Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wylot do Dubrownika - 14 dni, last minute! 397pln/2strony

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 27.07.2012 17:33

Przed chwilą dzwoniłem do Call Center OLT`a. Loty z Poznania do Zadaru nie zostały odwołane i odbywają się zgodnie z planem. Są one uznawane jako czartery i nie podlegają pod OLT Express Regional Sp. z o.o. które upada.
turli
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) turli » 27.07.2012 17:50

Inde napisał(a):Przed chwilą dzwoniłem do Call Center OLT`a. Loty z Poznania do Zadaru nie zostały odwołane i odbywają się zgodnie z planem. Są one uznawane jako czartery i nie podlegają pod OLT Express Regional Sp. z o.o. które upada.


sorry ale ty im jeszcze wierzysz? Dwa dni temu zrobili konferencje a na drugi dzień padli. OLT Express Poland to siostra OLT EXpress Regional, który pada. Obie spółki powiązane są z AG, które za chwile upadnie. ULC może zabrać 1 sierpnia koncesje OLT Express Poland.

Może loty do Zadaru, te jutrzejsze się odbędą ale następne...nie wiadomo. Ja miałem lecieć 4 sierpnia :/
Santomi
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Santomi » 27.07.2012 18:32

No nic, my mieliśmy mieć też lot 4 sierpnia do Zadaru i 11 powrót, jakkolwiek, nie wiadomo czy dolecimy, jak dolecimy to czy wrócimy itd...na dniach zapewne się okaże, najgorszej że samochód własny u nas odpada,

miejsca w autokarze trzeba rezerwować wcześniej, poza tym trzeba mieć dodatkowo pieniądze, które póki co są utopione w biletach lotniczych..

pociąg z przesiadką w wiedniu, ok. 500 zł w jedną stronę za osobę...

chyba że ktoś wybiera się autem i ma jakieś miejsca wolne dla 2 osób...?

no i pozostaje jeszcze stopem..

jakby nie patrzeć, wałek jak nic :/
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 27.07.2012 18:52

turli napisał(a):
Inde napisał(a):Przed chwilą dzwoniłem do Call Center OLT`a. Loty z Poznania do Zadaru nie zostały odwołane i odbywają się zgodnie z planem. Są one uznawane jako czartery i nie podlegają pod OLT Express Regional Sp. z o.o. które upada.


sorry ale ty im jeszcze wierzysz? Dwa dni temu zrobili konferencje a na drugi dzień padli. OLT Express Poland to siostra OLT EXpress Regional, który pada. Obie spółki powiązane są z AG, które za chwile upadnie. ULC może zabrać 1 sierpnia koncesje OLT Express Poland.

Może loty do Zadaru, te jutrzejsze się odbędą ale następne...nie wiadomo. Ja miałem lecieć 4 sierpnia :/


Wierze, bo to moja jedyna okazja na urlop w całym roku. Konsultantka zapewniała, że lot się odbędzie (mój jest 8 i 16 września). Czekamy na rozwój sytuacji z ULC i na bieżąco będe monitorował sytuacje.

:wink:
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 27.07.2012 18:59

W razie problemów z transportem mam wolne miejsca jak chcecie w busie -> info w dziale forum autostop , koszt 350 zł w jedną stronę / osoba , powrót tanszy , odbieram i zabieram spod wyznaczonego celu -> spod waszego domku do waszej kwatery bez przesiadek , kombinowania itp. , info 50760487 , moze nie tak tanio jak OLT , ale za to pewnie i taniej nizli pociagiem :)

swoja droga jedyny plus w tej sytuacji z liniami lotniczymi ze oddadza kase -> informacja od kolezanki pracujacej w biurze olt
aaaaa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaaaa » 27.07.2012 22:58

witam,
mam wykupiony lot 11 sierp do zadaru, wreszcie udalo mi sie dodzwonic do tej infolinii i wiem tyle ze nie mozna teraz anulowac rezerwacji bo nie oddadza kasy -loty czarterowe na razie kursuja i trzeba czekac na ogloszenie upadlosci czy tam zawieszenia lotow miedzynarodowych, generalnie beznadzieja bo bede musia chyba anulowac rezerwacje hotelu i liczyc ze albo znajdizemy cos na miejscy (jak polecimy) albo wogole urlop przepada
co za zycie;/
aaaaa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaaaa » 28.07.2012 16:19

dzwonilam dzis do informacji na Ławicy i czarter OLT do Zadaru dzis polecial;)
można tez monitorowac http://www.zadar-airport.hr/en
jest nadzieja;]
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 28.07.2012 17:31

aaaaa napisał(a):dzwonilam dzis do informacji na Ławicy i czarter OLT do Zadaru dzis polecial;)
można tez monitorowac http://www.zadar-airport.hr/en
jest nadzieja;]


Dzięki za info, ciekaw jestem jak ten wrzesień będzie wyglądał.
turli
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) turli » 29.07.2012 23:54

ja cały czas martwię się tym

Utrata koncesji grozi także OLT Express Poland, wykorzystującego flotę Airbusów. - OLT Express Poland na razie może działać normalnie. Wciąż jednak nie dostaliśmy od OLT pełnego sprawozdania finansowego, na co czas daliśmy firmie do końca miesiąca - ujawniła Karina Lisowska z biura prasowego ULC.

Więcej... http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,122 ... z223DAFYMb
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 30.07.2012 15:24

turli napisał(a):ja cały czas martwię się tym

Utrata koncesji grozi także OLT Express Poland, wykorzystującego flotę Airbusów. - OLT Express Poland na razie może działać normalnie. Wciąż jednak nie dostaliśmy od OLT pełnego sprawozdania finansowego, na co czas daliśmy firmie do końca miesiąca - ujawniła Karina Lisowska z biura prasowego ULC.

Więcej... http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,122 ... z223DAFYMb


No to w środę wszystko powinno być jasne. Albo lecimy albo zwrot kasy.
Manga
Cromaniak
Posty: 613
Dołączył(a): 24.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Manga » 31.07.2012 08:31

Ponad 360 turystów, którzy mieli jechać na wakacje do Egiptu zostało uziemionych w kraju. Linie lotnicze OLT Express odwołały wszystkie loty czarterowe. Najprawdopodobniej dzisiaj spółka OLT Express Poland zgłosi wniosek o upadłość.

Zawsze się mozna pocieszyć,że inni bardziej wtopili ...Amber Gold juz nie wypłaca lokat ;)
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 31.07.2012 08:42

Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 31.07.2012 08:45

Jeśli loty czarterowe są zawieszane przez przewoźnika, to nie nie oznacza to jeszcze, że organizator przelotu - biuro turystyczne nie zorganizuje lotu, który będzie wykonywany przez inną firmę lotniczą.

Oficjalny komunikat OLT stwierdza: Od 31 lipca br. realizowane przez OLT Express Poland sp. z o.o. przeloty czarterowe na rejsach zagranicznych zostają zawieszone.

Czyli OLT-em już nikt poleci. Natomiast czy ScandJet zorganizuje zastępczy samolot na Poznań-Zadar, tego na razie chyba nikt nie wie. Mają czas do końca tygodnia...

Biuro Sun & Fun, które OLT-em wysyłało turystów do Egiptu, zakontraktowało lot z innym przewoźnikiem. Ale to stało się dziś w nocy, w środku tygodnia, gdy ruch jest mniejszy. Jak będzie w weekend? Zobaczymy :wink:
Santomi
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.08.2010
Re: wylot do Dubrownika - 14 dni, last minute! 397pln/2stron

Nieprzeczytany postnapisał(a) Santomi » 31.07.2012 12:01

turli napisał(a):
ilusil napisał(a):Wpadłam na extra last minute do chorwacji!

https://www.tui.pl/rezerwacja-oferty?id_o=65042&trv=ch


My lecieliśmy (14-21 lipca), ale z OLT express (kupione za pośrednictwem Scandjet), z Poznania do Zadaru za 399, też polecam tą opcję.



OLT express upada. Ja mam lot 4 sierpnia i coś czuję że nie wylecę :/


Loty łącznie z 4.08 zostały odwołane, czy pisalibyście się na przejazd busem? bo jest opcja zorganizowania dojazdu busem od drzwi do drzwi za atrakcyjną cenę, ale nie ma chętnych na zapełnienie busa, od nas byłby już 2 osoby
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
wylot do Dubrownika - 14 dni, last minute! 397pln/2strony - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone