Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2015 dla młodych

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mlody151515
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.05.2015
Wakacje 2015 dla młodych

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlody151515 » 01.05.2015 21:19

Witam serdecznie. Czytałem i czytałem i trochę wyczytałem aczkolwiek nie jestem praktycznie do niczego przekonany. Mamy zamiar jechać na początku sierpnia do Chorwacji ze znajomymi na 2 auta po 2 pary. Moje pytanie brzmi gdzie jechać? gdzie gdzie gdzie bo czytam i nic się nie dowiedziałem bo większość z rodziną. Jesteśmy młodzi więc ważne jest dla na: blisko plaży z czystą wodą, blisko jakiegoś miasteczka, w miarę fajny apartament, wieczorem jakieś imprezki żeby były. Zastanawiamy się także czy zamówić wcześniej w biurze podróży apartament czy jechać w ciemno. Z góry wielkie dzięki.] :D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 01.05.2015 21:25

mlody151515 napisał(a):Witam serdecznie. Czytałem i czytałem i trochę wyczytałem aczkolwiek nie jestem praktycznie do niczego przekonany. Mamy zamiar jechać na początku sierpnia do Chorwacji ze znajomymi na 2 auta po 2 pary. Moje pytanie brzmi gdzie jechać? gdzie gdzie gdzie bo czytam i nic się nie dowiedziałem bo większość z rodziną. Jesteśmy młodzi więc ważne jest dla na: blisko plaży z czystą wodą, blisko jakiegoś miasteczka, w miarę fajny apartament, wieczorem jakieś imprezki żeby były. Zastanawiamy się także czy zamówić wcześniej w biurze podróży apartament czy jechać w ciemno. Z góry wielkie dzięki.] :D


generalnie wszędzie :)
bo wyobraź sobie, że z rodziną są identyczne potrzeby co do plaży, czystej wody i fajnego apartamentu :)

ja bym pojechała w ciemno - wczytując się wcześniej w ewentualne imprezowe miejsca ;)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.05.2015 21:51

Bea.ta napisał(a):ja bym pojechała w ciemno - wczytując się wcześniej w ewentualne imprezowe miejsca ;)

Na początku sierpnia w ciemno - to nie tylko skok w czystą, ale i... głęboką wodę. :wink:

konkretne-miejscowosci-dla-imprezowiczow-t41385.html
wyjazd-w-ciemno-czy-to-mozliwe-t17807.html
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 01.05.2015 21:59

Novalja -Zrce :)
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 378
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 02.05.2015 10:10

Vodice to miasteczko typowe dla imprezowiczów,
wybrałabym nocleg nie w mieście a tuż obok np. Lovetovo, Srima lub w przeciwnym kierunku Tribunj

wieczorem do miasteczka można wybrać się deptakiem wzdłuż morza
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 02.05.2015 12:09

Czwórka młodych ludzi bez dzieci śmiało może jechać nawet w szczycie sezonu w ciemno.
Parę razy tak jechałam z dzieciakami mając tylko wybrane mniej więcej miejsce i nigdy nie utonęłam na głębokiej wodzie :roll:
Więc nie bójcie się tylko zapakować auta i w drogę :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.05.2015 12:48

Bea.ta napisał(a):Czwórka młodych ludzi

Ósemka
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 02.05.2015 12:53

Mikromir napisał(a):
Bea.ta napisał(a):Czwórka młodych ludzi

Ósemka

źle doczytałam, ale nie widzę nadal problemu, dzieci małych w zestawie nie ma, które będą zmęczone i będą wymagały lekko innych warunków niż dorośli

mlody151515 napisał(a):...Zastanawiamy się także czy zamówić wcześniej w biurze podróży apartament czy jechać w ciemno. Z góry wielkie dzięki. :D

a jeżeli nie czujecie się na siłach - zarezerwujcie sobie apartament i po sprawie

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone