Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zrce- Novalija

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monikulek1993
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.06.2011
Zrce- Novalija

Nieprzeczytany postnapisał(a) monikulek1993 » 16.06.2011 14:38

Czy ma ktoś namiar na domki, apartamenty itp. BLISKO PLAŻY ZRCE LUB BEZPOŚREDNIO przy samej plaży ? Słyszałam, że tam jest dużo imprez stąd też pytanie ;)
natitalka
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 20.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) natitalka » 21.06.2011 12:07

Tak imprezy sa niesamowite i za dnia i noca ;D naprawde warto tam byc :) bylam w tamtym roku w tym znowu sie wybieram juz za 8 dni :D :D :D

Zatrzymujemy sie w Kustici to malutka spokojna osada gdzie mozna odpaczac i zrelaksowac sie miedzy imprezowaniem na Zrce :D Możesz sobie poszukac na necie wiem ze jest sporo domków do wynajecia własnie w Kustici...chyba ze wolisz mieszkac gdzies gdzie bardziej tetni życie to może Novalija albo Mandre?
monikulek1993
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) monikulek1993 » 21.06.2011 23:26

Tak dzięki, już mam domek w samym centrum Novalija, ciekawe jak daleko od Zrce hmm :)
-Piotr-
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Piotr- » 23.06.2011 20:15

monikulek1993 napisał(a):Tak dzięki, już mam domek w samym centrum Novalija, ciekawe jak daleko od Zrce hmm :)



Od centrum Novlji do Zrce jest około 2-2,5km
Z centrum co chwile jadą autobusy na Zrce.

Imprezy na Zrce są od 16-20 i od 22 do rana.
ZoltaN
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZoltaN » 24.06.2011 10:13

Jeśli na Zrce będziecie teleportować się autem to należy doliczyć jeszcze obowiązkowo płatny parking...

Parę filmików z "chorwackiej Ibizy":





Kluby na samiuśkiej plaży:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pod baldachimami na białych materacach (klub "Kalypso") pełen melanżyk :)

Warto także wypożyczyć w centrum Novalji (przy promenadzie) quady aby zwiedzić tą księżycową wyspę... na Zrce jest też bungee i wakeboard...na poczatku ciezko zlapac rownowage i urywa łapy :)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Kamery z Novalji

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Kokaima
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kokaima » 02.07.2012 13:24

Hej - planuję wyjazd na Pag. i znalazłam ciekawą ofertę do miejscowości Pag - jednak nie wiem jak stamtąd jest z busami na ZRCE. ktoś się orientuje? bo z Novalji jest masa - to wiem z zeszłego roku...a co do Pagu nie mam pojęcia.
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 02.07.2012 13:47

Tak samo bo te same odwożą z Żyrce klientów/plażowiczów :) Wiadomo jest ich mniej niż z Novalli ale zawsze sie dostaniesz :)
Kokaima
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kokaima » 02.07.2012 13:50

a wiadomo skąd dokładnie i z jaką częstotliwością? no i za ile. żem ciekawska. ;)
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 02.07.2012 14:39

Z tego co obserwowałem to startują z 2 miejsc. Duży parking koło Hotelu Pagus oraz Okolice supermaketu Lorenco. Ale jak w tym roku to musisz się dowiedzieć w Informacji turystycznej na Pagu - rynek koło kościoła.
Cen nie pamietam bo nie korzystałem.
Kokaima
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kokaima » 02.07.2012 14:45

super - dzięki. :):)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 02.07.2012 14:58

natitalka napisał(a):(...)gdzies gdzie bardziej tetni życie to może Novalija albo Mandre?

No Mandre tu bym raczej nie dawała za przykład...
To raczej spokojna mieścina.
Pozdrawiam!
Kokaima
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kokaima » 02.07.2012 15:37

a mam jeszcze pytanie - jak jednak nie zdecyduję się na ten zorganizowany wyjazd - to możecie polecić jakiegoś przewoźnika który dowiezie nas do Novalji? Pagu?
Kokaima
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kokaima » 04.07.2012 16:36

ktokolwiek? :):)
Kokaima
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kokaima » 06.07.2012 19:20

i tak będę podbijać do skutku. pomoooocy. ;)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone