Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Croatia-ekstremalnie pokrecony holiday

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.06.2013 20:14

Kenik napisał(a):Ponieważ przeszkadzasz i prowokujesz to na odczepnego ...
- natrzaskane naście tysięcy pyknieć ... to jest Twoje wszem i wobec i żadnej relacji z 14 pobytów w Cro ale to jak mniemam byłby ekshibicjonizm ;)
- sam mi napisałeś w jednym z pyknięć, że nie pomagasz na forum tylko na PW
- ci inni ... to wszyscy wokół poza BBA

Wracam do piaskownicy :papa:

Pisanie relacji nie jest obowiązkowe. Tak jak ich czytanie. Na forum jestem od jakiegoś czasu i mam ok 4 postów dziennie, więc aktywność niewielka. Są tacy co mają tysiąc ale średnia prawie 6 dziennie, tak jak ty. Kto jest bardziej wszem i wobec? Jest wielu użytkowników którzy maja po 10 czy 15 postów średnio dziennie i to jest prawdziwa aktywność a nie ilość ogólna.
Raz to napisałem, że pomagam na PW i to nie oznacza, ze to ogłaszam. Trochę zrozumienia by się przydało. Ale nie oczekuję :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 20:33

Bocian napisał(a):
Kenik napisał(a):Ponieważ przeszkadzasz i prowokujesz to na odczepnego ...
- natrzaskane naście tysięcy pyknieć ... to jest Twoje wszem i wobec i żadnej relacji z 14 pobytów w Cro ale to jak mniemam byłby ekshibicjonizm ;)
- sam mi napisałeś w jednym z pyknięć, że nie pomagasz na forum tylko na PW
- ci inni ... to wszyscy wokół poza BBA

Wracam do piaskownicy :papa:

Pisanie relacji nie jest obowiązkowe. Tak jak ich czytanie. Na forum jestem od jakiegoś czasu i mam ok 4 postów dziennie, więc aktywność niewielka. Są tacy co mają tysiąc ale średnia prawie 6 dziennie, tak jak ty. Kto jest bardziej wszem i wobec? Jest wielu użytkowników którzy maja po 10 czy 15 postów średnio dziennie i to jest prawdziwa aktywność a nie ilość ogólna.
Raz to napisałem, że pomagam na PW i to nie oznacza, ze to ogłaszam. Trochę zrozumienia by się przydało. Ale nie oczekuję :lol:


Ok, ogłosiłeś to tylko jednemu odbiorcy czyli Kenik ;) Czy wyraziłam jasno moje zrozumienie ? :)
Jak do tej pory mogłam Cię pochwalić za jedno zdanie na forum co też zrobiłam, ale z każdym Twoim pyknięciem mam coraz więcej wątpliwości czy aby było ono Twoje.
Twoja aktywność 4 posty dziennie ? 8O A toś mnie rozbawił :lol: Teraz ewidentnie widać, że forumowe liczniki jakże błędnie uśredniają. Admin powinien coś z tym zrobić. :wink: Bo inaczej to racja zawsze będzie Twojsza. Ale Admin już się określił, więc racja niech będzie Twojsza. :oczko_usmiech:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.06.2013 20:38

Kenik napisał(a):
Ok, ogłosiłeś to tylko jednemu odbiorcy czyli Kenik ;) Czy wyraziłam jasno moje zrozumienie ? :)
Jak do tej pory mogłam Cię pochwalić za jedno zdanie na forum co też zrobiłam, ale z każdym Twoim pyknięciem mam coraz więcej wątpliwości czy aby było ono Twoje.
Twoja aktywność 4 posty dziennie ? 8O A toś mnie rozbawił :lol: Teraz ewidentnie widać, że forumowe liczniki jakże błędnie uśredniają. Admin powinien coś z tym zrobić. :wink: Bo inaczej to racja zawsze będzie Twojsza. Ale Admin już się określił, więc racja niech będzie Twojsza. :oczko_usmiech:

Sugerujesz, że pisze czyjeś teksty albo ktoś za mnie je pisze?
Jak masz wątpliwości co do działania liczników to pisz do moda Bajcera a on zapyta Patryka :) Nie ma co fatygować admina, zapewne ma poważniejsze zadania :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 20:41

Kenik napisał(a): kto to jest kinga, bo jak dla mnie to king ale pewnie znowu się mylę :)

No dobra, mialam się nie wtrącać....
Kenik, zejdziesz ze mnie ??
Sorki Agapi za OT.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 21:11

Bocian napisał(a):
Kenik napisał(a):
Sugerujesz, że pisze czyjeś teksty albo ktoś za mnie je pisze?


A gdzież bym śmiała. Tylko to jedno refleksyjne zdanie, które mi się spodobało nijak się ma do Twojej codziennej postawy na forum. Ale być może coś w Tobie siedzi gdzieś tam głęboko pod skorupą. Mam nadzieję, że właściwie zrozumiałam i zinterpretowałam. :)

Bocian napisał(a):Jak masz wątpliwości co do działania liczników to pisz do moda Bajcera a on zapyta Patryka :) Nie ma co fatygować admina, zapewne ma poważniejsze zadania :)


Swoje wątpliwości wyraziłam. Nie widzę potrzeby po raz kolejny się powtarzać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 21:13

kinga35 napisał(a):No dobra, mialam się nie wtrącać....
Kenik, zejdziesz ze mnie ??
Sorki Agapi za OT.


Słusznie prawisz ... miałaś się nie wtrącać. Jednakże mówisz ... masz. :oczko_usmiech:

PS. Agapi, teraz widzę, że trzeba było wejść w ten wąteczek bocznymi drzwiami, siąść cicho w kątku i czytać spokojnie. Może kiedyś czytelniany spokój będzie mi dany. :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.06.2013 21:16

Agapi twarda jest, da radę :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2013 18:51

agapi napisał(a):Wszystko w niej znajdziesz ale...odpowiedzi której szukasz chyba nie! :wink:

Co do angielskiej rzeczywistości-dla każdego człowieka rzuconego na obczyznę jest ....różna :) .


Machnęłam pierwsze pięć stronek i jakże bliska angielska rzeczywistość ... kupowanie autka. Akurat ten temat jest bardzo żywy, gdyż moje dziecię dwa tygodnie temu zrobiło prawo jazdy a tydzień temu kupiło pierwszego fordka, żeby wreszcie nie być uzależnioną od pociągów.
Jakby tego było mało ... w sierpniu po raz pierwszy przyjeżdżają do nas samochodem. Oczywiście tym większym, więc ciekawam jak się Twoja relacja z drogi będzie toczyć chociaż kierunki z Francji zgoła różne.

Podsumowując pierwszą porcję czytania ... kobieto masz dar relacjonowania, jestem pod wrażeniem. :D + z braku laku opisowy emotik <ten bijący brawo>

PS. A tak w ogóle to jestem w szoku, że masz tak liczną rodzinkę 8O ale i też <ten bijący brawo> :D
pepermint
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 07.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pepermint » 25.06.2013 22:44

Agapi... przez Ciebie nie wiem jak rano wstanę do pracy :-). Połknęłam w całości Twoją opowieść - ot, jednym kłapnieciem. Gratuluję! Masz dar, korzystaj z niego. Pozdrawiam ciepło :-) i pisz, pisz i pozwól mi czytać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2013 22:56

Kenik...podziwiam Twoja córcię , że się nie boi w tak daleką drogę jechać, bo wszak ''świeżak'' jest..
Szerokości jej życzę!

Powiem Ci, że ja za każdym razem jak moja Pati bierze auto stado janiołów przywołuje myślami..aby ...cało dziecko wróciło.. :oops: ( no ale..ja strachajło drogowe :wink: )
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2013 23:07

pepermint napisał(a):Agapi... przez Ciebie nie wiem jak rano wstanę do pracy :-). Połknęłam w całości Twoją opowieść - ot, jednym kłapnieciem. Gratuluję! Masz dar, korzystaj z niego. Pozdrawiam ciepło :-) i pisz, pisz i pozwól mi czytać.


..''połknęłaś''..i ...nic Ci nie jest.... :? :lol:

Nie przesadzaj z tym moim ''darem'' :wink: Jeszcze długa i daleka droga do prawdziwego pisania :oops:
.. :smo: ( póki co, drugiej relacji jakoś skończyć nie umiem...Utknelam na mieliźnie! :wink: :( )
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 26.06.2013 07:00

agapi napisał(a): ( póki co, drugiej relacji jakoś skończyć nie umiem...Utknelam na mieliźnie! :wink: :( )


No właśnie :smo: pamiętaj, że czekamy :smo: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.06.2013 09:08

agapi napisał(a):Kenik...podziwiam Twoja córcię , że się nie boi w tak daleką drogę jechać, bo wszak ''świeżak'' jest..
Szerokości jej życzę!

Powiem Ci, że ja za każdym razem jak moja Pati bierze auto stado janiołów przywołuje myślami..aby ...cało dziecko wróciło.. :oops: ( no ale..ja strachajło drogowe :wink: )


W daleką drogę to będzie jechał jej przyjaciel. Jakby ona miała jechać to codziennie warowałabym na skypie, żeby im to wybić z głowy. :lol: W strachajstwie to chyba jednak jestem lepsza ... od kilkunastu lat moje prawko leży w szufladzie jak zawisłam w Biesach nad przepaścią. :wink:
Użytkownik usunięty
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2013 22:51

agapi napisał(a):Obrazek



Oj,agapi ... ale Ty masz oko. Niczego sobie zięciaszek. :wink: :lol:
Użytkownik usunięty
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2013 10:15

agapi napisał(a):

W szkole sredniej troszke sie podbudowalam .
Napisalam na szostke mature z polskiego .


Szukam wciaz u Was potwierdzenia ,ze jestem cos warta...ze jednak potrafie kogos zaciekawic i ...wierze ,ze jezeli piszecie iz wam sie podoba ...znaczy ,ze faktycznie tak jest


Oj, agapi tutaj chyba zdeczka podkoloryzowałaś. Chyba nie mogłaś dostać tej szóstki bo jej jeszcze w Twoim czasie nie było. Chociaż nie wiem kiedy do szkoły średniej chodziłaś. ;)

Jesteś wiele warta ale obawiam się, że przy Twoim barwnym stylu pisania mogłabyś dzisiejszej matury nie zdać bo zwyczajnie nie wstrzeliłabyś się w klucz. :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Croatia-ekstremalnie pokrecony holiday - strona 54
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone