Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drugi raz w CRO.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Paweł71
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 12.02.2010
Drugi raz w CRO.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł71 » 09.06.2012 11:21

Witam przyszedł czas na drugi wyjazd do Cro.
Relacja z pierwszego wyjazdu :
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=33234&highlight=
Pokochaliśmy Chorwację i planujemy drugi wypad. Wstępnie się przygotowałem. ( nie ukrywam że częściowo dzięki temu forum ) Co na tę chwilę ustalone:
Wyjazd 9 sierpnia nocleg w Plitvicach. ( zaklepany ) 10.08 cały dzień Plitvice wybraliśmy plan C.
Nie chcemy gonić więc zostajemy na drugi nocleg .
Naszym drugim domem będzie Klek. Nie zależało nam na głośnym kurorcie. Rodzina zadecydowała , cztery głosy na tak i zarezerwowane. Nie cierpię jechać w ciemno.
Dlaczego Klek ? Blisko Dubrovnik , Mostar, Półwysep Plejesac a tam Orebić i prom na Krocule. Wszystko w odległości do 100km. Mam pracę w której dużo jeżdżę więc na urlopie chcę jak najmniej.
Pełnych dni na miejscu nie licząc dnia przyjazdu i wyjazdu to 7.
Planuję dojechać do Kleku o 13, mam około 400 km, więc po rozpakowaniu myślę ,że tego dnia zwiedzę tę wielką ;) metropolię jaką jest Klek.
Wstępny plan - kolejność nie ma tu znaczenia. Oczywiście każdy dzień to jakaś plaża i kąpiel :
1- dzień Dubrownik
2- dzień Mostar
3- dzień Ston - mury a potem plaża Prapratno
4- dzień Orebić i promem na Krocule
I teraz liczę na Waszą pomoc , zostało trzy pełne dni co proponujecie. Może coś wcisnąć w te dni które są zaplanowane aby były jeszcze bardziej atrakcyjne.
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 16.06.2012 15:30

Dokładnie zaplanowany wyjazd, mam nadzieję że troszkę wolnego będziecie mieli na tym urlopie :wink:
My jedziemy po raz czwarty, zaczynaliśmy tak jak wy od Ciovo i Okrug Gornji. Następnie był Peliesac, Vrsi Mulo a teraz będzie KLEK, ze względu na swą bliskość do wielu fajnych miejsc. Do Klek jedziemy po was, na dwa tygodnie od 20 sierpnia do apartamentów SEAVIEW (może wy też?).
Paweł71
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 12.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł71 » 17.06.2012 10:38

Apartament znalazłem na stronie www.klek.info Apartament H 045

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone