Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrócilismy :) (Hvar i wybrzeze od Splitu po Cavtat)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zołza
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 17.02.2005
Wrócilismy :) (Hvar i wybrzeze od Splitu po Cavtat)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zołza » 22.08.2005 01:03

Chorwacja powalila mnie na kolana.Przepiekny kraj.Zaczelismy od Hvaru(camp Lili wg.zalecen :P),zjechalismy wyspe i po 6 dniach pelnych wrazen przenieslismy sie do Dubrovnika na camp Solitudo,pozwiedzalismy miasto i ruszylismy w strone Makarskiej w poszukiwaniu jakiejs miesciny na dalszy pobyt,padlo na Promajna miedzy Baska Voda a Makarska.Stamtad ruszylismy na podboj Splitu i okolicy.Na koniec zostawilismy sobie Plitvice.
Ogólnie Riviera Makarska w porownaniu z Hvarem wypada bladziej,juz nie ma takiego klimatu jak na wyspie.Wyliczylismy ze zrobilismy 4240 km,wiec nawet nie wiem o czym mam opowiadac :P Jak ktos chce o cos pytac to prosze bardzo :)
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 22.08.2005 10:40

jaka mieliscie pogode na hvarze. ja bylem w baska voda od 7.08 do 21.08 i szczerze powiedziawszy troszke sie zawiodlem. niestesty nie mialem przez caly pobyt tzw "lampy", a i deszcz pojawil sie 2x w ciagu wypoczynku :]
Borovy
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 14.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Borovy » 22.08.2005 10:47

Przez 6 dniowy pobyt na Hvarze mielismy 2 razy chmury i raz burze ogolnie tak jak piszesz "lampy" nie bylo z hvaru w sloneczny dzien przenieslismy sie do dubrownika po przyjemnym snie w namiocie rano nad dubrownikiem chumry. wrazenie mielismy ze wozimy chmury w bagazniku :) pod koniec bylo juz lepiej :)
Pozdrawiam: Prywatny Szofer Zołzy :)
wedrowycz
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 03.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wedrowycz » 27.08.2005 16:20

fokstrot napisał(a):jaka mieliscie pogode na hvarze. ja bylem w baska voda od 7.08 do 21.08 i szczerze powiedziawszy troszke sie zawiodlem. niestesty nie mialem przez caly pobyt tzw "lampy", a i deszcz pojawil sie 2x w ciagu wypoczynku :]


A ja przez 9 dni (w końcu lipca) na Hvarze non stop miałem "lampę". Za to jak wracałem potem przez Makarską, to tam po prostu lało i było 13 stopni.

Pozdrawiam,
Tomasz
~@LQś__!@))))))))))))
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ~@LQś__!@)))))))))))) » 27.08.2005 20:28

Ja byłam w Basce Vodzie i było bardzo miło ;) trafiliśmy na ładną pogode a deszcze też były, szczególnie nocą... bardzo obfite, jednak krótkie. Po deszczu piękne słońce :]
Zołza: Przyznam, Chorwacja to piękny kraj ;)

Ps. Przy okazji zwiedziłam Trogir... Byłam również w Bosni i Herzegovinie w mieście Mostar :] i Mjedugorje ;)
POZDRAWIAM :)
przemi77
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 14.07.2005
ceny kampu Lili

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemi77 » 30.08.2005 18:38

czesc zołza

jakie ceny sa na kampie lili- jest tam tloczno? jakie warunki- czy jako kobieta (pewnie bardziej wybredna jesli chodfzi o warunki niz faceci) mozesz rekomendowac ten kamp? jak wyglada plaza i dojazd do samego Hvaru?

co polecisz na Hvarze
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 30.08.2005 20:27

~@LQś__!@)))))))))))) napisał(a):Ja byłam w Basce Vodzie i było bardzo miło ;) trafiliśmy na ładną pogode a deszcze też były, szczególnie nocą... bardzo obfite, jednak krótkie. Po deszczu piękne słońce :]
Zołza: Przyznam, Chorwacja to piękny kraj ;)

Ps. Przy okazji zwiedziłam Trogir... Byłam również w Bosni i Herzegovinie w mieście Mostar :] i Mjedugorje ;)
POZDRAWIAM :)


Podobał ci się Mostar? A jak odebrałaś Medjugorje?
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002
Re: ceny kampu Lili

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 30.08.2005 20:41

przemi77 napisał(a):jakie ceny sa na kampie lili- jest tam tloczno? jakie warunki- czy jako kobieta (pewnie bardziej wybredna jesli chodfzi o warunki niz faceci) mozesz rekomendowac ten kamp? jak wyglada plaza i dojazd do samego Hvaru?

Nie jestem zołza :wink: ale pozwolę sobie zabrać głos i podpowiedzieć ten link:
forum/viewtopic.php?t=8684&highlight=

PozdraV
J.
mariusz76
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 27.09.2005
A jak plażę

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz76 » 01.10.2005 11:02

Spotkaliście jakieś fajne plażę w tych rejonach, może gdzieś piaszczysta ?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wrócilismy :) (Hvar i wybrzeze od Splitu po Cavtat)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone