Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zivogosce co tam jest poza plażą i morzem ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MarcG
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 21.04.2004
Zivogosce co tam jest poza plażą i morzem ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcG » 11.06.2010 12:00

Witam

Wybieram się w tym roku do Zivogosce, wielu ludzi z forum poleca miejscówkę :D Po zeszłym roku w Bułgarii w Słonecznym Brzegu mam dość tłumów i kurortów więc wybrałem coś spokojniejszego. Są tam jakieś sklepy i jakieś knajpy gdzi można zjeść obiad ? Może polecicie jakąś knajpę w Zivogosce lub okolicach gdzie można dobrze i tanio :wink: zjeść jakieś lokalne przysmaki i oczywiście pizze dla dzieciaków. No i gdzie można podjechać na jakieś większe zakupy a może jeszcze gdzieś w okolicy jest winiarnia gdzie sprzedaja dobre winka prosto z beczki, pare lat temu na IStrii znalazłem taką miejscówkę gdzi pani miała b. dobre winka luzem prosto z beczki :D
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 11.06.2010 12:15

Witaj :) sa 3 w miarę dobre knajpki (jest tez polska) jedna to typowa pizzeria i sklep 1 czynny tylko kilka godzin dziennie - z przerwa obiadowa chyba do 17 , trampoliny dla dzieci po za tym to chyba nic specjalnego tam nie ma,

Duże zakupy to Konzum w Makarskiej albo Studenac w Tucepi, można płacic kartą.

Polecam Mostar w BiH :) swietnie
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 11.06.2010 12:38

MarcG
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcG » 11.06.2010 12:45

Blums napisał(a):Witaj :) sa 3 w miarę dobre knajpki (jest tez polska) jedna to typowa pizzeria i sklep 1 czynny tylko kilka godzin dziennie - z przerwa obiadowa chyba do 17 , trampoliny dla dzieci po za tym to chyba nic specjalnego tam nie ma,

Duże zakupy to Konzum w Makarskiej albo Studenac w Tucepi, można płacic kartą.

Polecam Mostar w BiH :) swietnie


Dzieki o to mi chodziło :D Jest prawdziwa polska knajpa 8O 8O 8O to fajnie tlko nie dla mnie :lol: na wyjazdach to jednak preferuję ichnie jedzenie. No i pizzownia bezpieczna dla dzieciaków to też ważne. Mostar, Medjugorie i wodospady Kravica mam chęć odwiedzić, a co polecasz w Mostarze knajpy sklepy czy zabytki :D
MarcG
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcG » 11.06.2010 12:46

Leszek Skupin napisał(a):Nooo to kolego szanowny będziesz miał trochę do poczytania :D



Trochę tego jest u nas na forum..... tak ze 16 stron z wyszukiwarki jak wpiszesz Zivogosce ;)

Pozdrawiam
:papa:


ale namiaru na winiarnie bez pośredników to nie ma :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 11.06.2010 12:48

MarcG napisał(a):ale namiaru na winiarnie bez pośredników to nie ma :wink:

Szybki kurna jesteś 8O :lol: w 8 minut przelecieć wszystkie tematy dotyczące Zivogosce i rzucić takim stwierdzeniem... :sm:
MarcG
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcG » 11.06.2010 12:51

Leszek Skupin napisał(a):
MarcG napisał(a):ale namiaru na winiarnie bez pośredników to nie ma :wink:

Szybki kurna jesteś 8O :lol: w 8 minut przelecieć wszystkie tematy dotyczące Zivogosce i rzucić takim stwierdzeniem... :sm:


Jestem jeszcze szybszy :D przejrzałem te tematy juz chyba ze 2 tygodnie temu :lol: zresztą na tym forumie to już byłem ze 3-4 lata temu tylko jakoś nie mogę sie dokopać do starego nicka i konta :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 11.06.2010 12:57

Dobra, przekonałeś mnie :sm: zostawiam Ci temat.
ologaw
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 25.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ologaw » 11.06.2010 17:31

MarcG napisał(a):Witam

Wybieram się w tym roku do Zivogosce, wielu ludzi z forum poleca miejscówkę :D Po zeszłym roku w Bułgarii w Słonecznym Brzegu mam dość tłumów i kurortów więc wybrałem coś spokojniejszego. Są tam jakieś sklepy i jakieś knajpy gdzi można zjeść obiad ? Może polecicie jakąś knajpę w Zivogosce lub okolicach gdzie można dobrze i tanio :wink: zjeść jakieś lokalne przysmaki i oczywiście pizze dla dzieciaków. No i gdzie można podjechać na jakieś większe zakupy a może jeszcze gdzieś w okolicy jest winiarnia gdzie sprzedaja dobre winka prosto z beczki, pare lat temu na IStrii znalazłem taką miejscówkę gdzi pani miała b. dobre winka luzem prosto z beczki :D


A w której części Zivogosce będziecie, w jakim terminie i ile osób?
My będziemy w willi Palunko w Porat od 11 do 21 lipca. My to znaczy dwóch dorosłych i dwie córki ot po prostu jedna rodzina.
Pozdrawiam.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 11.06.2010 18:02

MarcG napisał(a):
Blums napisał(a):Witaj :) sa 3 w miarę dobre knajpki (jest tez polska) jedna to typowa pizzeria i sklep 1 czynny tylko kilka godzin dziennie - z przerwa obiadowa chyba do 17 , trampoliny dla dzieci po za tym to chyba nic specjalnego tam nie ma,

Duże zakupy to Konzum w Makarskiej albo Studenac w Tucepi, można płacic kartą.

Polecam Mostar w BiH :) swietnie


Dzieki o to mi chodziło :D Jest prawdziwa polska knajpa 8O 8O 8O to fajnie tlko nie dla mnie :lol: na wyjazdach to jednak preferuję ichnie jedzenie. No i pizzownia bezpieczna dla dzieciaków to też ważne. Mostar, Medjugorie i wodospady Kravica mam chęć odwiedzić, a co polecasz w Mostarze knajpy sklepy czy zabytki :D


Nie ma polskiej knajpy, ani z jedzeniem ani z piciem :) Kiedyś był bar Mr. Olimpia prowadzony przez Polki, ale już nie funkcjonuje. No i ważne pytanie - czy będziesz w Blato, czy w Malej Dubie czy Poracie. W każdej częśći sa trochę inne atrakcje ;)

Piwniczka jest w Strnju prowadzona przez Teo Brajkovića - są tam świetne wieczorki dalmatyńskie:) Śpiewy, tańce i pyszne żarciuszko. O trunkach nie wspominająć, bo piwniczka jest pokaźna :)
garciu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 02.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) garciu » 11.06.2010 18:16

cut...

Piwniczka jest w Strnju

witaj Plumek,powiedz mi proszę dokładnie, jak trafić do tego miejsca,
w Blato, jestem rokrocznie ale tam mnie jeszcze nie było :?
malinabar
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinabar » 11.06.2010 18:40

Hejka ! Jeżdżę do Zivogosce od kilku lat, mieszkamy z mężem w Blato, to bardzo fajna i spokojna mała osada. wymienione we wcześniejszych postach knajpki są w samym centrum jeśli tak mogę się wyrazić a wspomniana piwniczka jest nad Blato i pokieruje cię do niej kierunkowskaz nad magistralą, można się do niej wybrać pieszo i autkiem.
Ostatnio edytowano 12.06.2010 16:10 przez malinabar, łącznie edytowano 1 raz
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 11.06.2010 18:59

garciu napisał(a):cut...

Piwniczka jest w Strnju

witaj Plumek,powiedz mi proszę dokładnie, jak trafić do tego miejsca,
w Blato, jestem rokrocznie ale tam mnie jeszcze nie było :?


Po drodze na sv. Petar :)

Szlak masz rozrysowany przy wylocie na jadrankę.
wera143
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wera143 » 11.06.2010 20:31

Witam wszystkich, w szczególności malinabar, do którego miałbym kilka pytań związanych z Źivogośće Blato, do którego w m-cu sierpniu planuję wyjazd z rodziną.jeśli jest to możliwe podaję swój email
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl 8)
malinabar
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinabar » 12.06.2010 10:31

Hejka! Wera 143 wysłałam Ci maila a profilaktycznie podaję swoje GG 11865498 . Pytaj jeśli tylko będę mogła to pomogę :)
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Zivogosce co tam jest poza plażą i morzem ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone