Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

grzecznościowy prezent dla gospodarzy

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.07.2013 14:17

jara napisał(a):
Bocian napisał(a):
kemilia napisał(a):o kurka nie widziałam chyba czegoś takiego na żywo
- wiesz Bocian, w jakim większym markecie mogę takie cudeńko otrzymać ?

Moim zdaniem w każdym.


W Obi też? :mrgreen:

Tak, na stoisku z trutkami na mszyce :)
sam_fischer
Croentuzjasta
Posty: 214
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) sam_fischer » 17.07.2013 14:32

kemilia napisał(a):
sam_fischer napisał(a):Śliwki w czekoladzie + Krupnik

Tradycyjny ( biały ) krupnik ?


Oczywiście krupnik ten żółty/złoty lub tradycyjnie Żubrówka. A co do śliwek to nasza gospodyni szaleje z radości jak je dostaje. Najlepiej kupić takie w metalowym pudełku.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 17.07.2013 14:36

Dziękuję za wskazówki, zwłaszcza te o OBI ;)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 17.07.2013 14:58

kemilia napisał(a):Dziękuję za wskazówki, zwłaszcza te o OBI ;)


Bocian napisał(a):Tak, na stoisku z trutkami na mszyce :)


To był żart :mrgreen: Nie szukaj tam :smo:
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 17.07.2013 15:01

jara napisał(a):
kemilia napisał(a):Dziękuję za wskazówki, zwłaszcza te o OBI ;)


Bocian napisał(a):Tak, na stoisku z trutkami na mszyce :)


To był żart :mrgreen: Nie szukaj tam :smo:

Rozczarowałeś mnie :roll:
Miałam zamiar po pracy skoczyć :)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 17.07.2013 15:04

kemilia napisał(a):
jara napisał(a):
kemilia napisał(a):Dziękuję za wskazówki, zwłaszcza te o OBI ;)


Bocian napisał(a):Tak, na stoisku z trutkami na mszyce :)


To był żart :mrgreen: Nie szukaj tam :smo:

Rozczarowałeś mnie :roll:
Miałam zamiar po pracy skoczyć :)

:mrgreen:
split_nonstop
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 17.07.2013 15:04

Witajcie według mnie jak jedziecie i są starszi gospodarze to kupcie im jakaś książke o Polsce (widziałem gdzieś po Chorwacku w Warszawie) Empik? A jak młodsi to dobra butelka i wędliny :)

Igor.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2013 15:33

split_nonstop napisał(a):Witajcie według mnie jak jedziecie i są starszi gospodarze to kupcie im jakaś książke o Polsce (widziałem gdzieś po Chorwacku w Warszawie) Empik? A jak młodsi to dobra butelka i wędliny :)

Igor.


W zeszłym roku dla mojego gospodarza zestaw 3 ramek foto na zdjęcia z Ikara,6 butelek piwka Lwówek,Zamkowe,Kasztelan album o Dolnym Śląsku dla gospodyni likier jajeczny,wiśniówka,śliwki w czekoladzie i trochę tam słodyczy wszystko z Krakowskiego Kredensu :wink: w tym roku zestaw jak w zeszłym tylko już bez ramek i albumu z dodatkowym zamówieniem złożonym przez gospodarzy- słoiczki mięsne ze Spichlerz Rusiecki po jednym z każdego rodzaju,wędzony zakopiański oscypek,musztarda sarepska,i swojskie wędliny :oczko_usmiech:
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 17.07.2013 15:40

JackDaniels;) napisał(a):
split_nonstop napisał(a):Witajcie według mnie jak jedziecie i są starszi gospodarze to kupcie im jakaś książke o Polsce (widziałem gdzieś po Chorwacku w Warszawie) Empik? A jak młodsi to dobra butelka i wędliny :)

Igor.


W zeszłym roku dla mojego gospodarza zestaw 3 ramek foto na zdjęcia z Ikara,6 butelek piwka Lwówek,Zamkowe,Kasztelan album o Dolnym Śląsku dla gospodyni likier jajeczny,wiśniówka,śliwki w czekoladzie i trochę tam słodyczy wszystko z Krakowskiego Kredensu :wink: w tym roku zestaw jak w zeszłym tylko już bez ramek i albumu z dodatkowym zamówieniem złożonym przez gospodarzy- słoiczki mięsne ze Spichlerz Rusiecki po jednym z każdego rodzaju,wędzony zakopiański oscypek,musztarda sarepska,i swojskie wędliny :oczko_usmiech:

JackDaniels- poleciałeś na bogato :)bossko
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2013 15:49

kemilia napisał(a):
JackDaniels;) napisał(a):
split_nonstop napisał(a):Witajcie według mnie jak jedziecie i są starszi gospodarze to kupcie im jakaś książke o Polsce (widziałem gdzieś po Chorwacku w Warszawie) Empik? A jak młodsi to dobra butelka i wędliny :)

Igor.


W zeszłym roku dla mojego gospodarza zestaw 3 ramek foto na zdjęcia z Ikara,6 butelek piwka Lwówek,Zamkowe,Kasztelan album o Dolnym Śląsku dla gospodyni likier jajeczny,wiśniówka,śliwki w czekoladzie i trochę tam słodyczy wszystko z Krakowskiego Kredensu :wink: w tym roku zestaw jak w zeszłym tylko już bez ramek i albumu z dodatkowym zamówieniem złożonym przez gospodarzy- słoiczki mięsne ze Spichlerz Rusiecki po jednym z każdego rodzaju,wędzony zakopiański oscypek,musztarda sarepska,i swojskie wędliny :oczko_usmiech:

JackDaniels- poleciałeś na bogato :)bossko

Żeby coś otrzymać trzeba najpierw coś dać :wink:
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 17.07.2013 15:55

No własnie my tyle w ub. roku dostaliśmy, że aż głupio :)
W te wakacje biorę 2 zestawy upominkowe- dla naszych gospodarzy i ich sąsiadów z powyżej
- którzy też nas gościli :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.07.2013 15:57

Jarzębiak tzw. Polski Koniak dostępny jest w Auchan.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 17.07.2013 16:02

darek1 napisał(a):Jarzębiak tzw. Polski Koniak dostępny jest w Auchan.

Dziękuję, w taki razie dziś nie Obi a "Oszą"
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 17.07.2013 22:48

Zestaw standardowy jak co roku
1.Żubrówka -0,7 nie jakaś biała, ale ta z badylem w środku(dla gospodarza) :mrgreen:, i nalewka babuni dla gospodyni
2. koszulki(sztuk 2) z logo i herbem miasta w którym dane mi mieszkać biorę zawsze męską XL-ke i damską L-ke z reguły(3 poprzednie wypady w 3 różne miejsca) pasowały, ale to zawsze ryzyko ze się z rozmiarem nie trafi :D ale gest jest :mrgreen:
3. łosoś świeżo wędzony :D z Ustki od zaprzyjaźnionego rybaka :lol: -bez sens brać rybę, jadąc nad morze, ale sam zawsze biorę 2 płaty, jeden dla nas drugi na prezent :mrgreen:
4. czteropak Żywca :mrgreen: tak żeby zmienili sobie smaka od Karlovacko albo Ozujsko :oczko_usmiech:
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 18.07.2013 00:23

a ja biorę maselniczki wodne (dwie bo dwa adresy) , sam używam (spotkałem się z tym w Irlandii) i to daje radę. W temperaturach chorwackich tym bardziej, mam nadzieję że się spodobają.
wódę wypiją, kiełbaski zjedzą a to im przynajmniej zostanie i będzie służyć.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
grzecznościowy prezent dla gospodarzy - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone