Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

windsurfing w Chorwacji

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
femur
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.07.2002
windsurfing w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) femur » 29.07.2002 13:12

Witam!

Czy ktoś z Was pływał wypożyczoną deską po Adriatyku? Czy są w Chorwacji wypożyczalnie desek? Gdzie są? Jakie mają wymogi? Ile to kosztuje? Czy są miejscowości, gdzie wypożyczalnie desek są lepsze niż inne?

pozdrawiam
femur
Aniela
Windsurfing

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aniela » 29.07.2002 13:26

Nie mam informacji co dotyczy cen, ale 2 najwjecej znane mjejsca w Chorwacji so windsurfingu sa Viganj (to jest polwysep Pelješac) i mijescowosc Bol (wyspa Brač)!

Pozdrawaiam!
joan1
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 16.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) joan1 » 10.07.2003 09:49

No własnie, czy są tu jacyś fani windsurfingu. Interesuje mnie Viganj. Na polskiej stronie windsurfingu znalazlam szkołę z Rybnika, która organizuje tygodniowe kursy, ale chciałaby wiedziec czy mozliwe jest pojechanie na pare dni i nauka ( wraz z wypozyczeniem sprzetu) bo taki kurs oferowany przez szkole trwa od niedzieli do niedzieli i to absolutnie mi nie odpowiada. Cena jaka znalazlam to 800 zł ( sprzet i instruktor) dajcie znać jak coś wiecie.
Ps: Nigdy wcześniej nie próbowałąm pływać na desce, więc instruktor jest mi koniecznie potrzebny:)
joan1
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 16.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) joan1 » 31.07.2003 09:43

Nikt nie pływał? Jade już jutro , więc podciągam pytanie, może któraś z osób nowych na forum pomoże.........
JADE JUŻ JUTRO :D
emes
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 09.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) emes » 11.08.2003 20:51

hm...

Znajac warunki wiatrowe w Chorwacji to chyba sie nie naplywasz. No chyba, ze chcesz uzywac deski jako materaca.

W sezonie letnim wieje slabo, a jak juz wieje dobrze to az za dobrze (bora). Do tego bora wieje od brzegu co w wypadku deski nie jest zbyt bezpieczne. Nie wspominam tu o plywaniu w czasie burzy - zeby to robic trzeba na glowe chyba upasc!

Spedzilem troche czasu na jachcie w Chorwacji i wiekszosc czasu plywalem na silniku :)

pzdr
Wadzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wadzik » 11.08.2003 23:06

własnie 2 dni temu wróciłem z Viganj, byłem z kumplem który pływa ja tylko troche próbowałem
ale byłem zobaczyc na polu namiotowym i spotkłaem Polakówi podali mi namiary na www.funclub.pl tam sa jakies oferty
w Viganj widziałem zawodników z kadry Polski, Czech , i HR ale ludzie tam pływaja........

jak moge w czymś pomóc to chętnie...........

pzdr
wadziu

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone