Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dvigrad, kemping lub pole namiotowe

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paweł_ko
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2011
Dvigrad, kemping lub pole namiotowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweł_ko » 22.03.2017 10:19

Witam;
Szukam informacji czy w okolicy Dvigradu jest miejsce w którym można się rozbić namiotem?

Jedyna pomoc w kimś kto tam był i widział bo:
znalazłem w opisach (np. na stronach interetowych, ale i w przewodniku), że w bardzo blisko od Dvigradu 5km na północ, około 500m od Korenici, jest parking, a koło niego kemping lub pole namiotowe/a może tylko miejsce gdzie można się rozbić (?). Przewodnik nawet podaje namiary gps samego parkingu (45*07''58,33 i 13*48'30,48) i opis "camp 50m from parking area" oraz adres strony http://www.sportandrelax.net która się nie otwiera. Nic więcej nie udało mi się "namierzyć" dlatego proszę o pomoc :?:

Zależy mi aby w tym konkretnie miejscu załapać nocleg (chcę tam być kilka dni a nie chce mi się dojeżdżać np z wybrzeża). Najlepiej pod namiotem, bo co tu dużo pisać - taniej!

Pozdrawiam :D :D :D
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 22.03.2017 10:56

Tu masz stronkę tego kempingu:

https://sites.google.com/site/sportandrelax/home

https://www.google.com/maps/place/45%C2 ... 9?hl=pl-PL

Znajdziesz tam namiary, mapkę na której znajduje się to miejsce i trochę zdjęć. Niestety nie byłem więc trudno mi ocenić.
paweł_ko
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweł_ko » 24.03.2017 11:15

Dzięki;
przynajmniej wiem że strona jest to i może będzie to fungowało...
Pozdrawiam. :D
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 24.03.2017 15:35

Z tego co wyczytałem (i o ile dobrze przetłumaczył google) warunki są raczej skromne, ale wspinający się mogą rozbić się za darmo (poza dużymi grupami), można oczywiście dać dobrowolny datek. Jednak to wpis z 2010 r. więc info może być nieaktualne. Najlepiej zadzwonić i dopytać (również po angielsku lub niemiecku).
Załączniki:
Sport en relax.jpg

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dvigrad, kemping lub pole namiotowe
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone