Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wybieramy się w lipcu do Trogiru ? Co ciekawego ?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
oz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 22.03.2006
Wybieramy się w lipcu do Trogiru ? Co ciekawego ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) oz » 23.03.2006 19:32

:) po drodze można zobaczyć i na miejscu również ? Gdzie po drodze nocować i jak jechać z Łodzi - przez Czechy czy przez Słowację autostradą z maluchem 3 latkiem ? dzięki ...! a auto z LPG . :)
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 24.03.2006 08:47

Jak spojrzysz na moją stronę
www.mojachorwacja.boo.pl
na pewno co nieco się dowiesz :D
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 24.03.2006 10:11

Trogir jest urzekający. Wąskie uliczki, urokliwe zaułki, biel kamieni, mnóstwo kościołów, wartościowe muzea, spory wybór win, najdroższe Dalmacji widokówki :-D . I jachty przy których większość turystów robi sobie fotki ;-)
Należy liczyć tylko na wyrozumiałość 3.latka - rok temu nasz synek wybitnie się nudził i trzeba było mocno skrócić wycieczkę :-(
Piotrek22
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 12.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek22 » 10.04.2006 17:31

Trogir jest naprawdę uroczy i pełen klimatu. Oprócz tego co napisano wyżej mnie podobały się bardzo knajpki wkomponowane w podwórka i pustostany. W nocy pięknie oświetlone. No i te jachty. Sami robilismy sobie przy nich zdjęcia, czasem przypływają takie, że dech zapiera. No i codziennie sa inne. Na pewno będziemy w tym roku też w Chorwacji, gdzie jeszcze nie wiem, ale Trogir na pewno odwiedzimy chodźby na jeden wieczór. Pozdrawiam.
Na pocieszenie powiem, że moje maluchy maję 15 i 12 lat ale też sie nudzą w samochodzie.
Piotrek22
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 12.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek22 » 10.04.2006 17:32

Trogir jest naprawdę uroczy i pełen klimatu. Oprócz tego co napisano wyżej mnie podobały się bardzo knajpki wkomponowane w podwórka i pustostany. W nocy pięknie oświetlone. No i te jachty. Sami robilismy sobie przy nich zdjęcia, czasem przypływają takie, że dech zapiera. No i codziennie sa inne. Na pewno będziemy w tym roku też w Chorwacji, gdzie jeszcze nie wiem, ale Trogir na pewno odwiedzimy chodźby na jeden wieczór. Pozdrawiam.
Na pocieszenie powiem, że moje maluchy maję 15 i 12 lat ale też sie nudzą w samochodzie.
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 29.04.2006 20:00

W Trogirze byłem 5 lat temu i najbardziej utkwiła mi w pamięci kamienna ława/stół(podobną widziałem w Korczuli),która mieści się z tego co pamiętam przy jakimś małym kościółku(chyba),dużo turystów robiło sobie tam zdjęcia.Jest to gdzieś na początku starówki,od strony lądu,dość łatwo tam trafić,polecam wszystkim odwiedzić to miejsce.Sorki,za niezbyt szczegółowe dane. :|
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 30.04.2006 10:36

No i te jachty

Mogą być takie:
Obrazek
Takie:
Obrazek
Albo i jeszcze inne :lol:
Obrazek


najbardziej utkwiła mi w pamięci kamienna ława/stół

Pewnie chodzi o to:
Obrazek
więcej zdjęć z Trogiru i okolic tutaj
http://wojan.dobrebopolskie.com/?=&9042_pageNo=0
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 30.04.2006 13:17

Tak,właśnie o to mi chodzi :)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Wybieramy się w lipcu do Trogiru ? Co ciekawego ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone