Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wrzesien 2015 gdzie jechac

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michalkrak
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 17.05.2015
wrzesien 2015 gdzie jechac

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalkrak » 24.08.2015 16:47

witam, mamy chec wyskoczyc pierwszy raz na pare dni na fkk rejon rovinj do zadaru ktos cos poleci, a moze ktos jedzie i by chcial ... parka 35latek z krakowa
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 24.08.2015 19:55

Cześć.
Czy dobrze zrozumiałem, że interesuje Cię wybrzeże od Rovinje do Zadaru??
Toż to pół Chorwacji...
Ciężko jest doradzić cokolwiek przy tak szczątkowych informacjach...
michalkrak
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 17.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalkrak » 25.08.2015 11:12

Jest rozległe bo jesteśmy otwarci jakby ktoś chciał się dołączyć. A najbardziej zależy nam na pogodzie i pewnie im niżej tym cieplej w tym okresie a terminu nie mamy ustalonego......
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 25.08.2015 12:59

Aha...
W takim razie życzę udanego wypoczynku. :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5184
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.09.2015 09:16

michalkrak napisał(a):witam, mamy chec wyskoczyc pierwszy raz na pare dni na fkk rejon rovinj do zadaru ktos cos poleci, a moze ktos jedzie i by chcial ... parka 35latek z krakowa


wrzesień jutro się kończy więc opowiadajcie jak było :)
AlAn_K
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 22.11.2015 16:01

Albo mu się tam tak spodobało, że został, albo szuka gaci by wyjść poza FKK :)
Chyba, że jest z nimi tak jak z moją żoną. Odkąd zaprowadziłem ją na FKK, nie chce iść na żadną inną plażę !
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5184
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.11.2015 14:59

AlAn_K napisał(a):Albo mu się tam tak spodobało, że został, albo szuka gaci by wyjść poza FKK :)
Chyba, że jest z nimi tak jak z moją żoną. Odkąd zaprowadziłem ją na FKK, nie chce iść na żadną inną plażę !


Tak jest z większoscią normalnych ale wyluzowanych i ciekawych ludzi

Jak juz kogos uda nam sie namówic na N plaże ten już na tekstylnych jakoś mniej komfortowo sie czuje

Czy byli z nami znajomi, przyjaciele, koleżanka z pracy, ciotka, kuzynka, szwagierka - nieważne - wszyscy oni ot tego czasu jeżdzą z nami lub jak nam nie pasi to sami się organizują i namawiają kolejnych znajomych :)

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
wrzesien 2015 gdzie jechac
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone