na przyszłość to pomyślcie o dziecku i jedźcie do Chorwacji na przełomie czerwca i lipca. Wtedy temperatury są bardziej znośne. A klima na małe dziecko też nie za dobrze wpływa.
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 25.08.2011 12:44

Podziałała moja prośba o dostarczenie potwierdzen zameldowania Mojej rodziny po powrocie z plaży dostaliśmy kartę do klimy bez limitu.Dzięki za pomoc
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 25.08.2011 12:48

Też tak myślałem :wink: Trafiłaś na cwaniaczków i tyle :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone