napisał(a) am1974 » 17.09.2014 17:49
longtom napisał(a):Jakiś szeroki kąt sobie sprawiłeś
napisał(a) longtom » 17.09.2014 17:54
am1974 napisał(a):longtom napisał(a):Jakiś szeroki kąt sobie sprawiłeś Tak, już jakiś czas temu - Tamron 17.0-35.0 mm f/2.8-4.0
napisał(a) am1974 » 18.09.2014 13:03
longtom napisał(a):am1974 napisał(a):longtom napisał(a):Jakiś szeroki kąt sobie sprawiłeś Tak, już jakiś czas temu - Tamron 17.0-35.0 mm f/2.8-4.0 I do czego go przyczepiasz, chyba nie do Fuji
napisał(a) longtom » 18.09.2014 16:01
am1974 napisał(a): Do Nikona D600 go podpinam.
napisał(a) Bea.ta » 18.09.2014 16:22
longtom napisał(a):am1974 napisał(a): Do Nikona D600 go podpinam.Godna zabawka. Choć nie Canon. pzdr
napisał(a) longtom » 18.09.2014 16:24
weldon napisał(a):Ech, ta nowomodna architektura To nie wnętrza, ale chyba architekturalne
napisał(a) Bea.ta » 18.09.2014 16:32
napisał(a) weldon » 19.09.2014 08:32
longtom napisał(a):A ja mam pływające.
napisał(a) longtom » 19.09.2014 10:34
Bea.ta napisał(a):...ten kolor
weldon napisał(a):Electric Blue ... Electrique Bleu
napisał(a) weldon » 19.09.2014 10:47
napisał(a) Użytkownik usunięty » 12.10.2014 17:02
napisał(a) am1974 » 13.10.2014 10:16
napisał(a) ASIULA HK » 13.10.2014 12:17
napisał(a) Użytkownik usunięty » 13.10.2014 12:44
napisał(a) weldon » 13.10.2014 19:49
Powrót do FotoCroClub - dyskusja