Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WYSPY: Šolta, Rab, Cres, Lošinj...7 raz w CRO!:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 26.06.2011 12:42

Bardzo fajna relacja, miło poczytać i przede wszystkim pooglądać! Czy masz może jakieś namiary www na aperatmenty w których mieszkaliście w Martiniscicy?Wyglądają świetnie a i miejscowość jest ciekawa.
Mogą być kiedyś przydane.
Pisałaś że nie mieliście zbyt wiele czasu na plażowanie ale może jesteś w stanie napisać kilka słów o tym jak wyglądają plaże na wyspach?Jak człowiek jeździ to plus minus może coś zaobserwoać, czy jest ich dużo, czy są zirowe czy raczej skały wchodzące do wody. Kilka ujęć wskazuje na plaże żwirkowe ale taka bajkowa plaża jaką widać z Lubenic to pewnie tylko dla wytrwałych piechurów lub posiadaczy pontonów :(
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.07.2011 13:19

ally napisał(a):Bardzo fajna relacja, miło poczytać i przede wszystkim pooglądać! Czy masz może jakieś namiary www na aperatmenty w których mieszkaliście w Martiniscicy?Wyglądają świetnie a i miejscowość jest ciekawa.
Mogą być kiedyś przydane.
Pisałaś że nie mieliście zbyt wiele czasu na plażowanie ale może jesteś w stanie napisać kilka słów o tym jak wyglądają plaże na wyspach?Jak człowiek jeździ to plus minus może coś zaobserwoać, czy jest ich dużo, czy są zirowe czy raczej skały wchodzące do wody. Kilka ujęć wskazuje na plaże żwirkowe ale taka bajkowa plaża jaką widać z Lubenic to pewnie tylko dla wytrwałych piechurów lub posiadaczy pontonów :(


Witaj ally :)
jak wiadomo plaże są żwirowe w większości miasteczek, jednak niektóre mają plaże blisko, niektóre dalej :)
W Martiniscicy plaża była żwirowa wąska, a szeroka zaczynała się dopiero w Miholascicy. Tam natomiast był kamp, a apartamenty dość wysoko na skałkach :) Martiniscica została wybrana ze względu na dobre położenie, w każdą stronę było km podobnie, więc jako baza wypadowa była bardzo dobra :)
Ja zakochałam się w Veli Losinj ale nie wiem jak z plażami, widziałam skałki, ale plaże pewnie są żwirkowe gdzieś niedaleko miasteczka...
W mojej relacji starłam się pokazać zdjęcia miasteczek i plaż, także musisz pooglądać :)
Na pewno jest ich sporo, ale są często ukryte w urokliwych zatoczkach. Najwięcej dla mnie ciekawych plaż przy miasteczkach było na wyspie Brac, Pag, Płw. Peljesac i oczywiście na Riwierze Makarskiej...piaszczyste na wyspie Rab.

namiary na apartament:
http://www.apartmani-martinscica.com/

Tatjana Becirovic
e-mail:tatjanabecirovic@hotmail.com, tel ++385 51 574 183
jak chcesz coś jeszcze pytać to śluzę pomocą :)
croman80
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) croman80 » 28.07.2011 15:56

Ines super relacja!!! :)
Co bardziej polecasz na wakacje Losinj czy Brac :)?
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 29.07.2011 11:44

super relacja Ines:) - Cres zwiedziłam 2 lata temu, miło było wrócić wspomnienia przy okazji tej relacji:).

W tym roku nie mamy na razie w planie nic ale przy odrobinie szczęscie byc może uda nam sie chociaż na tydzień wyskoczyć do Cro....wymysliłam więc Rab bo blisko, z dzieckiem i do tego nie byliśmy tam jeszcze. Cres i Pag już znamy.

Moż masz namiar na ten apartament przy morzu na Rabie? Będę wdzięczna;)

pozdrawiam
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 29.07.2011 14:47

Ewa Góra napisał(a):Witaj Ines
Jeśli pozwolisz,podłączę sie pod grupę "czytaczy".Jak do tej pory, na zdjęciach pokazujesz, to co i mnie najbardziej urzeka w Chorwacji.
Z nieciepliwością oczekuję na Twoje spostrzeżenia z Losinj.
Mali Losinj to moje ukochane miejsce.Mamy tam wielu przyjaciół i bardzo wiele dobrych wspomnień z kilkukrotnego pobytu tamże.
Nie było nam dane w tym roku być w Chorwacji, dlatego z wielką przyjemnością będę tam z razem z Tobą.


Witaj Ewo, jesli mogłabym prosić o jakieś wskazania co do Losinj to będę bardzo, bardzo wdzięczna. Wybieramy się tam niewielka ekipą z dzieciorkami i liczę na niezapomniane przeżycia :D Może mogłabyś wskazać jakieś klimatyczne miejsca, fajne kwaterki (jedziemy jak zwykle w ciemno :oops: ) itp.
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 29.07.2011 17:36

Cześć Ines.

Bardzo fajna relacja, jak zawsze wyglądasz super.

Chcemy jeszcze raz w tym roku wyskoczyć na kilka dni do cro i bardzo zauroczyły mnie Twoje fotki z Rab.Zresztą cała relacja super.
Czy masz namiary na wasz apartament ?

Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 30.07.2011 21:00

croman80 napisał(a):Ines super relacja!!! :)
Co bardziej polecasz na wakacje Losinj czy Brac :)?


croman80 witaj :)
Cieszę się, że Ci się podobało :)
Hmmm....trudny wybór, obie wyspy piękne i inne, ale według mnie piękniejsza jest Brac :)
Cres i Losinj to wyspy bardziej włoskie, a Brac to zdecydowanie klimaty dalmackie :twisted:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 31.07.2011 13:35

ArliJ napisał(a):super relacja Ines:) - Cres zwiedziłam 2 lata temu, miło było wrócić wspomnienia przy okazji tej relacji:).

W tym roku nie mamy na razie w planie nic ale przy odrobinie szczęscie byc może uda nam sie chociaż na tydzień wyskoczyć do Cro....wymysliłam więc Rab bo blisko, z dzieckiem i do tego nie byliśmy tam jeszcze. Cres i Pag już znamy.

Moż masz namiar na ten apartament przy morzu na Rabie? Będę wdzięczna;)

pozdrawiam



ArliJ :) dzięki za bardzo miłe słowa :)
http://www.lopar.com/eng/accomodation/p ... n/117a.php
http://www.lopar.hr/hrv/privatni-mario_stancic.html
oto namiary, kwatery prowadza b. mili ludzie :) są tam 3 duże piękne domy, przy samej plaży, a zarazem jest tam cisza i spokój :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 31.07.2011 13:52



a tu jedna z moich ulubionych chorwackich nutek :)
idealna na wieczór przy chorwackim winie :)

Jeśli ktoś jest z Wawy polecam świetną knajpkę chorwacką, prowadzoną przez rodzinkę polsko - chorwacką :)
http://www.winachorwackie.pl/

Byliśmy tam ostatnio na kolacji, pyszne owoce morza i duży wybór win :)
w tym sklep z winami :twisted:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 31.07.2011 22:23

madzia1981 napisał(a):Cześć Ines.

Bardzo fajna relacja, jak zawsze wyglądasz super.

Chcemy jeszcze raz w tym roku wyskoczyć na kilka dni do cro i bardzo zauroczyły mnie Twoje fotki z Rab.Zresztą cała relacja super.
Czy masz namiary na wasz apartament ?

Pozdrawiam


madzia1981 witaj :)
wielkie dzięki za komplementy :)
Rab z dzieciaczkiem jak najbardziej :)
namiary na kwaterę powyżej :)

Serdecznie Pozdrawiam!
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 01.08.2011 22:50

viltob08 napisał(a):
Ewa Góra napisał(a):Witaj Ines
Jeśli pozwolisz,podłączę sie pod grupę "czytaczy".Jak do tej pory, na zdjęciach pokazujesz, to co i mnie najbardziej urzeka w Chorwacji.
Z nieciepliwością oczekuję na Twoje spostrzeżenia z Losinj.
Mali Losinj to moje ukochane miejsce.Mamy tam wielu przyjaciół i bardzo wiele dobrych wspomnień z kilkukrotnego pobytu tamże.
Nie było nam dane w tym roku być w Chorwacji, dlatego z wielką przyjemnością będę tam z razem z Tobą.


Witaj Ewo, jesli mogłabym prosić o jakieś wskazania co do Losinj to będę bardzo, bardzo wdzięczna. Wybieramy się tam niewielka ekipą z dzieciorkami i liczę na niezapomniane przeżycia :D Może mogłabyś wskazać jakieś klimatyczne miejsca, fajne kwaterki (jedziemy jak zwykle w ciemno :oops: ) itp.


jeśli mogę polecić to zdecydowanie Veli Losinj lub Osor..klimatyczne miejsca :)
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 01.08.2011 23:14

ines napisał(a):
viltob08 napisał(a):
Ewa Góra napisał(a):Witaj Ines
Jeśli pozwolisz,podłączę sie pod grupę "czytaczy".Jak do tej pory, na zdjęciach pokazujesz, to co i mnie najbardziej urzeka w Chorwacji.
Z nieciepliwością oczekuję na Twoje spostrzeżenia z Losinj.
Mali Losinj to moje ukochane miejsce.Mamy tam wielu przyjaciół i bardzo wiele dobrych wspomnień z kilkukrotnego pobytu tamże.
Nie było nam dane w tym roku być w Chorwacji, dlatego z wielką przyjemnością będę tam z razem z Tobą.


Witaj Ewo, jesli mogłabym prosić o jakieś wskazania co do Losinj to będę bardzo, bardzo wdzięczna. Wybieramy się tam niewielka ekipą z dzieciorkami i liczę na niezapomniane przeżycia :D Może mogłabyś wskazać jakieś klimatyczne miejsca, fajne kwaterki (jedziemy jak zwykle w ciemno :oops: ) itp.

jeśli mogę polecić to zdecydowanie Veli Losinj lub Osor..klimatyczne miejsca :)
[quote]

Baaaaaaaaaardzo dzięki :D Już wkrótce wyruszamy, więc pewnie dodam swoje 3grosze :coool: :papa:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 02.08.2011 18:29

Koniecznie po powrocie napisz jak było :twisted:
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 02.08.2011 18:51

witam, super relacja. Jak przyjdzie zimową czas na decyzję co do wyjazdu w 2012 na pewno zgłoszę się po poradę.
A teraz z innej beczki. Chcemy naszym gospodarzom zrobić fajną multimedialną prezentację (reklamę ich lokalu) i chciałabym zrobić chorwacki podkład muzyczny. Poproszę o jakąś muzyckę klimatyczną, bo nie chciałabym zamieścić czegoś niestosownego, a po chorwacku ni huhu :lol:
croman80
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) croman80 » 04.08.2011 08:41

Wlasnie dotarlem do twojej relacji z pelejsaca, cudowne fotki, czy woda może być aż tak przejrzysta?
teraz już nie wiem czy Brac a może Peljesac, Pag interesujący....Ines pomóż!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
WYSPY: Šolta, Rab, Cres, Lošinj...7 raz w CRO!:) - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone