Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria + Bled z dzieckiem.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1381
Dołączył(a): 27.01.2012
Istria + Bled z dzieckiem.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 01.02.2013 01:49

Witam i zapraszam do relacji z naszego pierwszego kontaktu z Chorwacją.
Pierwszy wyjazd do Chorwacji to pokłosie wakacji 2011. Byliśmy wtedy w lipcu w Pobierowie. Na dwa tygodnie pobytu mieliśmy aż 3 słoneczne dni. A tak to takie atrakcje jak deszcz i zimny wiatr. Łapaliśmy chwile bez deszczu by w ogóle ruszyć się z kwatery. I w takich okolicznościach natury otrzymujemy SMS-a od znajomych z urlopu w Chorwacji: słońce non-stop, woda 25 stopni – a u nas tyle w porywach ma temperatura powietrza ….

Pobierowo 23.07.2011
Obrazek

Temat wakacji powraca przed Nowym Rokiem i już wiemy wakacje AD 2012 spędzimy w Chorwacji.
Zaczynam wertować Internet i tak trafiam na forum cro.pl. Po lekturze forum wybór pada na zachodnie wybrzeże Istrii. Blisko – można przejechać na jeden raz i jest wiele plaż dla dzieci.
W lutym znamy już nasz termin urlopu – przełom sierpnia i września. Zaczynam szukać apartmana. Wysyłam wiele e-maili z zapytaniami. W końcu wybieramy ofertę z Fazany. Wpłacam przedpłatę i z niecierpliwością czekamy na koniec sierpnia.

CDN
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 01.02.2013 09:23

Wiem coś na ten temat zimny Bałtyk dwa lata temu równiez uraczył nas deszczem,dzieci były bardzo zawiedzione,mam nadzieję,że w Chorwacji zobaczą co to jest morze:)

Czekam na CD :D
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 01.02.2013 09:29

Pisz, pisz ciekawie się zapowiada :)
Moje starsze (7lat) dziecko marudzi, że chce na polskie morze ale udaje mi się jej to wyperswadować, że zimno i nie ma kąpieli non stop :) Muszę jej przeczytać Two początek.
Michalm2012
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michalm2012 » 01.02.2013 09:38

Witam. Zaczyna się dokładnie tak samo jak ze mną. W 2011 Pobierowo na 11dni 4 plażowe. 2012 to już była Chorwacja. Czekam na cd.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.02.2013 09:57

Dawigs napisał(a):Witam i zapraszam do relacji z naszego pierwszego kontaktu z Chorwacją.
Pierwszy wyjazd do Chorwacji to pokłosie wakacji 2011. Byliśmy wtedy w lipcu w Pobierowie. Na dwa tygodnie pobytu mieliśmy aż 3 słoneczne dni.


Witam,
u nas Pobierowo to też ten wyzwalacz :) i już w 2009 byliśmy w Porec :D
alj
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alj » 01.02.2013 09:57

Polecam południe Chorwacji, jest jeszcze piękniejsze niż Istria. Jedyna wada to odległość - zazwyczaj dla rozsądnych kierowców do pokonania na dwa razy. Można na jeden raz jak ma się zmiennika za kierownicą lub tendencje samobójcze.
Pozdrawiam Artur J.
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 01.02.2013 12:07

Byliśmy w Fasanie w 2009 r (pierwszy pobyt) więc chętnie obejrze Twoje fotki. A jeszcze chętniej Bled :)
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 01.02.2013 12:34

[quote="Dawigs" Na dwa tygodnie pobytu mieliśmy aż 3 słoneczne dni. A tak to takie atrakcje jak deszcz i zimny wiatr. [/quote]


Oj, wy młodzi, jedne nieudane wakacje i od razu do Cro :wink:

Ja wytrzymałam trzy takie urlopy :evil:
Teraz lubię Bałtyk, ale tylko na jedno, lub dwudniowe wypady :)

A Istria, chętnie pośledzę, też jestem po :)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 01.02.2013 12:40

Nie dziwię się, że uciekaliście jak najdalej "lata" nad Bałtykiem.

Czekam na gorącą relację z Cro :)
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 01.02.2013 12:43

Ja to więcej zdrowia i nerwów tracę nad Bałtykiem niż odpoczywam i dlatego wakacje zawsze tam gdzie dzieci mogą bez przeszkód moczyć się a ja nie denerwuję się, że będą chore :) TO się nazywa odpoczynek :)
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 01.02.2013 12:51

Chętnie obejrzę zdjęcia, rok temu też była Istria i min. Bled :)
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 01.02.2013 15:46

Ja też chętnie zobaczę co słychać na Istrii.
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1381
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 01.02.2013 22:42

Dziękuję za ciepłe przyjęcie :D

alj napisał(a):Polecam południe Chorwacji, jest jeszcze piękniejsze niż Istria. Jedyna wada to odległość - zazwyczaj dla rozsądnych kierowców do pokonania na dwa razy. Można na jeden raz jak ma się zmiennika za kierownicą lub tendencje samobójcze.

Może następnym razem. Niestety żona nie posiada prawa jazdy. W grę wchodziłby tylko dojazd z noclegiem.

AnaSz napisał(a):Ja to więcej zdrowia i nerwów tracę nad Bałtykiem niż odpoczywam i dlatego wakacje zawsze tam gdzie dzieci mogą bez przeszkód moczyć się a ja nie denerwuję się, że będą chore :) TO się nazywa odpoczynek :)

Dokładnie, a dziecko do wody ciągnie. Sam w 2011 w Bałtyku zamoczyłem się tylko po kolana. A jak już słońce zaświeciło to na okrągło chodzili sprzedawcy KUUUUUUKUUUURYYYYYDZYYYY, DROOOOŻDŻÓWEK i innych atrakcji. Dodatkowo dojście na i powrót z plaży z dzieckiem wśród straganów których nie sposób ominąć to prawdziwy survival.

Jutro postaram się napisać dalszą część relacji.
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 02.02.2013 08:59

Witaj Dawigs. Jak wybieraliśmy się do Chorwacji do też miała być Istria - jest najbliżej. Ale tak wyszło, że patrzyliśmy coraz niżej, coraz niżej i wyszła Srima :D :D :D Do dziś się zastanawiam jakby to było na Istrii :roll: :roll:
klaudia82
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia82 » 02.02.2013 11:58

dosiadam sie i mozemy jechac dalej
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Istria + Bled z dzieckiem.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone