Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wynajem przyczep na campingach

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
donia81
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 13.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) donia81 » 26.04.2015 21:49

Witam, chętnie podzielę się informacją w tym temacie:) Sama mam dwójkę dzieci i szukałam campingu bo to zawze jakaś atrakcja :) Chcieliśmy już kupować namiot, materace i śpiwory ale stwierdziliśmy, że to zajmie pół auta a gdzie jeszcze bagaże i pies? Ostatecznie udało nam się znależć chyba jedyny camping we Vrsar (okolice Puli i Porec) gdzie można było wypożyczyć urządzoną przyczepę (caravan). Polecam camping Tina, tutaj bezpośredni link: http://www.campingtinavrsar.net/. Camping jest mały, znajduje się w bliskim sąsiedztwie dużego campingu Orsera zdaje się. Na campingu są tylko 3 caravany, każdy z dużym przedsionkiem, przed którym dodatkowo stały stoliki i krzesła wraz z parasolem. Myśmy byli w zeszłym roku we wrześniu, po sezonie, było taniej. Aha pieska w końcu zostawiliśmy w domu z moim tatą ale zabranie zwierzaka ze sobą nie było problemem. Spotkałam panią z miejscowości niedaleko nas (w Niemczech) i właśnie miała ze sobą pieska.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.04.2015 10:11

Na Istrii jest sporo kempingów gdzie można wynająć przyczepę (caravan)

http://www.avtokampi.si/mobilne-hisice. ... ta=tekstil

Tyle, że w miarę tanio jest przed sezonem lub po :idea:
donia81
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 13.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) donia81 » 29.04.2015 16:01

Tak, wiem. Myśmy byli w zeszłym roku na początku września właśnie. Dziwne tylko, że z listy, którą podałeś jest Orsera (dokładnie obok mieszkaliśmy) i przeglądając ich stronę www i wiele innych campingów w okolicy nigdzie nie natrafiłam na wynajem urządzonej przyczepy.
W tym roku chcemy trochę bliżej i wybór padł na Krk i tutaj znów jedyny camping na jakim tym razem do wynajęcia duży urządzony namiot (w przyczepie trochę było mężowi ciasno jeśli chodzi o spanie, jest bardzo wysoki) to camping Krk. Jest na nim z tego co wyczytałam sporo atrkacji dla dzieci a to ważne. Jeżeli ktoś mógłby jeszcze coś dorzucić o tym campie, byłabym bardzo wdzięczna! Znalazłam jedną opinię bodajże z 2013 roku, że jest w miarę ok. Jestem już prawie zdecydowana ale chciałabym wiedzieć jak daleko z tego kampu jest na jakąś piazczystą plażę. No i jak wygląda sprawa z mieszkającymi niedaleko w okolicy wyspy Cres delfinami a dokładnie czy ktoś w tych okolicach potkał się z ofertą tzw. Delfin Safari (na takie coś natrafiłam we Vrsar na przykład) tzn o 5:00-6:00 rano się jedzie łodzią i organizatorzy z tego co zrozumiałam rzucają na przynętę coś co delfiny lubią i pełno ich przypływa. Jak już będziemy na Krk to o ten Cres myślę warto zachaczyć z powodu delfinów. Jak to wygląda we wrześniu (5-11.09) z promem tam, jaka cena i jak często pływa? Rozumiem, że bez auta na Cres nie ma się co wybierać. Doczytałam, że to taka dzika natura raczej, są tam sępy płowe gdzieś, muzeum delfina też ale żadnych delfinów się tam nie zobaczy, chyba, że na filmie. Pozdrawiam i z góry dziękuję!
donia81
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 13.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) donia81 » 29.04.2015 16:02

Aha jezcze dużo ludzi poleca pobliki Punat ale znów tam nigdzie nie ma namiotów do wynajęcia....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.04.2015 16:19

donia81
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 13.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) donia81 » 29.04.2015 18:47

Dziękuję Panie Januszu.
kobert4
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 09.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobert4 » 05.05.2015 03:19

my bylismy na Krk w zeszlym roku w sierpniu. Klimat wspanialy,zapach lawendy, piekna starowka zyjaca cala noc. Kempingi sa tam tylko dwa,jeden mniejszy na uboczu miasta a drugi niemal w centrum, jest ogromny wiec z pewnoscia maja tam przyczepy do wynajecia ale ogolnie byl drogi, gdzie indziej juz w tej cenie znalazlo by sie apartament dla nas, bylismy w dwi os. Samochod namiot, a ludzi bylo tak duzo ze na poczatku mowili nam ze niema miejsc, ale potem ktos kazal nam sie rozejrzec i znalezlismy jakis kaaleczek miejsca, ale namioty tam byly niemal jeden na drugim, zostalismy tam noc bo, juz nie mielismy wyjscia, sciemnalo sie. Tak ze w sezonie watpliwa sprawa zeby wynajac przyczepe bez rezerwacji. Na drugi dzien z tamtad ucieklismy bo straszny "moloch" na dluzsza mete nie dla mnie :) chyba ze ktos lubi tlumy. Jesli chodzi o atrakcje dla dzieci, nie rozgladalem sie za tym ale z pewnoscia jest duzo bo kemping ogromny. Plazy piaszczystej tam nie spotkalismy, chyba niema, a jesli chodzi o wycieczki, delfiny, nurkowanie, to stoja na ulicy naganiacze, znajdzie sie z pewnoscia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2015 06:38

kobert4 napisał(a):my bylismy na Krk w zeszlym roku w sierpniu. Klimat wspanialy,zapach lawendy, piekna starowka zyjaca cala noc. Kempingi sa tam tylko dwa,jeden mniejszy na uboczu miasta a drugi niemal w centrum, jest ogromny wiec z pewnoscia maja tam przyczepy do wynajecia

Chodzi zapewne o kamp Jeżevac - są tam tylko mobil home, przyczep i namiotów do wynajęcia nie ma.
Kamping ma 11 ha - więc nie jest to moloch w porównaniu z kampingami na Istrii.
Ciasno i tłoczno jest dlatego, że parcele są małe i powierzchnia kempingu wykorzystana do maksimum.
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 22.05.2019 14:13

Podłączam sie pod pytanie . Szukam przyczepy kempingowej do wynajęcia dla znajomych w sierpniu w okolicy Dubrownika .
Ktoś coś wie , może słyszał ?
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
wynajem przyczep na campingach - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone