Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zwardoń czy Cieszyn? Stan dróg i przejśc na konieć marca.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gszewczy
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gszewczy » 05.06.2009 19:55

[quote="hepik"]Jak donosi lokalna tv w Lalikach przedrązono tunel.Na razie przez dziure moze sie przepchać pojedynczy człowiek :wink:
Za trzy lata trasa ma byc oddana do użytku w całosci.

Chyba nie bedzie tak źle.... Maja to oddawac koniec 2009 chyba ze cos sie super skopalo....
http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Polsk ... 40738.html
gszewczy
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gszewczy » 05.06.2009 20:03

co oczywiscie i tak robra nie robi. Jak szukalem info na ten temat to wlasnie irytacja mnie wziena :) ze to nie te wakacje sie wyrobia. Ale juz na narty w styczniu jak znalazl drozka.
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 731
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 10.06.2009 23:19

co oczywiscie i tak robra nie robi. Jak szukalem info na ten temat to wlasnie irytacja mnie wziena ze to nie te wakacje sie wyrobia.

Sorki -gszewczy- ale czy mógłbyś pisać po Polsku , widzę że jesteś z Mazowieckiego a ni z Westwalii czy Londynu , więc Twój system operacyjny nie powinien mieć problemów z polskimi czcionkami.
Dziwi mnie że Janusz jeszcze nie zareagował na Twój wpis .
Kolego prośba - używaj polskich liter.
Pozdrowionka :)
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 12.06.2009 09:35

ja ma pytanie do tych co mieszkają w okolicy Żywca, Zwardonia ciekawi mnie alternatywna trasa ja jadę od Wadowic > Andrychów > przez Kocierz > Żywiec > i teraz alternatywna droga o którą chce zapytać to równoległa do remontowanej tzn. > z Żywca do > Juszczyna > Brzuśnik > Węgierska Górka > Milówka > Sól Kiczora > Zwardoń

Bardzo proszę o opinie do tej trasy tzn stan drogi i czy lepsza od tej co remontują :?:
krzych222
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 08.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzych222 » 12.06.2009 09:45

raczej nie ma alternartywy -to są góry, a tam alternatywne dorgi są tylko dla samochodów terenowych.
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 12.06.2009 12:54

krzych222 napisał(a):raczej nie ma alternartywy -to są góry, a tam alternatywne dorgi są tylko dla samochodów terenowych.


nie wiem kolego gdzie mieszkasz( podejrzewam okolice stolicy) ale z tego co piszesz to na pewno nie okolice Żywca bo chyba nie masz pojęcia o czym piszesz Wadowice to już sa góry mi chodzi o opinie ludzi co ta drogą jechali lub tam mieszkają i DROGĘ ZNAJĄ a nie "mi sie wydaje" jak popatrzysz na mapę to jest droga alternatywna
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Zwardoń czy Cieszyn? Stan dróg i przejśc na konieć marca. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone