Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjście awaryjne

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BOMEK
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 17.03.2006
Wyjście awaryjne

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOMEK » 17.03.2006 21:27

Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji.Zaklepaliśmy termin w Duce w czerwcu(z czyjegoś polecenia).Wśród opini o tej miejscowości na forum przeważają te negatywne.Mam ogromną prośbę.Czy mógłby mi ktoś podać namiary na jakąś spokojną kwaterkę,blisko morza w promieniu 10-20km od Duce(gdyby ta nasza okazała się do.....).
Jedziemy od 15.06-3 osoby.Opisujecie tak ładne miejsca,że to nasze wydaje się być nieciekawe.Chętnie zamienimy piaszczystą plażę na nurkowanie z maską. W najgorszym razie olejemy zaliczkę i będziemy szukać na miejscu.Byłoby łatwiej gdyby Starzy Wyjadacze coś podpowiedzieli.Nie pozwólcie żeby nasze wspomnienia kojarzyły nam się z widokiem "jakiejś fabryki".
Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
farenhajt
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 20.03.2006 08:10

Nie widziałam w Duce żadnej fabryki.Miejscowość spokojna,dobra baza wypadowa,piaszczysta plaża,jedyny minus to jadranka biegnąca przez środek,ale jak ma się kwatery po stronie morza, to spoko, wystarczy zejść kilka stopni i jest się na plaży.
Z doświadczenia wiem że nie warto rezerwować wcześniej,na miejscu zawsze można znależć fajne kwatery-jest ich tam setki
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 21.04.2006 00:31

Z tą fabryką ktoś przesadził. Jest jakiś zamknięty zakład nad morzem, ale nie w Duce a w sąsiedniej miejscowości, jadąc od Splitu przed Duce. z Duce jej nie widziałam, widać ją ze Staro Selo - takiej opuszczonej wioseczki na zboczu nad Duce. Duce przylega do Omiszu, dzięki czemu bez problemu można przejść się na wieczorne winko czy piwo na starówce, nie krzywdząc kogoś, kto musiałby być kierowcą. Plaża jest żwirowa. Plusem jest brak jeżowców. Ich obecność jest podobno potwierdzeniem czystości wody, ale ta w Duce też była kryształowa. Minusem są tiry jeżdżące po Jadrance, mi nie przeszkadzały, bo mam kamienny sen i mało co mnie ruszy jak śpię.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone