Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Chałupek do Puli

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Greeno
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.05.2006
Z Chałupek do Puli

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greeno » 29.05.2006 18:52

Witam!
Jestem tutaj nowy, więc prosze o wyrozumiałość :D W sierpniu mam zamiar wyjechać na wakacje do Cro. Mieszkam w Raciborzu (woj. śląskie), więc granicę z Czechami przekroczę w Chałupkach a trase chcę zakończyć w Puli. Mam prośbę do bardziej doświadczonych podróżników o podanie mi optymalnej i w miarę taniej trasy. Wiem, że Atostrady w Austrii kosztują około 12 ojro, ale nie wim jak się ma ta sprawa do dróg Czeskich i Słoweńskich (z ich strony o opłatach na autostradach nic nie kumam!)?Jeżeli możecie to podajcie ile to jest mniej więcej km tzn z Chałupek do Puli. Czytałem posta ooo tego forum/viewtopic.php?t=7250&highlight=pula i niejaki Krzysiekm pisze tam, że jechał już 4 razy po około 14 godz tą trasą więc jeżeli to czyta to prosiłbym szczególnie jego o pomoc. Nooo i ceny... ile mniej więcej kosztuje jakaś tańsza kwatera w Cro???
Dzięki wielkie i pozdrawiam!!! :D
malmika
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) malmika » 29.05.2006 19:18

co do trasy i ilości km to proponuję wyliczyć na automapie( ja w ubiegłym roku pojechałem w ciemno-pierwszy raz i bez jakiejkolwiek mapy-kaskader z żoną i córką- mapę dali mi na granicy chorwackiej) z wyliczenia trasy w km na kompie to różnica do 10 km.
Ja jechałem z Rzeszowa do miejscowości Porec tj około 40 km od Puli.
Ceny kwater to musisz bliżej określić np. ilość osów i przybliżony termin .
Greeno
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greeno » 29.05.2006 19:25

Interesuje mnie 2 osobowa kwatera w terminie 21.07 lub początek sierpnia czas pobytu 10 dni.
malmika
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) malmika » 29.05.2006 19:36

to jest akurat w samym szczycie sezonu i przyzwoite miejsce to za taką dwójkę w Puli czy Poreciu to około 30 E do 35 E za dobę.
siedem dni to bez problemu ale dziesięć to już musisz uzgodnić z gospodarzem.
Ja wyjeżdzam 21-07-2006 do Porecia i też chciałbym 10 dni - dlatego wysłałem zapytanie do Chorwata tam gdzie byłem w roku ubiegłym.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone