Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ISTRIA - Umag, Porec, Rovinj - apartament 2+1 poszukiwany

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005
ISTRIA - Umag, Porec, Rovinj - apartament 2+1 poszukiwany

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 22.02.2011 00:21

Poszukuję namiarów na sprawdzony apartament w okolicach ww. miejscowości. Wyjazd z półtorarocznym dzieckiem. W związku z tym najchętniej cicha okolica i w miarę blisko do morza.
PS. Przebrnąłem przez 15 stron tego tematu i się poddałem... :?
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 22.02.2011 08:16

Spróbuj na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, w ubiegłym roku znalazłem za ich pośrednictwem fajny, za rozsądne pieniądze, apartament w Porecu.
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 22.02.2011 08:49

Dudek2222 napisał(a):Spróbuj na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, w ubiegłym roku znalazłem za ich pośrednictwem fajny, za rozsądne pieniądze, apartament w Porecu.


... to może "się podzielisz" namiarem na ten fajny apartament za rozsądne pieniądze ? ;)

Może być na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 22.02.2011 09:16

z dzieckiem to lepiej będzie chyab Baska, Medulin, Fazana ale to tylko sugestie 8)
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 22.02.2011 09:59

jolamik napisał(a):z dzieckiem to lepiej będzie chyab Baska, Medulin, Fazana ale to tylko sugestie 8)

Każda rada jest cenna :) Mogą być też okolice Baśki, Medulinu czy Fazany. Z uwagi na dziecko liczy się odległość. Ma być generalnie "najbliżej" Warszawy :)
Dudek2222 napisał(a):Spróbuj na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, w ubiegłym roku znalazłem za ich pośrednictwem fajny, za rozsądne pieniądze, apartament w Porecu.

No właśnie mi chodzi o to, żeby było bez "pośrednictwa" :) Tak, jak wspomniał/a fota, może masz bezpośredni namiar na ten apartament?
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 22.02.2011 10:14

tu masz sprawdzone przeze mnie i nie tylko apartmany u Miry Eldic

apartmany Mira Eldic

kilka do wyboru do plaży niedaleko z widokiem na morze - niedaleko kampingu BiVillage
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 22.02.2011 10:22

moondek napisał(a):
jolamik napisał(a):z dzieckiem to lepiej będzie chyab Baska, Medulin, Fazana ale to tylko sugestie 8)

Każda rada jest cenna :) Mogą być też okolice Baśki, Medulinu czy Fazany. Z uwagi na dziecko liczy się odległość. Ma być generalnie "najbliżej" Warszawy :)
Dudek2222 napisał(a):Spróbuj na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, w ubiegłym roku znalazłem za ich pośrednictwem fajny, za rozsądne pieniądze, apartament w Porecu.

No właśnie mi chodzi o to, żeby było bez "pośrednictwa" :) Tak, jak wspomniał/a fota, może masz bezpośredni namiar na ten apartament?


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

ale do morza 4 km :twisted:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 22.02.2011 12:16

Dudek2222 napisał(a):ale do morza 4 km :twisted:

Bosko... 8)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
ISTRIA - Umag, Porec, Rovinj - apartament 2+1 poszukiwany
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone