Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zakwaterowanie w Mlini, Dubrovnik

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwoniczanka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 03.09.2015 13:47

Witam,

Szukam kwatery lub najchętniej domku na kempingu dla 4 osób w okolicy Dubrovnika (znajomi nastawili się na Mlini).
Najlepiej, jakby nocleg znajdował się tuż przy plaży. Zależy nam na kameralnych miejscowościach z dobrym dojazdem do Dubrovnika oraz Czarnogóry.
Ktoś, coś?

Pozdrawiam!
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.09.2015 14:13

Jest cały wątek o Mlini i tam jest namiar na Vlaho - lub zajrzyj do banku kwater - tam miejscówkę opisałam.
W Mlini domków na campie nie widziałam, ale byłam w 2012. Napisz do myszy (pisze teraz relację z Mlini) może coś się zmieniło przez 3 lata.
iwoniczanka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 05.09.2015 22:53

Hej, dzięki za odp. Widziałam ww namiar, jednak najbardziej interesowałoby mnie coś w zatoce z "prywatną" plażą.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.09.2015 11:41

To nie w Milini ani w Srebrano. Popatrz na Soline i Plat - tam takie są, przynajmniej, w którejś relacji widziałam.
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 06.09.2015 14:34

iwoniczanka napisał(a):Hej, dzięki za odp. Widziałam ww namiar, jednak najbardziej interesowałoby mnie coś w zatoce z "prywatną" plażą.

Ja się nic nie odzywałam, bo czegoś takiego w Mlini nie widziałam ...
Tak jak pisze piekara114, może w Soline ...
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.09.2015 15:43

To nie miejsce na bzykanie na prywatnych plażach. Niestety.
:twisted:
iwoniczanka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 06.09.2015 18:26

FUX-już wiem, po co Ty chodzisz na plażę. Ja chodzę się opalać, ale co kto lubi :papa:

Postanowiliśmy nie rezerwować nic wcześniej, znajomi dali się przekonać do wyjazdu w ciemno. Myślę, że nie będzie problemu z kwaterą, a przynajmniej zatrzymamy się tam, gdzie się nam spodoba.
Czy ma ktoś informacje (Myszo?), czy można w okolicy uprawiać (ech, FUXowi pewnie znów się skojarzy-głodnemu chleb na myśli :roll: ) sporty wodne? Np. wakeboarding lub kitesurfing?
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.09.2015 18:54

Ech Młodzież. Brak fantazji...
:smo:

Kite to Peljesac, Orebic, kanał przy Korculi.
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.09.2015 08:17

iwoniczanka napisał(a):Czy ma ktoś informacje (Myszo?), czy można w okolicy uprawiać (ech, FUXowi pewnie znów się skojarzy-głodnemu chleb na myśli :roll: ) sporty wodne? Np. wakeboarding lub kitesurfing?

W Mlini poza kajakami i skuterami wodnymi był flyboard, a w Cavtacie parasailing ...
Ale ja się tymi sprawami za bardzo nie interesowałam ... miałam swoje skrzydełka :oczko_usmiech: :wink: .
iwoniczanka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 07.09.2015 09:45

FUX- buahahaha. Teraz mi głupio, bo wychodzi na to, żem mało kreatywna :oops:
Dzięki za info (to o "kajcie", nie to pierwsze, hah). Będziemy na Korculi, więc ekstra :hut:

Myszo, również dzięki.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019