Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Węzeł drogowy Lucko

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotr62
Croentuzjasta
Posty: 378
Dołączył(a): 13.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr62 » 01.07.2009 23:23

Fakt, obie mam Visa Elektron - zapłacę nimi w Chorwacji za autostradę?

P.
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 02.07.2009 05:29

piotr62 napisał(a):Fakt, obie mam Visa Elektron - zapłacę nimi w Chorwacji za autostradę?

P.


bez najmniejszych problemow - jesli tylko terminale beda "dzialaly"
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 02.07.2009 08:34

zapłacisz. Pzry następnej płatności zwróć uwagę, że logo VISA Electron jest inne jak samo VISA - W HR bardziej by opłacało Ci sie zapłacić MasterCrad - poszukaj jakiejś darmowej kredytówki ;)
axmann
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 19.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) axmann » 28.07.2009 13:03

piotr62 napisał(a):
dg napisał(a):przecież to nie ma zanczenia - karta musi mieć tylko logo VISA, MasterCard, Maestro lub inny wymieniony na tablicy


To spróbuj zapłacić w Niemieckim markecie kartą Visa, debetowa z M-Banku lub Inteligo. Mi się nie udało.

P.


od wielu lat płacę tymi kartami w Niemczech i nie mam żadnych problemów czy to w sklepach, czy na stacjach benzynowych

pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Węzeł drogowy Lucko - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone