Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zaboric kamp More

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gartur
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 08.07.2009
Zaboric kamp More

Nieprzeczytany postnapisał(a) gartur » 11.07.2009 18:17

Witam był ktoś na tym kampie (jak w temacie) ?
Dzięki i pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 25.08.2016 16:17 przez gartur, łącznie edytowano 1 raz
parrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) parrot » 11.07.2009 18:32

Byłem tam w ubiegłym roku. Właściciel - niejaki Jadran, to luzak ;) Fajny gość innymi słowy. Kamp jest niewielki, ale powinno znaleźć się fajne miejsce. Blisko plaży i małego portu. Niedaleko dwa sklepy. Łazienki małe, w nienajlepszym stanie, ale czyste - w sumie trudno narzekać; bywają kłopoty z ciepłą wodą; Jadran krzywo patrzy na urządzenia typu kuchenka czy grill elektryczny - oszczędza na prądzie :P W sumie jednak się nie czepiał, tak tylko wyraził delikatnie niezadowolenie pod nosem :P
Na miejscu jest ogólnodostępny grill węglowy - wielkości małej altanki, więc nie ma problemu, gdyby ktoś chciał jakieś rybki przyrządzić - zresztą, Jadran chętnie służy pomocą. Podsumowując - kameralnie, rodzinnie, bardzo tanio - kamp godny polecenia tym, którzy nie przywykli jeszcze do all inclusive ;)
Przemo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemo » 11.07.2009 18:55

W tym rejonie masz co najmniej 10 malutkich (do 10-20 miejsc) kempingów przydomowych, a za miejscowością Grebastica bardzo ładny ocieniony kemping w cieniu pinii. Jest w czym wybierać. Nie spodziewaj się jednak, że na nich będą super łazienki, ale na pewno będzie bardzo czysto.
Polecam świniaka z grilla w Grebasticy, po lewej jadąc w kierunku Primostemu. Kawałek dalej kupisz sobie rakije i proszek :)
paolooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 449
Dołączył(a): 29.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolooo » 11.07.2009 19:30

rakiję znam.....ale co to proszek?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2009 19:36

paolooo napisał(a):rakiję znam.....ale co to proszek?

Prosek to gatunek wina. Wiecej o tym masz TU

Tylko co ma wino i rakija do kempngów bo o tym jest ten wątek ?
Tak sobie przypomniałem bo niedawno sam zarzucałeś innym robienie off topa w tym watku :wink: :lol:
gartur
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gartur » 11.07.2009 21:06

Dzięki za odpowiedzie dobre duszyczki :wink: .
gartur
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gartur » 12.07.2009 09:00

Przemo napisał(a):Polecam świniaka z grilla w Grebasticy, po lewej jadąc w kierunku Primostemu. Kawałek dalej kupisz sobie rakije i proszek :)


Tego świniaka to w jakimś przydróżnym sklepiku czy u jakiegoś gospodarza?
Ostatnio edytowano 05.08.2012 00:40 przez gartur, łącznie edytowano 2 razy
Przemo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemo » 12.07.2009 13:20

Na pewno zobaczysz :)
berd
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.03.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) berd » 03.08.2013 19:58

parrot napisał(a):Podsumowując - kameralnie, rodzinnie, bardzo tanio - kamp godny polecenia tym, którzy nie przywykli jeszcze do all inclusive ;)


jedynie co to tanio się zgadza - 2+2+namiot+auto = 21,5 E

odgrzeje kotleta i napiszę na gorąco bo i było gorąco oraz jest na dworze gorąco ;), ale takiej "gościny" nie zaznałem od 1998 roku kiedy to 1. raz odwiedziłem CRO i dlatego chyba myślimy o dwóch różnych kempingach i jardanach gdyż nasze odczucia są takie:

- syf i malaria, a naprawdę nie jestem wymagający, czystości i tego wiecznego mruczenia pod nosem i niezadowolenia z życia tego właściciela nic nie zastąpi, a to źle postawiliśmy namiot (choć mały 4-os. bez przedsionka, a na polu było może ze 3 namioty, 3 kampery oraz 3 przyczepy i na oko 75% wolnego terenu), a to źle zaparkowaliśmy gdyż auto wystawało (no fakt, kilka cm dłuższy niż przeciętne), postawiliśmy tam gdzie ten typ nam kazał, ogólnie to chyba kreska mu się skończyła i było coś dziwnego w jego zachowaniu, gdyż od samego początku byliśmy tam intruzami.

wydaje mi się, iż czas zmienia ludzi, wg. nas okazał się skończonym gburem, nietolerującym dzieci, wiecznie marudził coś pod nosem, a to źle, a tamto źle, np. wspólna lodówka (brrrr, jak w melinie), a on na to, że to nie on... tak syfi to turysty tak syfią, pokazał tym jakie ma podejście do nas samych czy innych, mnie opowiadał o "syfiarzach z tamtej przyczepy" zapewne komuś będzie opowiadał jak to pewne polskie dzieci o 6 rano się przebudziły i zaczęły się śmiać czy głośniej rozmawiać i ogólnie to były tak rozwydrzone, że obudziły cały kemping i on to....


i tak na finał przybiegł z pretensją, że dzieci jednak za głośne i kazał nam spieprzać jak nam się nie podoba :papa: dlatego określenie "rodzinnie" jest mocnym nadużyciem.

Dlatego odradzam stanowczo to specyficzne miejsce, a jeśli ktoś posiada własne "przybytki" na pokładzie i nie korzysta z miejscowych szalet, a tam zawita, to chyba nie szanuje własnych pieniędzy. I daleko mi do all inclusive, bo nigdy nie zaznałem rozwodnionych drinków czy uwierającej w przegub opaski oraz całego urlopu w basenie bo nigdy nie byłem na zorganizowanym wypoczynku i dlatego niejedno już widziałem.


pozdrowienia z Trogiru bo finalnie tutaj wylądowaliśmy, jeszcze bliżej plaży (15 m), sam właściciel przemiły, cena 45E za dwa pokoje (aneks kuchenny z salonem TV klimatyzowany) oraz super czystą łazienką.
sailor_man
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.08.2015
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) sailor_man » 10.08.2015 11:15

berd napisał(a):
parrot napisał(a):Podsumowując - kameralnie, rodzinnie, bardzo tanio - kamp godny polecenia tym, którzy nie przywykli jeszcze do all inclusive ;)


jedynie co to tanio się zgadza - 2+2+namiot+auto = 21,5 E

odgrzeje kotleta i napiszę na gorąco bo i było gorąco oraz jest na dworze gorąco ;), ale takiej "gościny" nie zaznałem od 1998 roku kiedy to 1. raz odwiedziłem CRO i dlatego chyba myślimy o dwóch różnych kempingach i jardanach gdyż nasze odczucia są takie:

- syf i malaria, a naprawdę nie jestem wymagający, czystości i tego wiecznego mruczenia pod nosem i niezadowolenia z życia tego właściciela nic nie zastąpi, a to źle postawiliśmy namiot (choć mały 4-os. bez przedsionka, a na polu było może ze 3 namioty, 3 kampery oraz 3 przyczepy i na oko 75% wolnego terenu), a to źle zaparkowaliśmy gdyż auto wystawało (no fakt, kilka cm dłuższy niż przeciętne), postawiliśmy tam gdzie ten typ nam kazał, ogólnie to chyba kreska mu się skończyła i było coś dziwnego w jego zachowaniu, gdyż od samego początku byliśmy tam intruzami.

wydaje mi się, iż czas zmienia ludzi, wg. nas okazał się skończonym gburem, nietolerującym dzieci, wiecznie marudził coś pod nosem, a to źle, a tamto źle, np. wspólna lodówka (brrrr, jak w melinie), a on na to, że to nie on... tak syfi to turysty tak syfią, pokazał tym jakie ma podejście do nas samych czy innych, mnie opowiadał o "syfiarzach z tamtej przyczepy" zapewne komuś będzie opowiadał jak to pewne polskie dzieci o 6 rano się przebudziły i zaczęły się śmiać czy głośniej rozmawiać i ogólnie to były tak rozwydrzone, że obudziły cały kemping i on to....


i tak na finał przybiegł z pretensją, że dzieci jednak za głośne i kazał nam spieprzać jak nam się nie podoba :papa: dlatego określenie "rodzinnie" jest mocnym nadużyciem.

Dlatego odradzam stanowczo to specyficzne miejsce, a jeśli ktoś posiada własne "przybytki" na pokładzie i nie korzysta z miejscowych szalet, a tam zawita, to chyba nie szanuje własnych pieniędzy. I daleko mi do all inclusive, bo nigdy nie zaznałem rozwodnionych drinków czy uwierającej w przegub opaski oraz całego urlopu w basenie bo nigdy nie byłem na zorganizowanym wypoczynku i dlatego niejedno już widziałem.


pozdrowienia z Trogiru bo finalnie tutaj wylądowaliśmy, jeszcze bliżej plaży (15 m), sam właściciel przemiły, cena 45E za dwa pokoje (aneks kuchenny z salonem TV klimatyzowany) oraz super czystą łazienką.


Właśnie wróciłem z tego campingu. Jest dokładnie tak jak w poście wyżej.
Zdecydowanie nie polecam tego campingu.
Właściciel to dyktator, który może Cie wyrzucić z campingu w każdej chwili tylko dlatego, że Twoje dziecko zapłakało (nieważne że się uderzyło, czy jest chore).
W mojej ocenie to psychopata, który rządzi turystami, zasiada za ich stołami bez zaproszenia (tylko Niemcom próbował się przypodobać).
Nie polecam!!!! Szkoda czasu w trakcie wymarzonego urlopu (szkoda bo sama miejscowość i linia brzegowa jest piękna).
berd
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) berd » 10.08.2015 13:02

sailor_man, widzę że nasze odczucia się pokrywają - miałem nawet stworzyć stronę WWW ostrzegającą przed tym miejscem, ale z samodzielnym osądem wyszedł bym na pieniacza i oszołoma :twisted:

dziw bierze, że jeszcze ten psychopata egzystuje, może nie lubi polaków, nam ten kemping polecił znajomy, opowiadał, że byli tam 10 dni, właściciel przynosił im lód(!) bo było bardzo gorąco... same echy i achy i żona sprzątała, było czysto...


żona to chyba słowo klucz, gdy my byliśmy, żona była wirtualna, Jardan czy jak mu tam, latał ze skisłym, wręcz zgniłym, mopem i w przybytkach rozcierał po podłodze bród tworząc jeszcze większy syf.

Mam nadzieję, iż nikt się już więcej nie natnie na ten kemping i na tego psychola właściciela który o 6 rano przychodzi i mówi, że jak nam się nie podoba to spieprzajmy stąd wraz z bachorami.
alfred
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) alfred » 01.02.2016 16:36

Witam . To co tu wszyscy napisali o Auto Camp More Żaborić to szczera prawda , syf w lodówkach toalety też to samo .Właściciel Jadran kompletny psychopata .On nie tylko turystów terroryzuje ale i własną mamę i ojca , mi go z jednej strony szkoda bo wiem jakie miał życie. Trudny charakter , jak ktoś go nie zna lepiej omijać te miejsce.Proszę o więcej opini pozdrawiam Alfred.
bogdan64
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan64 » 01.04.2016 18:16

tez byłem na tym kempie i rodacy nasi też nie byli w porządku ,ale nie chciało przenosic na inny wiec jakoś wytrzymałem:)

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zaboric kamp More
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone