Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zavalatica za desat osoba :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 07.01.2010 22:44

Fajna ekipa , fajne miejsca - to i wakacje musiały być fajne :D

Do tego ciekawie opisane :D

Świetnie się czytało i oglądało

Dziękuję i pozdrawiam
Piotr
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 07.01.2010 22:51

piotrf napisał(a):Fajna ekipa , fajne miejsca - to i wakacje musiały być fajne :D
Piotr

Zapraszamy w sierpniu AD. Na pewno częściowo wakacje nasze spędzimy na Korculi. Jeśli nie znasz Zavalaticy i okolic chętnie pokażemy... :papa:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 08.01.2010 01:27

bobemce napisał(a): Nostalgicznie się zrobiło...

I to by było na tyle.

Pozdrav!

Hvala lijepa za "tylko" tyle :oczko_usmiech:



Pozdrav!
Ps. Myślę, że do Cro jeszcze trzeba będzie wrócić . . . partyjka tysiąca niedokończona!
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.01.2010 14:18

majeczka napisał(a):Zapraszamy w sierpniu AD. Na pewno częściowo wakacje nasze spędzimy na Korculi. Jeśli nie znasz Zavalaticy i okolic chętnie pokażemy... :papa:


Dziękuję bardzo za zaproszenie
To bardzo miłe z Twojej strony i jeżeli tylko będzie taka możliwość , z zaproszenia z przyjemnością skorzystam 8) :D

Jest wiele miejsc w Chorwacji , których nie widziałem :wink: . . .

W ubiegłym 2009 roku z wrześniowych wakacji ( zaplanowanych dokładnie )
też nic nie wyszło :? , dlatego " obraziłem się " na planowanie wakacji :lol:

Pozdrawiam serdecznie
Piotr
szindlerki
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.01.2010
Poszukuje namiarów na apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) szindlerki » 08.01.2010 19:29

Po przeczytaniu wielu postów na forum i zobaczeniu wielu wspaniałych widoków zdecydowaliśmy wyjechać do Zavalatica. Więc poszukuję namiarów na apartament w tym miejscu wiem,że wielu tam było
ja z rodzinką jadę tam pierwszy raz. Bardzo proszę o radę i namiary. Apartament najlepiej 4 osobowy lub 3 osobowy z dostawką dla dziecka. Jedziemy tam w 3 osoby dorosłe i dziecko.Może ma ktoś fajny adres apartamentu?
czekam na maila lub post odpowiedzi.
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 09.01.2010 00:09

Mam namiary na apartament, w którym stacjonowaliśmy, choć nieszczególnie bym go polecił. Nie widziałem też dokładnie apartamentów Alberta, u którego "pracowaliśmy" przedostatniego dnia, ale również do niego mam kontakt. Zaletą jego domu jest fakt, że znajduje się zupełnie przy ujściu zatoki Zavalaticy (nie Żitnej, a tej, wokół której zbudowane są domy tej wioski). Jeśli Cię to interesuje, daj znać :) Poszukaj też może namiarów do Jakova, o którym wspomniałem w jednym z pierwszych postów. Genialne starsze małżeństwo ;-)
szindlerki
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szindlerki » 09.01.2010 00:40

bobemce napisał(a):Mam namiary na apartament, w którym stacjonowaliśmy, choć nieszczególnie bym go polecił. Nie widziałem też dokładnie apartamentów Alberta, u którego "pracowaliśmy" przedostatniego dnia, ale również do niego mam kontakt. Zaletą jego domu jest fakt, że znajduje się zupełnie przy ujściu zatoki Zavalaticy (nie Żitnej, a tej, wokół której zbudowane są domy tej wioski). Jeśli Cię to interesuje, daj znać :) Poszukaj też może namiarów do Jakova, o którym wspomniałem w jednym z pierwszych postów. Genialne starsze małżeństwo ;-)


Jak możesz to podaj na maila:szindler@interia.pl namiary na Alberta, a tak zapytam to Jakova to miasto czy to starsze małżeństwo ma tak na nazwisko??
mikokrak
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikokrak » 09.01.2010 02:16

Relacja rewelacja.Choć nie mogę teraz na nic narzekać to westchnę....ech te KAWALERSKIE CZASY !!!!!!!!!!!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.01.2010 15:46

Hvala :D i prosimy o kolejne relacje z wakacji w Chorwacji :D :!:

(i nie tylko :wink: )
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 24.03.2010 16:49

Aż żałuję, że dopiero teraz trafiłem na Waszą relację.. ale lepiej późno niż wcale :)

Świetna relacja, ubaw po pachy... :) Pozazdrościć :)
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 24.03.2010 18:05

Viniu napisał(a):Aż żałuję, że dopiero teraz trafiłem na Waszą relację.. ale lepiej późno niż wcale :)

Świetna relacja, ubaw po pachy... :) Pozazdrościć :)


Dzięki wielkie, polecam Korculę. W tym roku pewnie o nią zahaczę :)

pasażer napisał(a):Ps. Myślę, że do Cro jeszcze trzeba będzie wrócić . . . partyjka tysiąca niedokończona!


Nie wiem, czy to jakaś klątwa, ale jadę znów do Cro :D Tym razem Peljesac i Podobuce w szczycie sezonu. Trochę się boję, że będzie tłok, ale mieścina podobno maluśka, więc może zastaniemy spokój.

P.S. W tym roku już tylko w "czwórkę".
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 24.03.2010 18:26

bobemce napisał(a): Podobuce w szczycie sezonu. Trochę się boję, że będzie tłok, ale mieścina podobno maluśka, więc może zastaniemy spokój.

Gdyby co, to wina yskyerki :wink:

W "czwórkę" też fajnie. hmmm... młodzi i szukają takich odosobnionych miejsc :roll: Powodzonka i Pozdraviam :oczko_usmiech:





Ps. I nie kończcie tysiąca.
Ostatnio edytowano 24.03.2010 21:16 przez pasażer, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.03.2010 18:50

bobemce napisał(a):Nie wiem, czy to jakaś klątwa, ale jadę znów do Cro :D Tym razem Peljesac i Podobuce w szczycie sezonu. Trochę się boję, że będzie tłok, ale mieścina podobno maluśka, więc może zastaniemy spokój.

P.S. W tym roku już tylko w "czwórkę".


Jak tylko w "czwórkę", to tłoku nie będzie :wink:

PS No i jest skład do brydża :D
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 24.03.2010 22:13

Janusz Bajcer napisał(a):Jak tylko w "czwórkę", to tłoku nie będzie :wink:

PS No i jest skład do brydża :D


Jeszcze trzeba umieć grać w tego brydża :P Za to idealnie też do scrabble, a nawet do rzeczonego tysiąca, tylko nie wiem czy karty zniosę kolejny rok :D

pasażer napisał(a):Gdyby co, to wina yskyerki :wink:

W "czwórkę" też fajnie. hmmm... młodzi i szukają takich odosobnionych miejsc :roll: Powodzonka i Pozdraviam :oczko_usmiech:


Na odludziu najprzyjemniej - zwłaszcza jak na co dzień mieszka się na blokowiskach. Ponadto z Podobuce wszędzie będzie blisko. I na Korculę i do Stonu i do Dubrovnika, a jak się uprzemy to może do Mostaru?

A yskierka dostanie medal, jeśli będzie fajnie :) W planach faktycznie był wyjazd do Grecji, ale niepewna sytuacja gospodarcza tego kraju chwilowo mnie zniechęciła. Cro bezpieczne :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zavalatica za desat osoba :) - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone