Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zapytanie o Camping Kate w Mlini (koło Dubrovnika)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agnicha78
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 16.08.2006
Zapytanie o Camping Kate w Mlini (koło Dubrovnika)

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnicha78 » 16.08.2006 11:09

Witam serdecznie,
Pod koniec sierpnia wybieramy się z mężem do Dubrovnika i okolic. Znalazłam informację o campingu Kate w Mlini (około 8km od Dubrovnika). Czy ktoś może odwiedził niedawno ten camping? Jeśli tak, bardzo prosiłabym o informację czy warto się tam zatrzymać chcąc docelowo zwiedzić Dubrovnik. Nie mamy specjalnych wamagań, chcemy tylko wiedzieć czy w miarę łatwo dostać się stamtąd do Dubrovnika, i ewentualnie wieczorkiem wrócić z Dubrovnika.
Jest jeszcze obok jeden camping o nazwie Kupari - może ten ktoś bardziej poleca?

Bardzo dziękuje za każdą pomoc w tej kwestii. :D
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 16.08.2006 12:22

witam
Ja zdecydowanie polecam kemping "Rudine" w miasteczku Orasac 12 km. przed Dubrownikiem.
agnicha78
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 16.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnicha78 » 16.08.2006 12:39

Dziekuję za sugestię. Czy camping Rudine ma dobre połączenia z centrum miasta Dubrovnika? Bardzo mi na tym zależy ponieważ właśnie docelowo chcę zwidzić Dubrovnik. Chodzi o komunikację autobusową. Czy łatwo dojechać z campingu do Dubrovnika oraz czy łatwo wrócić (np. późnym wieczorkiem) z Dubrovnika na camping?
Dziękuję. :D
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 16.08.2006 13:36

Przystanek autobusu jest przy kempingu. Nie mam pojęcia jaki jest rozkład jazdy, ja byłem swoim samochodem. Na 10 dni pobytu na kempingu w Dubrowniku byłem 5 razy. Kemping z trzech na, których byłem i dwóch obejrzanych oceniam najwyżej.

Zdjęcie z kempingu (nie wiem czy mi się udało wkleić)
[img=http://img291.imageshack.us/img291/4406/p1010179bq3.jpg]
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 16.08.2006 13:38

Jednak nie.
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 16.08.2006 13:52

waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 16.08.2006 13:59

No jest.
A to plaża.
Obrazek
agnicha78
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 16.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnicha78 » 16.08.2006 14:01

No rzeczywiście pięknie! :D
Ta plaża jest blisko campingu RUDINE?
Dzięki.
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 16.08.2006 14:10

Plaż jest przy kempingu. Jedyne co trzeba zrobić to zejść ok. 100 schodkami.
Obrazek
halla
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) halla » 16.08.2006 18:34

Właśnie wróciłem byłem parę dni na Kate ;)
Jeśli chodzi o zwiedzanie Dubrownika idealne miejsce co pół godziny jezdzi autobus 10 do Dubrovnika .
Na kampie czysto sanitariaty sprzątane na bierząco.
Z miejscem troche kiepsko duzo camperów , i trzeba gdzieś się wcisnąć.
Bardzo fajne malownicze zejście na plaże.
A i polecam knajpę koło campingu '"żupski komin" dobre jedzenie i bardzo miła obsługa:))
agnicha78
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 16.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnicha78 » 16.08.2006 19:23

Bardzo proszę jeszcze o informację jaki mniej więcej jest koszt przejazdu autobusem do Dubrovnika i z powrotem (bilet autobusowy) właśnie z campingu Kate.

I może ktoś jeszcze wie czy łatwo dostać się na ten camping z lotniska w Cilipi (w godzinach wieczornych). Czy w grę wchodzi tylko autostop czy są jakieś autobusy (chodzi o jakiś w miarę tani przejazd). :D

Serdeczne dzięki
halla
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) halla » 16.08.2006 22:07

koszt to 10 kun z Kate do Dubrownika
jeśli chodzi o lotnisko to niestety albo taxi albo autobus cena 35 kun do Dubrownika jest to jakiś specjalny autobus k
deste77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 02.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) deste77 » 20.08.2006 19:19

Trochę o transporcie z Cilipi do Dubrovnika (więc po drodze np Mlini) w tym wątku:

forum/viewtopic.php?p=159669

Jeśli chodzi o Mlini, Srebreno to fajna baza wypadowa do samego Dubrovnika. Faktycznie często kursują autobusy do miasta a i spacerkiem moża dojść. Sam kamping "Kate" ma swoją stronke z cennikiem itd

http://www.campingkate.com/index.html
billea
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 27.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) billea » 21.08.2006 09:26

jeśli chodzi o transport do dubrovnika z campingu to my korzystaliśmy głównie ze stopa ( zawsze to po 10 kuna w kieszeni :-)) a tamtejsi miejscowi bardzo chetnie sie zatrzymywali
A na Kate nie bylismy bo nie było miejsc zacienionych, wszystkie zajete i daleko do sklepu, przeszliśmy kawałek dalej do Srebreno i tam dwa campy znaleźlismy Matkovica i Porto. Ale jak uda ci sie na Kate znaleźc fajne miejsce to camp jest ok ;-)))
deste77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 02.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) deste77 » 22.08.2006 12:32

Billea oświeć mnie bo zapomniałem... :oops: W Srebreno w uliczcie prowadzącej nad wodę i do marketu znajdują się dwa kampy- praktycznie naprzeciwko siebie. Jeden mniejszy po lewej stronie drugi wiekszy na prawo. Jak one sie nazywają bo zapomniałem? Z tego mniejszego po lewej właśnie (wjazd jest lekko pod górkę) byłem bardzo zadowolony.

OK-znalazłem Twoją relację.Pewnie chodzi mi o kamp Matkovica :) Jak kształtują się ceny na tym polu w tym roku? Z góry dzięki za info
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Zapytanie o Camping Kate w Mlini (koło Dubrovnika)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone