Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wybetonowane plaże

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Opium
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.06.2004
Wybetonowane plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Opium » 29.06.2004 15:02

witam wszystkich:-)
Po raz drugi wybieram się do Chorwacji. Poprzednim razem byłam w Trogirze, piekna plaża, piękne ostre kamyki:-) W tym roku mój wybór padł na Istrię, chcę osiąść gdzies w pobliżu Puli. I tutaj pojawiają się wtpliwości. W którymś z przewodników wyczytałam, ze plaze Istrii w większości są wybetonowane. czy ktoś moe mi powiedziec, czy tak jest rzeczywiście? Jesli tak, mam czas na zmiane planów i wybór innego miejsca. Drugie pytanie dotyczy natrysków na plaży. Jest to dla mnie ważne z uwagi na uczulenie, które mnie dopadło po tygodniu kąpieli w solance:-), podczas pobytu poprzednim razem. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Jeszcze jedno - chętnym służę namiarami na apartamenty w Trogirze, tuż przy plazy.
Pozdrawiam 8)
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 29.06.2004 15:28

Plaze na istri są różne.
Moje doświadczenia: Porecz - plaze żwirkowe
Opatija - też żwirek+ beton (w mieście)
Rabacz - żwirek
Turnica -plaza betonowa lub skałki, tam gdzie turyści - tam żwirek

W prysznicach na plazy jest woda odsalana a nie słodka. W dużych miastach i na duzych kempach sa prawie zawsze
Izowita
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 30.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izowita » 01.07.2004 20:14

ja tez mam takie uczulenie ale kilka dni przed wyjazdem zawsze zaczynam pic wapno i pije je przez cały pobyt i sprawa załatwiona :)
amaciej
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) amaciej » 02.07.2004 00:35

prosze o namiary na te apartamenty i troche detali ew foto pozdrawiam macio gg8765482 lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kolbe1
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 17.06.2004
Polecam !! TuŻ Za PulĄ

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolbe1 » 02.07.2004 15:49

:D Bardzo polecam , troche za Pulą , miasteczko Pramentura i camp Stupice, oczywiście są też kwatery prywatne ale bardzo mała ilość,

Plaże na campie to skałki, trawka, beton i żwirek - oczywiście na brzegu natryski z :roll: odsoloną wodą -

Blisko do Puli w razie niepogody

Polecam
kolbe1
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 17.06.2004
Polecam !! TuŻ Za PulĄ

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolbe1 » 02.07.2004 15:52

:D Bardzo polecam , troche za Pulą , miasteczko Pramentura i camp Stupice, oczywiście są też kwatery prywatne ale bardzo mała ilość,

Plaże na campie to skałki, trawka, beton i żwirek - oczywiście na brzegu natryski z :roll: odsoloną wodą -

Blisko do Puli w razie niepogody

Polecam

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone