Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Witam po powrocie!!!!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004
Witam po powrocie!!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 26.09.2005 14:19

Heja wszystkim!!!!
2 tygodnie w cro mineły jak z bicza strzelił....:(:(:(
eh, eh, eh....jak mawiał mój znajomy, gdy się rozgadał....:)

brak słów na opis tego, co się widzi w cro. kto był rozumie jak trudno opisać, to co się widzi. Pomijam więc opisy cudnej cro....

Z żonką dojechalismy do Rijeki i dalej w kierunku Istrii dojechaliśmy do Icici.Stamtąd spacerek deptakiem do Lovran. Zwiedzanie Lovranu. Na deptaku w połowie drogi olbrzymi, metrowy napis wyżłobiony w świezo wylanym betonie "BRUNO", co uwieńczyłem na zdjęciu!!! Chłopie skąd Ty wiesz kiedy w cro leją beton na chodniki???:):):) W Icici nocleg pod namiotem na polu namiotowym i w nocy burza.....Kto przeżył w cro burzę która trwa 3 godziny wie o czym mówię....kto nie wie, odsyłam do opisu Joe i Volumena sprzed kilku tygodni.....W momencie gdy przestałem liczyć ile jest grzmotów i błysków na minute przenieslismy się do murowanego budynku, szukając poczucia bezpieczenstwa. Rankiem okazało się, że z tyłu budynku była stacja trafo:):):)
Rano wyjazd do Opatiji, zwiedzanie. I tam niespodzianka. w krzakach , w sumie na uboczu pomnik Józefa Piłsudskiego z 1998 roku. Z polskim napisem.Mam przewodnik z 1998 roku i wzmianki o takim pomniku tam nie ma.Następnie wyjazd do Rijeki, zwiedzanko. Następnie wyjazd jadranką "na południe", kąpiel po drodze w Novi Vinodolski....i dojazd do promu na Pag. Dopłynięcie promem na Pag....księzycowy krajobraz. Nocleg w Simuni na Pagu... Miało nie być opisów!! ale......Przepiękne miejsce!!!!!! Wieczorem tańce z żonka...przy blasku księzyca...:)
oczywiście kąpiele i wyjazd...
po drodze zwiedzanie Zadaru i dojazd do Draśnic na riwierze makarskiej, nocleg, kąpiel i ...kolacja ze znajomymi a wieczorkiem tańce:):):)
rankiem wyjazd do Igrane, kawa z naszym przyjacielem Chorwatem i podróż do Ploce.Brzydkie miasto:( Brak promu, więc do neum w Bośni...małe zakupy, dzięki Bruno za dokładne wskazanie miejsca:) Zakup kilku płytek i dojazd do Żuljany na Peljesaczu, po drodze z przystankiem w Stonie. 3 dni plazowanie w Żuljanie (jaki rym, hehehe).
PO plazowanku w tym pięknym miejscu wyjazd do Orebicia, promem na Korculę...zwiedzanie starego miasta...pieknie!!!!!
Przejazd do Trpanja...i w nocy wycie dzikich psów, jakichś mutantów mongolskich czy coś. Jak ktoś wie co to jest niech napisze, ale zonka drżała ze strachu....bo przeraźliwe to było łokrutnie!!!! Śpiąc na prawie pustym polu namiotowym....heh
Rankiem kąpiel w morzu i przepłynięcie promem w burzy do Ploce!!! Ale jazda!!!!!
Przejazd do igrane i 4 dni kąpieli w morzu już bez rymu....:)Za to z tańcami, winem i.....:):):):)
Jeden wieczór na piwku w POdgorze ze znajomymi....a potem....

eh....po zostawieniu w tamtym roku w Splicie na samochodzie wszystkich dokumentów, kasy i kluczyków do samochodu....w tym roku było spokojniej:):):)
wypłacając kasę z bankomatu zostawiłem kartę w bankomacie, albo mi wypadła.sam juz nie wiem. W każdym razie noc i ranek w błogiej nieświadomości. Rankiem panika, jazda do banku.....dzwonienie do banku w Polsce, zablokowanie karty (nikt nie zczyścił konta) i powrót na drugi dzień do Polski.(Po drodze machając naszym złotkom z Zagrzebia:):):)
jak bedzie ogłoszony kiedyś konkurs na najbardziej roztargnionego wczasowicza na cro.pl.....zgłaszam akces:):):)

oczywiście wszyscy w cro zyją teraz Ante Gotowiną. Ponoć namierzyli go w samostanie na Hvarze...eh, ...szkoda słów....bohaterów.....

do zobaczyska w weekend!!!!
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 26.09.2005 14:34

Witaj Antek. Piękna przygoda, zwiedziliście kawał Chorwacji.
Pozdravki :)

P.S. 1
Mam nadzieję, że coś poza solą ze Stonu przywiozłeś ;)

P.S. 2
Te wyjce to kojoty...
Joker_28
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 554
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_28 » 26.09.2005 14:50

Super relacja ! Conieco (niemałe nawet) znów przeżyliście :)
Liczę na więcej szczegółów już w piątek :D

Do zobaczyska !
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 26.09.2005 14:56

A ja już myślałam, że ta niespodzianka w krzakach to znowu...Bruno!!!! :lol: :lol: :lol:
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 26.09.2005 15:00

kurcze, Ewa!! o tym nie pomyślałem:):):)

już rózne rzeczy widziałem jakie Bruno robi:):):0heheh....

ale zeby w krzakach....wył??? li tylko???:):):)
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 26.09.2005 15:07

Nie, ja myślałam o tym pomniku w krzakach!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 26.09.2005 15:20

e.zetka napisał(a):Nie, ja myślałam o tym pomniku w krzakach!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hmmmmmm chyba cos przegapilam :D :!: :wink: :twisted:
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 26.09.2005 15:24

Daluś, przeczytaj dokładnie relację Antka!!!
Bruno to mi chyba dokopie na zlocie!!!! :wink:
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 26.09.2005 15:28

HAhahahah::)))))))))))))))))))))

Troche sie zapedzilam myslam ze w watku pyrlandzkim jestem :D :D :D :D :D :D

Hejka Antek :D :D :D :D :D :D
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 26.09.2005 15:30

Ale Antek to ma fajne przygody :lol: :lol: :lol:
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 26.09.2005 18:48

fajny gość to i ...przygody ma fajne... :wink: :wink: :wink:
a Tobie to już więcej nic nie podpowiem...
:twisted: :twisted:
...żeby mnie do kojotów porównywać... :evil: :evil:
...a po krzakach to ja nie łażę ...co najwyżej w krzaki :wink: :D

...a wracając do tego betonu... :D :D ...Antoś....
...zobacz tu też byłem :D

Obrazek

...jakby ktośnie wiedział....to było to pod stadionem Hajduka :wink: :wink:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 26.09.2005 20:27

A witaj Piotrze.Zauważyłem ,że jak Ciebie nie było to był spokój na forum .Żadnych wypowiedzi ekstremalnych nie było przez ten czas. :wink: Jedynie o kisielu chachacha.
karolka:)
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolka:) » 26.09.2005 20:51

Bruno napisał(a):fajny gość to i ...przygody ma fajne... :wink: :wink: :wink:
a Tobie to już więcej nic nie podpowiem...
:twisted: :twisted:
...żeby mnie do kojotów porównywać... :evil: :evil:
...a po krzakach to ja nie łażę ...co najwyżej w krzaki :wink: :D

...a wracając do tego betonu... :D :D ...Antoś....
...zobacz tu też byłem :D

Obrazek

...jakby ktośnie wiedział....to było to pod stadionem Hajduka :wink: :wink:

Oj, Bruno nie gniewaj się :lol: :lol: :lol:
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 26.09.2005 21:55

Voluś, to chyba jednak nie kojoty.

coś słyszałem ,że to mogły być mangusty
Finestra
Croentuzjasta
Posty: 470
Dołączył(a): 11.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Finestra » 27.09.2005 00:01

antek napisał(a):czywiście wszyscy w cro zyją teraz Ante Gotowiną. Ponoć namierzyli go w samostanie na Hvarze...eh, ...szkoda słów....bohaterów.....

do zobaczyska w weekend!!!!


To ja przez dwa tygodnie piłem z gospodarzami zdrowie Gotoviny nie wiedząc, że jest tak blisko... Piliśmi też zdrowie Josifa Bros oraz kilku niezbyt znanych lokalnych ustaszy. Ale nie mówcie mojej żonie, że Gotovina ukrywał się na Hvarze, bo biedna dostanie zawału.

Zdarzyło mi się zostawić ją w aucie, w środku nocy na całe kilkanaście minut. Jakbym jej powiedział, że w jakimś samostanie czaił się Gotovina, to mógłbym tylko zazdrościć ofiarom ww. Moja Kasia ubiła by mnie.... :(

marcin
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Witam po powrocie!!!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone