Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Murter, Tisno : Czy warto ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
audiKSP
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 08.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 27.03.2015 17:13

Ja jadę szósty raz do Cro. DWa razy miałem rezerwację, trzy razy w ciemno. Wszystko zależy od tego w jakim miesiącu się jedzie. Kiedyś w Supetar na Brac w sierpniu nie mogliśmy nic znaleźć i ledwo ledwo przez jakąś agencję udało się znaleść słaby apartament. ALe to był sierpień, dlatego teraz też zarezerwowałem sobie jednak lokum. W misiącach maj, czerwiec, wrzesień na 100% jechałbym w ciemno.
A co do Murteru... Mam nadzieję że się nie rozczarujemy. Też jeszcze tam nie byliśmy. Okaże się :)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 27.03.2015 23:05

Na pewno będę tam na plaży na początku lipca
carloss6
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.05.2015
Nocne atrakcje w sierpniu(17-23) na wyspie murter?

Nieprzeczytany postnapisał(a) carloss6 » 25.05.2015 01:47

Witam, wybieram się na wyspę Murter 17 sierpnia i planuje zostać do 23-24.08. Jadę tam ze sporą grupą znajomych i zastanawiamy się czy jest gdzieś w okolicy jakiś klub nocny gdzie będziemy mogli się pobawić?

Ostatni raz byłem tam jakieś 8 lat temu i z tego co pamiętam najbliżej znajdował się klub Hacienda (w okolicy miejscowością vodice) ale nie wiem czy będzie jeszcze otwarty skoro to końcówka sezonu. Z tego co wyczytałem powstało w Tisnie jakiś miejesce Gadren Tisno. Orientuje się może ktoś czy będzie to otwarte między 17 a 23.08? Był ktoś może tam i jest w stanie powiedzieć coś więcej o tym miejscu?

Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wyspa Murter, Tisno : Czy warto ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone