Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zwarty i gotowy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Grzegorz Bryła
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 29.03.2006
Zwarty i gotowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Bryła » 04.07.2006 12:02

No to jutro wyjazd !!
Niestety jeszcze zanim obiorę kierunek Chorwacja muszę jeszcze skoczyć na dwudniowe spotkanie firmowe w okolice Dortmundu (trochę to nie po drodze do Chorwacji :D ) i 7.07 około południa wyjazd w stronę Chorwacji !!
Próbuję się zorganizować od kilku dni i mam nadzieję że nic nie zapomniałem.
Miałem tam być od 2.07 przez 2 tygodnie ale praca mi nie pozwoliła na to...
Ale za to że tak bardzo mi to forum pomogło - obiecuję czasem coś napiasć i coś wkleić.

Papatki...
Adura
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adura » 04.07.2006 17:05

Hej
Ale masz fajnie - ja juz wrocilam buuuu:)
Pozdraiwiam i udanego wypoczynku.
Grzegorz Bryła
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Bryła » 08.07.2006 20:59

Grzegorz Bryła napisał(a): 7.07 około południa wyjazd w stronę Chorwacji !!

Papatki...



No to jestem w Tucepi - jeśli ktoś coś chce wiedzieć - proszę pytać - ja od siebie coś napiszę jak tylko przestanę się tak bardzo zachwycać tu wszyskim... i znajdę chwilę...
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 08.07.2006 21:58

Grzegorz Bryła napisał(a):
Grzegorz Bryła napisał(a): 7.07 około południa wyjazd w stronę Chorwacji !!

Papatki...



No to jestem w Tucepi - jeśli ktoś coś chce wiedzieć - proszę pytać - ja od siebie coś napiszę jak tylko przestanę się tak bardzo zachwycać tu wszyskim... i znajdę chwilę...


Napisz jakie pierwsze wrażenia osobiste, czy się podoba , jakie plaże, knajpki, czy jest co robić wieczorami, jaka pogoda, itp.
Pozdrawiam i miłego odpoczynku.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 08.07.2006 23:05

Tucepi:))
eh..
w zeszle wakacje cudowne 10dni tam spedzilam:)
ale teraz dopiero we wrzesniu wyjazd:(
baw sie dobrze:)
kwakusia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwakusia » 10.07.2006 20:12

Jaka pogoda, i czy będzie problem ze znalezieniem noclegu?
Grzegorz Bryła
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Bryła » 10.07.2006 20:56

kwakusia napisał(a):Jaka pogoda, i czy będzie problem ze znalezieniem noclegu?


Akurat dzisiaj do 17 słońce i ok. 34 stopni. Akrat byłem w Ignisie (czy jakoś tak) i trochę popadało - ok. 1h.)
Makarska i Tucepi ma chyba sporo wolnych kwater bo wszędzie stoją ludzie miejscowi i wołają do siebie jak spojrzą na tablice rejestracyjne.
Myślę że nie będzie problem z kwaterami.
Grzegorz Bryła
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Bryła » 10.07.2006 22:57

paolo napisał(a):Napisz jakie pierwsze wrażenia osobiste, czy się podoba , jakie plaże, knajpki, czy jest co robić wieczorami, jaka pogoda, itp.
Pozdrawiam i miłego odpoczynku.


A więc tak:
- wrażenia osobiste na najwyższym poziomie
- podoba mi się bardzo (jestem pierwszy raz w Chorwacji)
- plaże (nie podaba mi się ta w centrum Tucepi - za dużo ludzi) - ale wszelkie inne do okoła są super)
- wieczorami w Tucepi jest tak:
- dzisiaj - 10-07 - pokazy tańców latynowskich
- jutro - koncert jakiejś chyba lokalnej gwiazdy w jednej z przyplażowych knajpek
- pojutrze jeszcze nie wiem....
- pogoda jest taka jak wyczytałem na ty forum :-) - czyli zaskakująca - dzisiaj w ciągu 15-20 minut zaczął lać deszcz a wcześniej waliło (dosłownie) słońce... - i nie wiadomo skąd to przyszło tutaj...

PODSUMOWANIE:
WYJEżDżAM W SOBOTę A NA PEWNO TU WRóCę !! JUż TO WIEM...

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone